Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 18 január 2020

Ochorenie očí

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL utorok, 13 september 2016 09:47

Oči sú našimi oknami do sveta. Vďaka nim je svet krajším miestom pre život. Sú snáď tým najcennejším darom, ktorý máme. Jasný a ostrý zrak robí náš život pestrejším a omnoho jednoduchším. Oči sú oveľa dôležitejšie, než si ľudia myslia a zrak je často považovaný za samozrejmosť. O jeho dôležitosti by nám mohli rozprávať nevidomí a ľudia s vážne poškodeným zrakom. Máme päť zmyslov. Môžeme tvrdiť, že najdôležitejším orgánom pre vnímanie zmyslov sú práve naše oči. Vnímame nimi až 80% percent všetkých dojmov. Ak sa ostatné zmysly poškodia, sú to práve oči, ktoré ich nahradzujú a chránia nás tým pred nebezpečenstvom.

 

Chrániť si zrak je jedna z najdôležitejších vecí, ktoré môže človek spraviť. Zrak výrazne ovplyvňuje kvalitu nášho života. Každodenné používanie počítača, tabletu alebo smartfónu spôsobujú v značnej miere ochorenia oka.

 

Očná chirurgia Košice

Väčšina ľudí má problémy s očami. Niektoré z nich sú menšie a stratia sa samé, iné si vyžadujú návštevu lekára.

 

Prvé príznaky, že sa s vašimi očami niečo deje, sú ich podráždenie, únava a začervenanie. Ak tieto príznaky pretrvávajú dlhšiu dobu, môžu byť príznakom problému, ktorý je nevyhnutné konzultovať s lekárom.

 

Rutinné očné vyšetrenia sú veľmi dôležité a nemali by ste ich zanedbávať. Svoj zrak by ste mali vložiť do rúk profesionálov. Milý a profesionálny kolektív, ktorý sa postará o zdravie vašich očí nájdete na očnej klinike Vesely. Klinika je vybavená modernými prístrojmi. Ochorenia očí si môžete dať odstrániť prístrojmi, ktoré boli certifikované agentúrou NASA. Očná chirurgia Košice ponúka individuálny prístup pre každého pacienta a jeho požiadavky.

 

Ochorenia oka

Rutinné očné vyšetrenia sú dôležité bez ohľadu na vek alebo fyzické zdravie človeka. Pri komplexnom vyšetrení očí očný lekár zistí viac než len to, aké okuliare alebo typ kontaktných šošoviek vám predpíše. Oči sú totiž indikátorom vášho zdravia a môžu poukazovať na ďalšie ochorenia, ako je napríklad cukrovka.

 

Medzi najčastejšie ochorenie oka patrí ďalekozrakosť, krátkozrakosť, tupozrakosť, suché oko či ochorenia sietnice. Aj s týmito ťažkosťami vám pomôže tím špecialistov na očnej klinike Vesely.

 

Pýtate sa, čo môžete pre svoje oči spraviť? Používajte kvalitné slnečné okuliare, robte si prestávky pri používaní počítača a nepodceňujte dôležitosť spánku a pravidelných očných prehliadok.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.