Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 27 február 2020

So špinavými kobercami je koniec! Tepovanie, čistenie kobercov Bratislava

Zverejnené v BÝVANIE piatok, 30 september 2016 21:46

Som riaditeľkou detského domova, kde máme vo väčššine izieb samé koberce. Poznáte deti, veľmi si na poriadok nepotrpia a koberce dostávajú naozaj zabrať. Takže som hľadala firmu, ktorá by nám raz za rokkoberce profesionálne vyčistila. Na internete som ich našla dosť, ale nevedela som, ktorú z nich mám vybrať. Až mi potom kolegyňa doporučila firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., čistenie  sedačiek, kotúčové tepovanie  kobercov, Bratislava, s ktorou má vraj výborné skúsenosti jej sestra. Tak som si povedala prečo nie, vyskúšame, uvidíme. Firmu som nakontaktovala, hneď sme dohodli termín, ešte v ten deň mi poslali finančnú ponuku a povedali mi aj postup, akým bude prebiehať práca ich zamestnancov.

V daný deň prišli zamestnanci firmy, prešli si celú budovu, aby zhodnotili postup, kde začnú a ako budú pokračovať. Následne doniesli ťažký kotúčový strojzačali čistiť koberce. Naprv do nich vniesli účinnú chémiu, ktorá zaručila rozpustenie všetkých nečistôt. Nechali ju chvíľu pôsobiť, aby sa zároveň koberec vydenzifikoval a zbavil sa všetkých nežiadúcich mikroorganizmov. Keď chémia zapôsobila, znovu sa koberec vyčesal a nakoniec sa dôkladne vysal špeciálnym vysávačom.

Keď sme sa potom šli pozrieť na koberce, neverili sme vlastným očiam.  Boli opäť ako nové, ako novo kúpené. Jednoducho boli opäť čisté a prevoňali celú budovu.

Práca od firmy A SERVIS LIPKA bola rychlá, precízna a všetko dopadlo podľa mojich predstáv, takže nebol dôvod, prečo sa s firmou nedohodnúť na pravidelných čisteniach kobercov. Keďže sú koberce naozaj veľmi vyťažené, zaisťuje nám firma čistenie kobercov dvakrát do roka už tretím rokom a vždy jednoducho skvelo odvedená práca.

Za nás teda jedno veľké doporučenie a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

 

 

 

Výklad ako zo škatuľky! Výškové umývanie okien Bratislava

Som majiteľkou menšieho second-handu. Doposiaľ som si všetko upratovanie a umývanie výkladu obstarávala sama, ale nedávno sa nám narodilo bábätko a času je čím ďalej menej a umývanie výkladov už jednoducho nezvládam. A popravde ani sa mi veľmi nechce.

Od kamarátky som dostala tip na firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., umývanie okien, výškové čistenie fasád, práce vo výške Bratislava, ktorá si ich pravidelne volá na umývanie okien. Nemôže si ich vynachváliť a ja musím uznať, že jej okná sa vždy nádherne leknú.

Povedala som si, že za pokus nič nedám a firmu som oslovila. Mojou podmienkou bolo previesť umývanie okien až po otváracej dobe obchodu a nebol s tým žiadny problém, vyšli mi v ústrety. V dohovorený termín, dokonca aj včas, dorazil mladý muž a dal sa do práce.

Najprv odborne odstránil staré polepy a zbytky lepidla bez akéhokoľvek poškodenia skla. Výklad vyčistil saponátom a potom všetko zotrel gumovou stierkou. Nakoniec všetko vyleštil, ale pozor – na sucho a len za použitia bavlnenej plienky. Leštenie na sucho je pracnejšie, ale má dlhotrvajúci efekt v porovnaní s leštením klasickými leštiacími prostriedkami.

Výsledok bol perfektný! Takto umytý výklad som ešte nikdy nemala. Nikde žiadna šmuha alebo zbytky lepidla, jednoducho kvalitná práca. Trochu som sa zahanbila, že chlap umyje výklad lepšie než ja, aspoň sa mám vždy čo učiť.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.