Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 26 február 2020

Potrebujete spoľahlivého prepravcu? Nechajte to na odborníkov

Zverejnené v ZAUJALO NÁS piatok, 19 august 2016 11:14

Ak rozbiehate svoje podnikanie a ponúkate istý druh produktu, určite riešite aj otázky ohľadom logistiky a dopravy. Hlavne firmy s ponukou tovaru v rámci celého sveta často krát venujú tejto otázke omnoho viac času, ako by sa vôbec patrilo. Každopádne, bohužiaľ v každej krajine sú trochu iné podmienky, clá, zákony a je potrebné si to prejsť.

 

Venujte sa podnikaniu, dopravu za vás vyrieši špecializovaná firma

Našťastie sa v dnešnej dobe dá outsourcovať aj táto oblasť podnikania - tak ako tomu je pri väčšine vecí. Existujú špecializované firmy, ktorých podnikanie spočíva len a len v ponúkaní služieb prepravy tovaru v medzinárodnom meradle čím vám v konečnom dôsledku ostáva čas na venovanie sa dôležitejším veciam vo vašom biznise.

 

Rozhodol som sa prenechať dopravu na tretiu firmu. Na ktorú sa mám obrátiť?

Dobré skúsenosti máme so spoločnosťou Speed Line, ktorá už nejeden rok ponúka služby v oblasti dopravy a logistiky. Naviac, nejde len zabezpečovanie vnútroštátnej dopravy - svoj tovar môžete posielať medzinárodne a to aj leteckou či námornou dopravou. Spoločnosť spolupracuje so všetkými hlavnými lodiarskymi spoločnosťami v oblasti. Letecká preprava je potom najrýchlejšou voľbou a vďaka spolupráci s partnermi vo väčšine krajín sveta ponúkajú aj riešenie colných záležitostí za vás.

 

S prepravou akého druhu tovaru sme mali skúsenosti my?

Tých tovarov bolo viacero. Posielali sme napríklad bieliace pásky na efektívne bielenie zubov a všetko vždy prebiehalo v najlepšom poriadku. Spoločnosť Speed Line teda celkom určite odporúčame a nejde len o nich, ale všeobecne o posunutie tohto segmentu podnikania tretej strane. Tým, že sme veľkú časť firemnej agendy, ktorou doprava celkom určite bola presunuli na samostatnú firmu, uvoľnil sa nám veľký obnos času, ktorý sme následne mohli investovať do ďalšieho rozvoja podnikania.

 

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.