Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 20 jún 2019

Čistenie kobercov v penzióne? Pre ,,tepovanie Bratislava“ hračka!

Zverejnené v BÝVANIE utorok, 27 september 2016 00:00

Vlastním na okraji Bratislavy malý penzión. Keď som ho kupovala od pôvodného majiteľa, bolo treba nejakých rekonštrukcií. S tým, že doňho bude treba niečo investovať, som počítala, ale aj tak som chcela, pokiaľ to pôjde, nejaké peniaze ušetriť. Najväčšou investíciou do hotela bola celková rekonštrukcia kuchyne a ostatné úpravy už mali byť len povrchové. Najväčšiu starosť mi robili koberce. Sú, okrem haly, po celej ploche penziónu a boli pomerne dosť zašlé. Meniť som ich ale nechcela.

 

Na internete som, vďaka skvelým recenziám, objavila firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., tepovanie kobercov, čistenie sedačiek, Bratislava.  Nevyužívajú extrakčnú metódu čistenia, ale strojovú. Majú k dispozícii kotúčové čistiace stroje, turbo vysávač a kvalitnú dezinfekčnú chémiu Boesch floorwash.

Po dohode s centrálou A SERVIS, ktorá mi zostavila finančný návrh, ktorý bol pre mňa cenovo veľmi priaznivý, mi prišli koberce vyčistiť. Páni prišli v dohodnutý čas a boli veľmi príjemní a ochotní. Ukázala som im penzión a všetky koberce, ktoré je treba vyčistiť a nechala som ich pracovať. Potrebovala som ešte niečo zariadiť a nakúpiť a tak som na pár hodín odišla.

Po príchode som neverila vlastným očiam. Zamestnanci A SERVIS mali prácu takmer hotovú! Celý penzión voňal čistotou a koberce boli ako nové. Dohodla som sa s nimi na pravidelnom čistení kobercov a nakoniec aj na čistení okien, ktoré tiež robia. S takou firmou je totiž radosť spolupracovať.

Strhnutie polepov, odstránenie fólií, čistenie markíz, výškové umývanie okien Bratislava

 

Spoločnosťou A SERVIS LIPKA, s.r.o., Strhnutie polepov, odstránenie fólií, výškové umývanie okien Bratislava,  je zaistených veľa kvalitných upratovacích služieb, do ktorých zahrňujeme tiež umývanie okien, umývanie výkladov, čistenie látkových a plastových markíz. Všetky menované služby sú v mnohých prípadoch realizované vo výškach, čo znamená, že je treba príslušného preškolenia. Túto licenciu vlastnia naši pracovníci, ktorých sme lektorom vždy nechali preškoliť pre výškové práce Bratislava.

Zamestnanci našej firmy využívajú kvalitnú a bezpečnú techniku – vysokozdvižnú plošinu, hydraulické rameno, speleologickú a horolezeckú techniku. Umývanie okien a umývanie sklenených plôch je realizované našou metódou suchého leštenia – najprv okno umyjeme čistým rozmývačom so saponátom a vodou, umyté nečistoty zotrieme gumenou stierkou a celú plochu necháme pred leštením preschnúť, následne všetko vyleštíme bez použitia leštidiel.

Prečo nepoužívame leštidlá?  Odpoveď je jednoduchá. Je zbytočné používať nákladné leštidlá, ktoré neudržia lesklú plochu tak dlho, ako naša metóda suchého leštenia. Na leštidlá sa naviaže prach a to vytvorí na oknách po čase a určitom zaprášení fľaky, na ktorých je vidieť ako sa okná leštili. Vo výške sme často opytovaní na práce umývania, čistenia, odprašovania, odmasťovania, impregnácie, okien vo výškach, strešných okien, zimných záhrad, skleníkov, reklamných nápisov, svetelných reklám, neprístupných neotváraných okien, svetlíkov, sklenených fasád výškových budov, presklených striech a striešok, log, firemných štítov, solárnych panelov, plechových fasád, kazetových a sendvičových stien, opláštenia a plášťov budov, hál, objektov.

Nad výrobňou, predajňou, skladovacou obchodnou plochou vám urobíme výškové odprášenie, odmastenie, impregnáciu, umývanie, čistenie všetkých rozvodov energií, vody, plynu, odpadov, klimatizácie, konštrukčných, nosných a stavebných prvkov, stĺpov, vzduchotechniky, betónových a oceľových priehradových nosníkov.

Vo výškach zaisťujú naši pracovníci tiež čistenie a umývanie markíz. Čistíme markízy látkové a to strojovou metódou čistenia, ktorú používame tiež pri čistení kobercov, teda za použitia chémie Boesch, kotúčového stroja a vysokovýkonného vysávača. Je tu len rozdiel ten, že čistiaci proces u látkovej markízy je treba opakovať 2x až 3x a to z toho dôvodu, že na markízu dopadujú agresívne mestské spady, ktoré je náročnejšie odstrániť.

Druhou a viac využívanejšou možnosťou je citlivé ručné čistenie na mieste, kde sa markízy čistia priamo na konštrukcii a nedochádza k ich montáži a demontáži. Táto metóda je lacnejšia. Odstránenie nečistôt z plastových markíz je výrazne jednoduchšie a používame rovnakú metódu ako pri čistení a umývaní okien.

 Pokiaľ máte vašu prevádzku v rekonštrukcii alebo vo výstavbe a máte zalepené okná a výklady, vykonáme vám odstránenie, strhnutie, zloženie celo polepov, fólií, ďalej vám zaistíme odstránenie, strhnutie reklamných polepov, krycích fólií, samolepiek, lepidla, ktoré zostáva po odstránených a strhnutých polepoch. Z podlahy realizujeme odstránenie a strhnutie starých kobercov a podlahu oškrabeme od lepidla.  

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.