Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 16 február 2019

Ako na fľak od červeného vína, čistenie kobercov Košice

Zverejnené v BÝVANIE piatok, 09 september 2016 00:00

Zdravím, rada by som verejne pochválila firmu, ktorá mi, dá sa povedať, zachránila život.

S priateľom sme si vyrazili na chatu jeho rodičov. Samozrejme bez romantického večera by sa to nezaobišlo. A ako to tak býva, pohár s červeným vínom sa prevráti z okraja stola a obrovská škvrna na bielom koberci je na svete. V tú chvíľu som prosila, aby to bol len zlý sen. S partnerom sme koberec umývala celý večer, bohužiaľ bez úspechu. Babské rady nepomáhali a ja som bola stále nešťastnejšia.

Druhý deň ráno sme si sadli k počítaču a hľadali niekoho, kto by koberec budúceho svokra vyčistil. Niektoré veci sa zle vysvetľujú, hlavne starším ľuďom. Proste hanba a ja som mala len nervy a žiadnu radosť z večera. Pri všetkej tej smole sme ale objavili a náhodne vybrali firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., ktorá robí čistenie kobercov v Košiciach kotúčovým strojom.

Do niekoľkých hodín prišli a okamžite sa pustili do práce. Čakala som na verande celá v nervoch a predstavovala si hnev toho muža. Niektoré veci ale nejdú vrátiť. Aká úľava, keď príde pán z upratovacieho tímu a oznamuje mi, že majú prácu hotovú. S hroznými myšlienkami na budúceho svokra som vošla do spoločenskej miestnosti, kde som ostala stáť s úžasom na kompletne vyčistenom koberci. Úprimne hovorím, že mi koberec pripadal ešte v lepšom stave, než bol pred naším príchodom.

Tento výkon firme A SERVIS LIPKA, s.r.o. nikdy nezabudnem. Nielenže všetko dobre dopadlo, ale ešte sme získali nový kontakt, ktorý sa bude určite ešte niekoľkokrát hodiť a to nielen nám, ale aj našim známym.

Firma A SERVIS si môže byť aj s nami istá, že podáme všetkým len tie najlepšie odporúčania. Takto si predstavujem priateľa v núdzi a aj na telefóne. Možno, že sa Vám to bude zdať dosť familiárne, ale ja to tak cítim. Všetkým by som priala len tie najlepšie skúsenosti a takéto porovnanie. Dobrých firiem nie je nikdy dosť. Tak aj vy majte šťastnú ruku pri výbere.

Dokonalý výsledok strojného, kotúčového čistenia a tepovania kobercov v Košiciach

Firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. sa sústreďuje vždy na precíznu prácu a dokonalé výsledky. Náš tím pracovníkov je natoľko flexibilný, že dokážeme vyhotoviť zákazku do druhého dňa.

Špecializujeme sa na strojové čistenie kobercov, čo je najefektívnejšia metóda, ako hĺbkovo vyčistiť a vydezinfikovať váš koberec. Iná metóda čistenia sa nám v minulosti neosvedčila ako táto. Vyčistíme akokoľvek veľkú kobercovú plochu a sme schopní odstrániť všetku špinu, s ktorou si iné firmy neporadia.

Vlastníme najmodernejšie kotúčové stroje, aplikujeme vysoko účinnú chémiu Bosch RTS a vysávame nežiaduce pachy a nečistoty vysokotlakovým 3-motorovým vysávačom s úzkou hubicou. Extrakčnú metódu zásadne neaplikujeme, keďže jej výsledky nás neuspokojili. Garantujeme to, že ak váš koberec nevyčistíme, potom to nedokáže ani iná firma a tento koberec je nutné vymeniť. Nepodceňujte hĺbkové čistenie kobercov, každý koberec má svoju životnosť a odborným vyčistením sa zbavíte nielen špiny, ale aj alergénov a roztočov.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.