Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 19 september 2019

Aj koberce v knižnici potrebujú starostlivosť! Čistenie, tepovanie Bratislava

Zverejnené v BÝVANIE nedeľa, 04 september 2016 00:00

Pracujem v knižnici ako knihovníčka a mám svoju prácu veľmi rada. Je to tiché, pokojné miesto a povedala by som, že aj útulné. Pracujem tu už niekoľko rokov a zatiaľ sme tu len párkrát maľovali, ale inak sa tu žiadne veľké zmeny nekonali. Jeden deň som pila ráno kávu, a ako som sa rozhliadala, napadlo mi, že by bolo dobré dať to tu trochu do poriadku. Koberce by bolo treba vyčistiť.

Zavolala som na vedenie, či je možné objednať upratovaciu firmu na vyčistenie kobercov. Bolo mi to schválené, s tým, že to mám teda zariadiť. Zohnala som kontakt na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mokré čistenie kobercov Bratislava. Boli na nich na internete dobré referencie, tak som neváhala a kontaktovala som ich.

Dohodla som sa s nimi na čistení kobercov až po pracovnej dobe, aby sme nemuseli knižnicu zatvárať. Je skvelé, že sú takí flexibilní. Pracovníci si so sebou priviezli veľký čistiaci stroj a vysávač. Je to jedna z mála firiem, ktorá čistí koberce strojovou metódou. Táto metóda je veľmi účinná, nezanecháva na kobercoch fľaky a koberec je už po vyčistení skoro suchý.

Koberec páni napustili chémiou Bosch RTS, a kotúčovým strojom dokonale vykefovali. Kefovaním vznikla pena, ktorú potom odsali turbo vysávačom. Perfektná práca! Bola som nadšená! Koberec vyzeral zase ako nový a celá knižnica voňala čistotou. Keď prišla do práce kolegyňa, tiež neverila svojim očiam. Bolo to pre nás veľmi príjemné oživenie, aj nášho pracovného prostredia a týmto firme A SERVIS veľmi ďakujeme a nášmu vedeniu samozrejme tiež.

Výškové čistenie fasád, podláh, umývanie okien, práce vo výškach Bratislava

  1. práce vo výškach, čistenie okien, fasád Bratislava, zaisťuje svojim významným zákazníkom službu umývania okien, výkladovvýškové čistenie fasád. Túto službu realizujeme pre firmy, inštitúcie, úrady, súkromné osoby, nemocnice a zdravotnícke zariadenia. Vďaka skúsenostiam, ktoré máme z trhu upratovacích služieb, vieme, že nie je potrebné používať zbytočne nákladné leštidlá. To spôsobuje mierne leptanie skleneného povrchu a po doleštení sú po čase aj po miernom zaprášení vidno stopy nachytaného prachu.

Umývanie okien a výkladov ponúkame v dvoch formách – servisné umývanie a čistenie okien, kedy si zákazník zvolí servisný cyklus umývania okien či iných presklených plôch alebo tieto služby realizujeme nárazovo či jednorazovo. Odstraňujeme zatvrdnuté nečistoty po stavebných prácach, ktoré vznikajú za zvyškov silikónu a tmelu, ale tiež ak je treba zbaviť sa starých reklám a akčných bannerov. Odstránime, strhneme, zlikvidujeme celopolepy, polepy, krycie fólie, krycie polepy, reklamné fólie a lepidlá. Na toto šetrné odstránenie používame korundové, 10cm široké žiletky, ktoré zaručí, že okná nie sú poškriabané.

Pre umývanie okien vo výškach využívame vysokozdvižnú techniku, horolezeckú a speleologickú techniku a hydraulické rameno. Zaistíme výškové umývanie, impregnáciu, čistenie fasád, strešných okien, svetlíkov, zimných záhrad, sklenených fasád, skleníkov, presklených stropov, sklenených výťahov, presklených portálov a priečelí, svetelných reklám, solárnych panelov, billboardov, reklamných tabúľ, log, firemných štítov, firemných log, reklamných bannerov a pylónov, kazetových, sendvičových plášťov stien, stien plechového, hliníkového, oceľového obvodového opláštenia budov, hál, objektov, výrobných podnikov, skladovacích hál, výrobných hál, logistických, skladovacích, výrobných centier, priemyslových zón a retailových parkov. Nad predajňou, výrobňou, skladovacou plochou urobíme, výškové umývanie, odmastenie, odprášenie, impregnáciu, čistenie rozvodov vody, plynu, elektrických rozvodov, vzduchotechniky, klimatizácie, oceľových konštrukcií, nosníkov, betónových priehradových nosníkov, konštrukčných a nosných prvkov hál, budov, objektov, nosných stĺpov, stropov, stien.

Službu čistenia podláh realizujeme kvalitnou strojovou metódou za použitia niekoľkých zásaditých chémií. Strojovou metódou sme schopní zreštaurovať a renovovať aj tie podlahy, ktoré zákazníci považovali za odpísané. Zaistíme hĺbkové čistenie, voskovanie, impregnáciu, kryštalizáciu, hydrofóbnu impregnáciu, podlahy akéhokoľvek druhu – marmolea, linolea, liate podlahy, betónové podlahy, esd stierky, teraco, plávajúce podlahy, mramorové podlahy, epoxidové podlahy, vinylové podlahy, PVC podlahy, pieskovcové, žulové, prírodné kamenné podlahy, terasové podlahy, zámkové dlažby ai. Po nami vyčistenej podlahe odporúčame tiež nano impregnáciu, hydrofóbnu impregnáciu, povlak a voskovanie podlahy, pretože vosk ochráni podlahu pred hlbším znečistením a pred poničením.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.