Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 21 marec 2019

Škvrna od pečiatkovej farby nie je prekážkou pre strojové čistenie kobercov Bratislava

Zverejnené v BÝVANIE sobota, 03 september 2016 09:23

Síce už mám trošku odrastenejšie deti, ale aj tak sa stáva, že si spomenú na pečiatkovanie a pečiatkujú, kde sa dá. Raz sa takto stalo, syn si myslel, že je dosť veľký aj na naliatie pečiatkovej farby na podušku a to bol veľký omyl. Fľaštička sa mu vyšmykla z ruky a šup na koberec. Ja viem, neurobil to naschvál, tak som mu ani nenadávala, ale bolo mi ľúto koberca.

Skúšala som to vyčistiť sama, ale nešlo to celé. Nezostalo mi nič iné, než sa obrátiť na profesionálnu pomoc. Na internete som si zadala vyhľadávanie upratovacej firmy na čistenie kobercov v Bratislave a vybehlo mi niekoľko firiem. Musela som medzi nimi vyberať a porovnávať ich ponuky a ceny. Nakoniec som sa rozhodla pre firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., chemické čistenie kobercov Bratislava, ktorá ponúka strojové čistenie kobercov a má veľa spokojných zákazníkov a kladných recenzií.

Zavolala som do centrály a dohodla som si termín čistenia hneď na druhý deň. S termínom nemali najmenší problém. V dohodnutej dobe dorazili pracovníci firmy a najskôr si pozreli koberec, aby vedeli veľkosť a mieru znečistenia a podľa toho mohli namiešať chémiu. Naniesli chémiu priamo na škvrnu a potom na celú plochu koberca. museli ju nechať nejakú dobu pôsobiť pre správny efekt vyčistenia. Pôsobí zároveň dezinfekčne, viaže na seba všetku nečistotu a ničí roztoče, baktérie a alergény.

Po uplynutí doby pôsobenia chémie začali koberec kefovať ťažkým kotúčovým strojom s vysokou šampónovacou kefou, za ktorou vznikala pena s naviazanou špinou. Keď dokefovali koberec, pustili vysokovýkonný turbo vysávač, s ktorým odsali všetku penu.

Koberec doslova žiaril a vyzeral ako nový. Škvrna zmizla a vyzeralo to, ako by sa nikdy nič nestalo. Krásne voňal, prevzdušnil sa a farba sa opäť krásne rozžiarila. Som rada, že ma firma nesklamala a ako majú uvedené na svojich stránkach, tak to platí. Týmto by som chcela firme A SERVIS LIPKA poďakovať za ich perfektne odvedenú prácu a ich služby odporučím všetkým.

Umývanie, nano impregnácia, výškové čistenie okien, fasád, markíz, žalúzií Bratislava

Naša spoločnosť A SERVIS LIPKA, s.r.o., umývanie okien, čistenie fasád Bratislava, realizuje veľký objem prác týkajúcich sa umývania okien, umývania výkladov a čistenia fasád, markíz látkových aj plastových. Pre zaistenie kvalitného umývania okien v Bratislave používa naša firma leštenie bez leštidiel, kedy nepoužívame leštiace prípravky, pretože len 100% bavlnenou textíliou docielime dlhotrvajúci lesk a čistotu. Na takto umytých oknách a iných presklených plochách bez použitia leštidiel sa nestane, že za nejakú dobu budú na nich viditeľné kruhy po leštení, pretože leštidlo na seba nadväzuje nečistoty z okolia ako je prach a sadze.

Okná umývame čistým rozmývačom a saponátom s vodou a následne ich zotrieme kvalitnou gumenou stierkou. Pri umývaní okien je dôležité najprv umyť okenné rámy a parapety, odstrániť zatvrdnuté nečistoty korundovými žiletkami a následne dokonale umyť sklenenú plochu. Po kvalitnom vyčistení preskleného povrchu, necháme okno následne preschnúť a potom ho leštíme suchou bavlnenou plienkou. Týmto spôsobom zostanú okná dlhú dobu čisté a lesklé bez viditeľných šmúh po leštení.

Čistenie markíz realizujeme súčasne s umývaním okien alebo ako samostatnú službu, ktorú nájdete v ponuke spoločnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. Látkové markízy čistíme strojovou metódou, používanou pri strojovom čistení a tepovaní kobercov. Na markízy nanášame veľmi účinnú a kvalitnú čistiacu chémiu značky RIR RS 40, ktorú necháme chvíľu pôsobiť a následne kotúčovou kefou mechanicky čistíme. Vo finále sú nečistoty a všetka vlhkosť z povrchu dôkladne odsaté vysokovýkonným vysávačom s úzkou štrbinovou hubicou.

Látkové markízy v meste je vhodné čistiť 1x za dva roky. Zamestnanci spoločnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o., dokážu zaistiť aj umývanie okien a čistenie markíz vo výškach. Pre prácu vo výškach využívame horolezeckú a speleologickú techniku, hydraulické rameno a vysokozdvižnú plošinu a máme príslušné licencie pre prácu vo výškach.

Napíšte komentár

 • Kaylee
  Kaylee
  piatok, 28 júl 2017 17:39

  It's a shame you don't have a donate button! I'd certainly donate to this outstanding blog!
  I suppose for now i'll settle for book-marking and adding your RSS
  feed to my Google account. I look forward to fresh updates
  and will talk about this website with my
  Facebook group. Talk soon!


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.