Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 25 máj 2019

Servisné umývanie okien a výkladov Bratislava. Výškové čistenie fasád

Zverejnené v BÝVANIE pondelok, 26 september 2016 21:57

Dobrý deň za mňa aj za našu predajňu Camaieu v Bratislave. Pokiaľ ide o skúsenosti s upratovacou firmou A SERVIS LIPKA,umývanie okien, čistenie fasád, výškové práce Bratislavatie máme už niekoľko rokov a nepamätám si, že by boli niekedy zlé.

Umývajú nám našu predajňu s dámskym oblečením každý mesiac už 6 dlhých rokov. Za tú dobu sa tu samozrejme vystriedalo niekoľko vedúcich, ale informácie si medzi sebou predávame a nepočula som ani od žiadnej kolegyne, že by boli nespokojné.

 

 

A teraz konkrétne, čo nám firma A SERVIS LIPKA umýva: vonkajšie výklady, vnútorné výklady, sklenené poličky vnútri predajne a rovnako aj zrkadlá vnútri predajne. Vonkajšie výklady vedenie Camaieu stanovilo na jedno umytie mesačne, vnútorné nepravidelne (dosť záleží na tom, akú máme zrovna výzdobu vnútri predajne), poličky sa umývajú spolu s tými vnútornými naraz, zrkadlá na požiadanie ako kedy. 

 

Snáď len jediný problém, čo sme kedy s výkladmi mali, bol na jednom skle zvonka pri logu Camaieu, kedy sme ich firme reklamovali asi rok dozadu dlhé šmuhy po stekajúcej vody z vrchu – ako sme však neskôr zistili, problém nebol u firmy, ale u pokazenej klimatizácie nad obchodom, z ktorej kvapkala voda, ktorá po jednom skle stekala dole. Aj v tomto nám však ich firma veľmi dobre vyhovela – požiadala som ich, či by nám to jedno sklo mimoriadne neumyli, pretože mala prísť kontrola z centrály, a vyhoveli nám.

Čo sa týka umývania, chodí k nám obvykle jeden a ten istý pán, na ktorého máme aj telefón – takže obvykle voláme rovno jemu, je to rýchlejšie než volať priamo na ich firmu. Pán príde aj s vecami na umývanie, niekedy nás poprosí len o vodu do vedra a všetko zvládne dobre sám. Sme spokojní a dúfame, že naša spolupráca s firmou A SERVIS LIPKA bude pokračovať.

Za predajňu Camaieu v Bratislave vedúca Lucka

 

Odmasťovanie, umývanie, čistenie, voskovanie, nano impregnácia podláh Bratislava

Upratovacia firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění, voskování, linolea, podlah, Nano impregnace Bratislava,  realizuje za využitia kotúčového stroja strojové čistenie a umývanie podláh Bratislava, na ktorý môžeme použiť dva nástavce – tzv. držiak pádov alebo silónovú kefu. Strojové čistenie a umývanie podláh v Bratislave detailne a generálne vyčistí akýkoľvek druh podlahy vďaka kotúčovému stroju, ktorý pri tejto metóde používame.

 Kotúčový stroj s hmotnosťou cca 40kg zaistí umývanie, čistenie, odmastenie, odprašovanie, impregnáciu, kryštalizáciu, voskovanie dlažby, linolea, marmolea, liatej podlahy, plávajúcej podlahy, kamennej aj prírodnej podlahy, mramorovej podlahy, zámkovej dlažby. Toto čistenie je vhodné pre umývanie, čistenie betónových, liatych, epoxidových, elektrostatických, štruktúrovaných, liatych stierok, esd stierok, priemyslových podláh v chemickom priemysle a priemyslovej výrobe.

 

 

Strojové čistenie a umývanie podláh v Bratislave robíme zákazníkom firemnej aj súkromnej sféry, tak aj firmám, ktoré majú veľkú rozlohu podláh v ich prevádzkach. Pokiaľ sa nám podarí kvalitne strojovo vyčistiť podlahu, zákazníkovi vždy odporúčame nechať si podlahu zakonzervovať. To realizujeme tak, že na povrch nanesieme pololesklý či matný vosk – priemyslový polymér (fluatáciu).

Veľkou výhodou polyméru je, že zabráni hlbšiemu znečisteniu v štruktúre podlahy a výrazne predĺži životnosť podlahy, naviac sa veľmi dobre čistí a je protišmykový, čo uvítajú zákazníci, ktorí majú prevádzky v obchodných centrách, kam sa zanáša voda a nečistoty z vonku, keď prší. Najčastejšími zákazníkmi, ktorí si nechávajú na podlahy polymér pravidelne nanášať, sú zdravotnícke zariadenia, úrady, inštitúcie, prevádzky a obchody v nákupných centrách, továrne haly, nemocnice ai.

 

 

Strojové čistenie a umývanie podláh Bratislava kotúčovým strojom a odsávanie špiny silným vysávačom sa vyplatí prevažne pri upratovaní po stavebnej činnosti, kde sú vytvorené vápenaté a cementové závoje. V tomto prípade najčastejšie upratujeme stavby nových prevádzkach obchodných reťazcov a používame kyslú chémiu na toto znečistenie. Dôležité je podotknúť, že kyslú chémiu nemôžeme použiť na kamenné podlahy a ušľachtilé materiály, pretože by bol poškodený vzhľad a to nenávratne. Techniku strojového čistenia podláh v Bratislave tiež čistíme podlahy v zabehnutých prevádzkach a to 1x až 2xročne. Ide o prevádzky, ktoré majú veľkú frekvenciu zákazníkov a do podniku sa tak zanáša špina z vonkajšieho prostredia. 

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.