Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 19 september 2019

Aká podlaha je pre vás najvhodnejšia? Poradíme vám!

Zverejnené v BÝVANIE streda, 07 september 2016 10:29

Ak patríte k laikom, ktorí toho príliš veľa o podlahách nevedia a plánujete do vašich domácich či pracovných priestorov nakupovať nový typ podláh, môžete sa cítiť trochu stratení. Dostupných je mnoho firiem, ešte viac typov podláh a vybrať si tú správnu, ktorá bude nielen dobre vyzerať, ale aj poslúži presne na to, na čo potrebujete môže byť ťažkou úlohou. My sa vám v dnešnom článku pokúsime aspoň trochu s výberom tej správnej pomôcť.

 

Drevené podlahy - stará klasika

S rôznymi druhmi drevených podláh sa môžeme stretávať už doslovne stáročia. Aj napriek tomu sa drevené podlahy používajú až dodnes a dokonca často krát patria k tým najdrahším. Omnoho viac tu záleží na kvalite dreva a spracovania, keďže drevené podlahy nepatria k najodolnejším a sú taktiež o niečo náročnejšie na údržbu. Ak si však vyberiete dobre, budete spokojní hlavne vďaka dlhej životnosti. Určite si nekupujte podlahy z mäkkej dreviny ako je smrek či borovica - naopak zvoľte radšej tvrdšie varianty, akými sú dub, buk, agát, merbau či hevea. V budúcnosti to celkom určite oceníte.

 

Vinylové podlahy - čo od nich očakávať?

Kvalitné vinylové podlahy  dnes v mnohých ohľadoch porážajú svojich konkurentov vďaka výborným vlastnostiam. Predovšetkým ak plánujete vymieňať podlahu v kuchyni, je práve vinyl výborným materiálom. Stane sa, že sa vám niečo vylialo na zem? Alebo vás vytopilo?  Odolné PVC podlahy sú v tomto perfektné - vydržia to. Okrem lepšej odolnosti je silným aspektom aj cena, ktorá patrí k najnižším. Spomenúť môžeme taktiež menší tepelný odpor ako pri iných podlahách, menšie nároky na údržbu a jednoduchú implementáciu. Navyše, ak sa vám ju podarí poškodiť, jej "oprava" je pomerne jednoduchá. Výmena vinylového dielca trvá približne 20-30 minút bez potreby odsúvania nábytku a podobných záležitostí. Po tomto všetkom bez pochýb chápete, prečo sú vinylové podlahy v dnešnej dobe tak obľúbené.

 

A nakoniec to najdôležitejšie - akú firmu zvoliť?

Môžeme sa tu dlho baviť o výhodách a nevýhodách jednotlivých typov podláh. Áno, ich vlastnosti sú samozrejme dôležité a  drevené parkety majú iné vlastnosti ako vinylové podlahy. Ich použitie sa tiež môže líšiť. Najdôležitejšie je však to, kto vám daný typ podlahy dodáva - lebo ešte dôležitejším faktorom ako samotný typ podlahy je jej kvalita.

Zvoľte teda dodávateľa, o ktorom ste našli kladné recenzie alebo vám ich známi odporučili. Ak chcete náš názor, odporúčame ALPOD SLOVAKIA s.r.o. z floor-experts.sk, čo je dcérska spoločnosť slovinskej firmy ALPOD d.o.o. - najväčšieho distribútora podláh v strednej a východnej Európe. Majú dodávateľov z Európy, Ázie či Južnej Ameriky, čo samo o sebe zaručuje široký výber a navyše majú za sebou tisícky spokojných klientov.

 

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.