Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 25 august 2019

Umývanie okien po záhradnej oslave. Výškové čistenie fasád Bratislava

Zverejnené v BÝVANIE utorok, 30 august 2016 00:00

Pred mesiacom sme u nás, hneď za domom, oslavovali narodeniny našich dvoch synov. Prišli ich kamaráti, celá rodina, babičky, dedkovia, známi a podobne. Hneď pod oknami sa nachádza menší bazén, kde sa chlapci zabávali s kamarátmi, vedľa toho sa nachádza posedenie, kde sme s ostatnými dospelými sedeli, rozprávali sa, grilovali a užívali si pohodové letné odpoludnie.

Neskôr prišlo na gratulácie, kde sa chlapci postavili vedľa seba a všetci im blahoželali a dávali darčeky. Nakoniec sa buchlo detské šampanské a s ním chlapcov postriekalo od hlavy až k päte. Celá oslava na naozaj vydarila, všetci sa bavili. Bolo to vidieť aj na oknách, pod ktorými sme oslavovali.

Boli celé ušpinené od vody z bazéna, ako po sebe deti špliechali a tiež od šampanského. Museli sa teda umyť, ale ten deň som si povedala, že sa s tým nebudem namáhať a nechám si na to niekoho zavolať. Na internete som našla niekoľko upratovacích služieb, zaoberajúcimi sa umývaním okien.

Nakoniec ma ale zaujala firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., umývanie okien, čistenie fasád Bratislava, ktorá mala naozaj veľa kladných recenzií, komentárov, hodnotení a spätných väzieb od spokojných zákazníkov. Aj pre cenovú ponuku som bola nadšená. Rozhodla som sa teda, že ich vyskúšam. Zavolala som ich hneď, a oni mi dali približnú cenovú ponuku, keďže som v tej chvíli nevedela presný počet okien a rozmery, následne sa so mnou dohodli na termíne podľa mojich požiadaviek a tiež ma informovali o postupe ich práce.

  • leštiace prípravky. Nikdy by som tomu neverila, ale vážne to tak šlo. Okná boli krásne leskléčisté.
  • . Odviedli rýchlu, kvalitnú prácu za dobrú cenu, ale hlavne mi ušetrili časenergiu, ktorú by som na to musela vynaložiť. Určite u nás neboli naposledy.

Čistenie podláh, kobercov Bratislava – mechanická rotácia kotúčovým strojom

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., rotačné čistenie kobercov Bratislava, používa modernú techniku a účinné a zároveň šetrné čistiace značkové prostriedky, zamestnáva spoľahlivých zamestnancov.

Za svojich zamestnancov ručíme, ako za ich odbornosť a profesionalitu, tak za ich spoľahlivosť a dôveryhodnosť. Čistenie kobercov v Bratislave robíme za využitia kotúčového stroja, na ktorý môžeme upevniť dva nástavce a to tzv. držiak pádov alebo silonový kartáč.

Kvalitné strojové čistenie podláh zaručí kotúčový stroj, ktorý má vysoký prítlak na podlahu a to cca 40 kg. Je možné na jeho hlavu pridať ešte závažia o hmotnosti 10 až 15 kg. Pre čistenie podláh je dôležité používať kvalitné šetrné čistiace chémie. Táto chémia musí byť čo najšetrnejšia, aby splnila požadovaný cieľ. Používame vždy zásaditú chémiu. V niektorých prípadoch používame kyslú chémiu, ale to len pri čistení podláh po stavebných činnostiach a rekonštrukciách.

Kyslá chémia je veľmi agresívna a dokonalo odstráni z povrchu podláh vápenaté a cementové závoje, zvyšky stavebných nečistôt a povlakov. Pre iné čistenie sa nedá použiť a nedá sa použiť ani pi pri čistení po stavebných prácach v prípade prírodných a kamenných podláh. Strojové čistenie podláh môžeme využiť pre detailné vyčistenie a umytie linolea, marmolea, dlažby, liatych podláh, kamenných, prírodných, plávajúcich aj betónových podláh.

Pre vyčistenie podláh odporúčame nechať si podlahu zakonzervovať a naniesť na ňu priemyslový polymér. Týmto zaistíme, že už nedôjde k hlbšiemu znečisteniu podláh. Naše služby robíme v Bratislave, jej okolí, po celom Slovensku, Česku, Rakúsku a Nemecku.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.