Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 18 júl 2019

Sú rýchli a starostliví, čistenie kobercov Bratislava

Zverejnené v BÝVANIE sobota, 20 august 2016 23:28

Minulý týždeň bola u nás upratovacia firma A SERVIS LIPKA čistiť koberec a nedalo mi, sa o nej nezmieniť prostredníctvom internetu. Doma máme, ako ja hovorím, storočný koberec, ktorý už vyzeral dosť zúfalo. Vymeniť ho za nový by bolo síce riešenie, ale keďže je to koberec ešte po mojej mamičke, tak sa snažím, aby nám ešte dlho slúžil.

Koberec je kvalitne tkaný a také koberce už dnes človek nezoženie. Na internete som sa dočítala o strojovom čistení kobercov, ktoré dokáže koberce šetrne a pritom dobre vyčistiť. Je veľa firiem, ktoré čistia koberce mokrou tzv. extrakčnou metódou, ale ľudia sa v diskusiách o tejto metóde zmieňujú dosť neslávne.

Je síce lacnejšie ako strojové čistenie kobercov, ale nemienila som riskovať, že náš koberec skončí fľakatý ako u niektorých ľudí, ktorí si nechali koberce čistiť týmto spôsobom. Vyhľadala som firmu, ktorá vykonáva čistenie kobercov Bratislava a dohovorila si termín realizácie.

Z firmy A SERVIS LIPKA, pobočka Bratislava prišli dvaja pracovníci a ich kotúčový stroj nám koberec nádherne vyčistil. Majú perfektnú chémiu, ktorá koberec prevoňala a má vraj aj dezinfekčné účinky.

Pozorovala som ako koberec čistia a miesta, kde ich kotúčový stroj vykonával svoju prácu, tak sa doslova rozjasňovali a vzory na koberci vystúpili. Je to fakt perfektná vec, toto strojové čistenie kobercov.

O chvíľu bol koberec vyčistený a potom ho ešte vysali priemyselným vysávačom, ktorý ho doslova vysušil. Po krátkej dobe sa mohlo zase po koberci chodiť. Ja by som sa s čistením drel celý deň a chlapci z A SERVIS LIPKA pobočka Bratislava mali o chvíľu hotové.

Sú veľmi starostliví a mali perfektne vyčistené aj miesta pri krajoch múru. Ak hľadáte spoľahlivú firmu na čistenie kobercov, tak vrelo odporúčam A SERVIS LIPKA.

Kde hľadať profesionálov, čistenie kobercov Bratislava

Niet nad to, keď máte koberce s veľkým rozmerom a 4 zo 4 firiem vám povedia, že by bolo potrebné celé pôsobisko zavrieť, aby koberce vyčistili. Mám túto skúsenosť, ale jednoducho to nie je možné, naši pracovníci musia byť na svojich miestach v presný čas, aby tu boli pre svojich zákazníkov.

Myslel som, že také upratovacie firmy sú zvyknuté na čistenie kobercov v čase, keď sú firmy mimo prevádzky. Dokonca som sa nemýlil, keď som našiel firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Pri konzultácii čistenia kobercov v Bratislave v našej firme mi sami ponúkli mimo prevádzkové vyčistenie kobercov, aby nezdržiavali našich pracovníkov.

Hovoril som si, či sa mi to len nezdá, ale očividne nie. Hneď som u nich vyčistenie kobercov objednal a na nič nečakal. Keď prišli doviezli si dva stroje. Nevedel som na čo ten jeden je, pretože u predošlých firiem som ho nevidel.

 

 

Stačilo sa opýtať a bolo mi vysvetlené, že pri ich metóde čistenia kobercov využívajú stroj, ktorým vykefujú celý povrch koberca, aby dostali nečistoty von zo štruktúry.

Rovnako tak používajú kvalitnú a voňavú dezinfekčnú tekutinu, ktorou odstránili fľaky od kávy a pod stolmi od topánok, kde naši pracovníci sedia. Spolupráca na jednotku a budem v nej jednoznačne pokračovať. Nemal som žiadnu výtku, k ich práci. Profesionálny, flexibilný prístup a kvalitné vyčistenie nášho koberca.

Fasády, markízy, prístrešky, žalúzie, okná. Umývanie, čistenie, impregnácia.

Antigraffitová ochrana zaistí dokonalé odstránenie graffiti z akéhokoľvek povrchu. Túto ochranu Vám môže zaistiť a aplikovať naša upratovacia firma A SERVIS LIPKA, s.r.o, pobočka Bratislava, ktorá poskytuje rad služieb, ale prevažne sa špecializuje na odstránenie graffiti.

Táto ochrana môže prispieť aj k tomu, že vandali, tzv. Pouliční umelci, svoju grafitovú činnosť na Vašej budove prestanú podnikať pretože čoskoro zistia, že ich diela nemajú dlhodobú životnosť, a svoje diela idú spravidla realizovať inam. AGO sa dá aplikovať na všetky druhy plôch vrátane plastov okrem skla, leštených kovov a priehľadného polykarbonátu.

Na hladké plochy je potrebné naniesť 3 vrstvy náteru a na štruktúrované a pórovité nanášame 6-12 vrstiev. Naša firma A SERVIS LIPKA s.r.o. je ako jediná na Slovensku schopná zaistiť komplexný servis na antigrafitovú ochranu a garantuje funkčnosť ochrany. To znamená, ak je plocha poškodená po AGO, tak naši pracovníci zaistia odstránenie a následne jednorazovú aplikáciu antigrafitovej ochrany, tá zaistí životnosť ochrany až na 6 rokov.

Táto aplikácia je oveľa efektívnejšia ako permanentný ochranný nástrek. AGO je možné nanášať aj na marmolit, ale je dobré ošetriť plochu v 3-5 vrstvách.

Upratovacia firma ponúka:

Čistenie, tryskanie a umývanie podláh stien, presklených stien, polykarbonátových stien, luxferových a kopilitových stien, zámkových dlažieb, dlažieb a obkladov, chodníkov, predokenných žalúzií, slnolamov a oceľových konštrukcií. Pieskovanie a čistenie fasád, objektov.

Čistenie vykonávame pieskovaním, pieskovaním granitom, pieskovaním ľahkými abrazívami - vlašskými orechmi, pieskovaním špeciálnou pieskovačkou W / 125 s regulovateľným tlakom, na pieskovanie a reštaurovanie sôch, historických objektov, na pieskovanie citlivých prírodných materiálov, pieskovca, vápenca, opuky, travertínu, teraca.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.