Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 18 november 2019

Vyberáme spodnú bielizeň pre všetky príležitosti

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA streda, 07 september 2016 13:36

Nechcem ho nikde ukazovať, takže je jedno aké mám - tiež sa riadite týmto pravidlom, ktoré vymysleli naše babičky, aby ušetrili pár koruniek do skromného rodinného rozpočtu? Potom robíte veľkú chybu. Aj keď nie sú vidieť, dokáže našu postavu vytvarovať priamo zázračne. A ako pri ich výbere nešliapnuť vedľa?

 

Push-up nie je pre všetkých

V kategórii dámskej bielizne patria k najobľúbenejším push-up podprsenky. Tie sa ale hodia len pre malé prsia, ktorá nadvihnú a vytvoria medzi nimi sexi erotický žliabok. Veľké poprsie nič podobné nepotrebuje a push-up podprsenka mu skôr škodí. Nielen, že prsia príliš nenadvihne, ale im v strednej časti zbytočne pridá na objeme a celok pôsobí ako jedna veľká polica. Bohužiaľ. A nezachráni to ani maximálny výstrih.

 

Ramienka nemajú byť vidieť

Spodnú bielizeň by na verejnosti vôbec nemalo byť vidieť. Množstvo vykukujúcich ramienok zvlášť v letných mesiacoch ale ukazuje, že je na toto pravidlo často zabúdané. Silikónové ramienka nič nevyriešia. Vyzerajú dobre len ak sú úplne nové a nehodia sa zďaleka ku všetkému. Namiesto nich radšej stavte na podprsenky s odopínateľnými ramienkami, ktoré môžete podľa potreby prekrížiť.

 

Dámske podprsenky určené pre celodenné nosenie by mali byť z bavlny alebo hodvábu, jedine tak predídete aj v horúcich letných mesiacoch nepríjemným alergickým reakciám a vyrážkam.

 

Nohavičky vyberajte podľa príležitosti

Rovnako ako podprsenky by sa na verejnosti nemali ukázať ani dámske nohavičky, pokiaľ teda nie ste práve hollywoodska hviezda a netúžite po menšom škandále. Ani hlboký predklon proti všetkým pravidlám etikety by nemal okolostojacim zvedavcom odhaliť vaše intímne tajomstvo. K nízkym nohaviciam preto patria aj nízke nohavičky najlepšie v neutrálnej farbe.

 

Brazílske nohavičky alebo nohavičky v bikini strihu vyzerajú sexi, veľmi pohodlne sa nosia a zaručene nikde nevykukujú. A majte po ruke aj bezšvovú variantu pre prípad, že sa ich chystáte obliecť pod slávnostné alebo upnuté šaty.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.