Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 25 august 2019

Produkty pre inkontinentné ženy

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL nedeľa, 18 september 2016 09:52

Inkontinenciou môže trpieť takmer každý, ale častejšie ako u mužov sa vyskytuje u žien. Mierny únik moču postihuje väčšinu žien v určitej dobe ich životov. To však neznamená, že by ste mali pociťovať hanbu a prestať chodiť do spoločnosti. Môžete opäť vyraziť do ulíc a byť aktívne. So správnymi produktmi určenými na riešenie problémov s inkontinenciou môže byť váš život opäť bezstarostný. Existujú desiatky položiek, ktoré vám pomôžu zvládať mierne, stredne, a dokonca aj závažné príznaky.

 

Vložky na inkontinenciu pre ženy

Pri miernych príznakov inkontinencie vám pomôžu vložky na inkontinenciu pre ženy. Môžete ich používať doma, ale aj keď sa chystáte niekam von. Budete sa cítiť príjemne a chránená. Zabraňujú pretekaniu moču, absorbujú zápach a vlhkosť. Môžete vybrať z niekoľkých druhov vložiek na inkontinenciu, podľa závažnosti príznakov.

 

Pre pacientov trpiacich vážnejšími príznakmi sú určené inkontinenčné nohavičky. Nohavičky vyzerajú veľmi podobne ako bežná spodná bielizeň pre ženy a mužov. Zahŕňajú však vodotesnú vložku a vstavanú látkovú podložku, ktorá dokáže absorbovať moč. Väčšina z nich je opakovateľne použiteľná, umývateľná a zvyčajne sú k dispozícii v rôznych farbách. Môžete si zakúpiť denné nohavičky rovnako ako aj tie, ktoré sú určené na noc. Sú navrhnuté tak, aby udržali väčšie množstvo moču.

 

Samovoľný únik moču u žien

Samovoľný únik moču u žien je strata kontroly močového mechúra. V niektorých prípadoch môže dôjsť k úplnej strate obsahu močového mechúra, alebo môže spôsobiť len menší únik. Tento stav môže byť dočasný alebo chronický v závislosti na jeho príčinách.

 

Inkontinencia môže byť príznakom mnohých rôznych zdravotných problémov, od rakoviny cez ochorenia obličkových kameňov až po zväčšenú prostatu. Môže byť tiež prirodzeným dôsledkom starnutia, pretože svaly močového mechúra s pribúdajúcim vekom slabnú.

 

Inkontinencia v rodine

Inkontinencia je príznakom problému dolných močových ciest. Problémy môžu byť spôsobené rôznymi faktormi, ako je pôrod, vyšší vek, obezita a pretrvávajúce infekcie močového mechúra.

 

Nórska štúdia však ukazuje, že genetika môže tiež pri jej vzniku hrať určitú rolu, a preto sa môže stať, že sa vyskytuje inkontinencia v rodine. Vedci zistili, že u žien, ktorých matky alebo staršie sestry boli inkontinentné, sa vyskytuje väčšia pravdepodobnosť vzniku inkontinencie moču.

 

Štúdia ukázala, že ženy, ktorých matky mali inkontinencia moču, trpia o 30% väčším rizikom vzniku tejto nepríjemnej choroby.

 

 

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.