Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 04 júl 2020

Nechajte si spočítať, koľko vás bude stáť auto, o ktoré sa nemusíte starať

Zverejnené v ZAUJALO NÁS štvrtok, 22 september 2016 11:55

Operatívny lízing je stále obľúbenejší a z firemnej sféry sa dokonca v poslednej dobe dobýva aj do tej privátnej. Napriek tomu zostáva ideálnym riešením hlavne pre podnikateľov a firmy s rôznou veľkosťou vozového parku. Ale vo veľkom si ho zamilovali aj ženy, pre ktoré je auto nástrojom a starosti okolo neho považujú len za nutné zlo. Výhodou tejto formy lízingu je, že firma, ale ani súkromná osoba, nepotrebuje na zadováženie si automobilu či väčšieho množstva automobilov, vlastný kapitál. Financovanie sa zaisťuje formou pravidelných mesačných splátok. To však ešte stále nie je všetko.

 

Operatívny lízing od Hertz Lease aj ako full-service

Pri operatívnom lízingu máte zaistenú pravidelnú obnovu vozového parku a v prípade takzvaného full-service operatívneho lízingu aj kompletné služby súvisiace s prevádzkou vozidiel. Všetky tieto služby sú už súčasťou mesačnej splátky a nestane sa vám tak, že vás nečakane prekvapia náklady súvisiace s údržbou vozidla, či s jeho prípadnou opravou. Operatívny lízing od Hertz Lease naviac okrem nákladov na servis a pneuservis v rámci fullservisovej služby ponúka v cene aj nonstop asistenčnú službu s náhradným vozidlom na 5 dní. V cene sú zahrnuté nielen diaľničné poplatky, ale aj ďalšie zákonné náklady, ako je cestná daň, poplatok za autorádio, zákonné poistenie a to včetne havarijného. Služba obsahuje taktiež elektronickú knihu jázd. V prípade záujmu je možné zjednať s Hertz Lease aj individuálne služby.

 

Čo sa stane, keď operatívny lízing skončí?

Zmluva o operatívnom lízingu samozrejme vedľa výberu konkrétnej značky, modelu a výbavy automobilu obsahuje aj dĺžku lízingu, ktorá je naviac rozšírená o dohodnutý maximálny počet najazdených kilometrov za rok. Po skončení lízingu vozidlo vrátite, alebo si prevezmete nové a v prenájme pokračujete. Nemusíte sa báť ani toho, že v priebehu roku prekročíte dohodnutý počet najazdených kilometrov. O automobil kvôli tomu neprídete a túto situáciu ošetruje lízingová zmluva, kde je zakotvená zmena podmienok lízingu, pokiaľ k tomuto prípadu dôjde.

 

Zaujíma vás, koľko operatívny lízing stojí? Nechajte si spracovať nezáväznú kalkuláciu od Hertz Lease. Žiadosť o kalkuláciu operatívneho lízingu vyplňte v online formulári a v krátkej dobe získajte prehľadné cenové podmienky pre vami zvolenú značku automobilu.

 

 

Napíšte komentár

 


 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.

 


 

Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.