Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
piatok, 24 január 2020

Ako postupovať pri výbere nočného videnia, puškohľadu a ďalekohľadu?

Zverejnené v VOĽNÝ ČAS piatok, 19 august 2016 11:18

Ak plánujete nakupovať nočné videnie, puškohľady či moderné ďalekohľady a nie ste v tejto problematike príliš zbehlý, máme tu pre vás niekoľko rád ako postupovať pri samotnom výbere. Predsa len, ani jedna z vyššie uvedených "hračiek" nie je lacnou záležitosťou a celú kúpu treba najskôr dobre zvážiť.

 

Ako vybrať správny puškohľad?

Záleží na aký účel chcete puškohľad využívať. Ak chcete strieľať na pohyblivý cieľ na krátku vzdialenosť, zvoľte puškohľady s malým priemerom 1-4x 22, 1-5x24. Vhodné sú na poľovanie pri dobrých svetelných podmienkach, majú veľké zorné pole s malým zväčšením obrazu. Väčšinou ide o lacné puškohľady. Pri takzvaných puškohľadoch na posed zase očakávajte veľké zväčšenie, malé zorné pole a dobrú svetelnosť - klasicky s priemerom objektívu okolo 50mm. Medzi najobľúbenejšie však patria univerzálne puškohľady s variabilnou možnosťou zväčšenia, ktoré môžete využívať na všetky účely. Záleží len na vašich preferenciách.

 

Pri ďalekohľadoch sú čísla, ktorým nerozumiem. Čo znamenajú?

Ak si budete vyberať moderné ďalekohľady, pri väčšine z nich nájdete číselné označenia 8x42, 10x50 a podobne. Čo však tieto čísla znamenajú? Prvé číslo určuje zväčšenie. Pri 8x42 vám teda ďalekohľad zväčší obraz osem krát, pri 10x50 desať krát. Všeobecne platí, že čím väčšie zväčšenie máte, tým menšiu svetelnosť môžete očakávať. Naopak, druhé číslo určuje veľkosť objektívu v milimetroch a platí tu, že čím väčší objektív, tým lepšia svetelnosť. Ak teda plánujete využívať ďalekohľad za šera, zvoľte poľovnícky puškohľad s čo najväčším objektívom.

 

Čo znamenajú "generácie" pri popisoch nočného videnia?

Nočné videnia sa za posledné storočie neustále vyvíjali - tak ako všetky technológie. Prvá, nultá generácia vznikla počas druhej svetovej vojny. Každá ďalšia generácia je potom nejakým spôsobom vylepšená predošlá verzia. Najnovšou je generácia 3+, ktorá je niekedy nazývaná aj ako 4.generácia. Platí teda, že čím vyššia generácia, tým lepšie výsledky môžete očakávať. Pri najvyššej generácii dostanete skutočne kvalitné nočné videnie. Dostupné sú mimo analógových prístrojov už aj rôzne digitálne varianty.

 

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.