Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 17 júl 2019

Čistenie a dezinfekcia kobercov v škôlke Žiar nad Hronom

Zverejnené v BÝVANIE sobota, 20 august 2016 23:23

Rada by som sa s vami podelila o skúsenosť s firmou A SERVIS LIPKA s.r.o., keď sme využili jej službu Čistenie kobercov Žiar nad Hronom pre naše koberce. O koberce, ktoré sú v dvoch triedach materskej školy, sa vždy starala naša pani upratovačka.

Napriek všetkej jej snahe sa jej nepodarilo z koberca dostať všetky škvrny od farieb, ktoré deti požívajú na kreslenie. Pani upratovačka mala vždy k dispozícii čistiaci stroj na extrakčné čistenie kobercov, ktorý si bohužiaľ nevedel poradiť so škvrnami od pasteliek a voskoviek.

Koberce začali pôsobiť dosť zašlo a museli sme vyhľadať pomoc profesionálnej firmy na čistenie kobercov. Na odporúčanie sme sa skontaktovali s firmou A SERVIS LIPKA, pobočka Žiar nad Hronom ktorá ponúka strojové čistenie kobercov kotúčovým strojom a naviac používajú ekologickú chémiu, ktorá je vhodná na také miesta, akými sú materské školy, kde sa deti často hrajú na kobercoch.

Dôležité pre nás tiež bolo, aby čistenie kobercov prebehlo cez víkend, čo bola máloktorá z iných firiem ochotná vykonať. Firma A SERVIS LIPKA nám veľmi ochotne vyšla v ústrety v danom termíne a vďaka ich metóde strojového čistenia kotúčovým strojom sa koberce v triedach znovu rozžiarili čistotou, prevoňali a v neposlednom rade aj vydezinfikovali.

Všetky škvrny od farieb sú z kobercov preč. Výsledok takto vyčistených kobercov potešil nielen nás, ale i rodičov detí. V budúcnosti radi znovu využijeme služby firmy A SERVIS LIPKA.

Ústretová a felxibilná firma zo Žiaru nad Hronom. Čistenie kobercov

Vyčistenie koberca u nás v kancelárii sa zdalo nemožné, ale to len do doby, než som na internete našiel firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., ktorá sa zaoberá naozaj kvalitným čistením kobercov.

Hlavne sa mi páčilo, že túto službu ponúkajú flexibilne, takže vôbec neobmedzili výkon našej práce, ale všetko zabezpečili v čase, keď v kancelárii nikto nie je. Bolo pre nás dôležité celé čistenie zabezpečiť v neskorých večerných hodinách, čo však pre túto firmu nie je žiadny problém.

Pri kontaktovaní iných firiem mi flexibilitu neponúkli a pre nás je prerušenie prác nemožné. Pre našich zákazníkov musíme byť na telefóne do 6 hodín do večera. S vyčistením som veľmi spokojný. Pracovníci prišli a bez zbytočného zdržovania začali pracovať na vyčistení.

Najskôr naniesli roztok, ktorý veľmi voňal. Páčilo sa mi, že roztok je aj dezinfekčný. Keďže do kancelárie nosíme nečistoty zvonku, je dezinfekcia koberca dôležitá. Prišli s dvomi strojmi, pričom jeden použili pri kefovaní koberca, a tak nás zbavili i zatvrdnutých nečistôt a fľakov od kávy, ktorá je u nás v kancelárii veľmi obľúbená.

V neposlednom rade použili vysávač, ktorým odsali nielen vykefované nečistoty, ale tiež vlhkosť, ktorú spôsobil dezinfekčný roztok. Sľúbili, že do rána bude všetka vlhkosť koberca preč, pretože nadbytočnú vlhkosť z koberca odsali vysávačom. Ako sľúbili, tak sa i stalo a vlhkosť bola naozaj preč a po tejto firme zostal len krásne čistý a voňavý koberec.

 

Hĺbkové čistenie, impregnácia, voskovanie podláh Žiar nad Hronom

Čistenie podláh Žiar nad Hronom môžeme využiť pre detailné vyčistenie linolea, marmolea, dlažby, liatych podláh, plávajúcich podláh aj betónových podláh. Po vyčistení podláh doporučujeme, nechať si podlahu zakonzervovať a nechať si naniesť priemyslový polymér. Týmto zaistíme, že už nedôjde k hlbšiemu znečisteniu podláh.

Naša firma zabezpečuje svojim zákazníkom strojové čistenie podláh za pomoci kotúčového stroja, na ktorý môžeme upevniť dva nástavce. Čistenie môže byť zrealizované použitím buď nástavca tzv. držiakom padu alebo silonovým kartáčom. Strojové čistenie podláh využíva celá rada zákazníkov, ktorí si cez našu firmu môžu zabezpečiť aj veľa iných služieb.

Najčastejšie sú využívané: Hĺbkové generálne strojové čistenie podláh. Strojové čistenie liatych priemyslových podláh, vrátane škvŕn a šmúh od gumy. Čistíme všetky typy podláh: betónové podlahy, drátkobetónové podlahy, podlahy s epoxidovou stierkou, zámkovú dlažbu, liate podlahy.

Ďalej dokážeme vyčistiť dlažbu – keramické podlahy, linoleá, marmoleá, plávajúce podlahy, drevené podlahy, priemyselné podlahy. Vyčistenie podlahy po stavbe, podlahy po maliaroch, silné znečistené po stavebnej činnosti a rekonštrukciách, podlahy chemicky znečistené, podlahy priemyselne znečistené.

Strojové čistenie a voskovanie linolea, marmolea. Generálnou metódou s kotúčovým strojom a tlakovým vysávaním čistíme aj podlahy znečistené od gumových šmúh a gumových koliesok, podlahy znečistené od špárovacej hmoty, cementu a farieb.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.