Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
piatok, 24 máj 2019

Dezinfekcia, hĺbkové čistenie a tepovanie kobercov Trenčín

Zverejnené v BÝVANIE štvrtok, 08 september 2016 00:00

Firmu A SERVIS LIPKA som pozvala k sebe domov na čistenie kobercov v Trenčíne. Nechala som čistiť celkom 5 kobercov v dome, ktoré mám zhruba 4. roky. V normálnej rodine bez zvierat by to asi nebola nijako dlhá doba, ale vlastním psa a mačku, takže asi viete kam tým mierim. Za tie roky koberec veľa zišiel a farby neboli tak pekné ako predtým. Všetky koberce, ktoré som si nechala položiť majú krátky vlas, aby som si uľahčila údržbu pri vysávaní. Občas, keď ideme z vonku, tak psa nestihnem zaraziť na umytie labiek a vbehne do obývacej izby na svoj pelech, takže som už niekoľkokrát dostávala blato z koberca. Vysávam koberce každý deň, takže na druhú stranu nemám problém s tým, že by sa dostali chlpy zo zvierat do vlasov koberca.

Práca zamestnancov z A SERVISU bola výborná. Kotúčovým strojom vyčistili všetky škvrny z koberca a najviac to bolo vidieť na miestach, kadiaľ pes často chodil. Po vyschnutí bola farba koberca ako nová, koberec krásne voňal a čistiaca pena ho aj vydezinfikovala, takže za mňa spokojnosť.

Mechanické, chemické, dezinfekčne čistenie a tepovanie kobercov v Trenčíne

Upratovacia firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. sa špecializuje na hĺbkové a generálne čistenie nylonových, polyamidových, polyolefínových a polypropylénových kobercov. Toto čistenie kobercov je hĺbkové, dezinfekčné, chemické, mechanické - rotačnou kefou, doplnené silným tlakovým vysávaním. Touto metódou sa koberec kvalitne premyje a vyčistí.

Na vysávanie kobercov používame šetrnú čistiacu chémiu Bosch RTS. Spôsob čistenia kotúčovým strojom, je v súčasnej dobe najúčinnejší a najšetrnejší spôsob, ako koberce kvalitne vyčistiť. Čistenie je tu mechanické a chemické.

Garantujeme to, že ak Váš koberec nevyčistíme my, potom to nedokáže ani iná firma a tento koberec je nutné vymeniť. Nepodceňujte hĺbkové čistenie kobercov, každý koberec má totiž svoju životnosť a odborným vyčistením sa zbavíte nielen špiny, ale aj alergénov a roztočov. Z tohto dôvodu sa radíme medzi jednotku na nielen Slovenskom, ale aj zahraničnom trhu.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.