Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 22 september 2019

Ako zlepšiť svoj účes

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA pondelok, 03 október 2016 11:44

Vlasy sú korunou krásy, preto nie je divu, že si toľko žien na vlasoch zakladá. Hustá hriva však vyžaduje úsilie, či už v podobe pravidelnej starostlivosti, zastrihávaní alebo kvalitnej vlasovej kozmetiky. Ale čo ak sa o vlasy staráte, ako najlepšie viete, avšak ony nie a nie vyrásť do vytúženej dĺžky?

 

Zbytočne nečakajte!

Potom je tu riešenie, vďaka ktorému môžete mať dlhé a husté vlasy hneď. Na počkanie si môžete nechať vlasy predĺžiť hneď niekoľkými metódami. Permanentné predĺženie ponúka napríklad micro ring, kde sa pramene vlasov pripevnia pomocou kovového krúžku, tape-in, kde sa vlasy lepia pomocou pásky, alebo keratín. Ak ale taký trvalý zásah nie je nič pre vás, potom sa tu ponúka iná alternatíva. Predĺženie, ktoré si môžete kedykoľvek sama doma behom piatich minút nasadiť i zosadiť – Clip-in vlasy. Sú maximálne šetrné, spoje nie sú vidieť a jedná sa o jedno z najlacnejších riešení. Vybrať si môžete z rôznych dĺžok, štruktúr i farieb. Vlasy sú buď z kanekalonu, alebo REMY kvality. REMY znamená, že sú 100% ľudské a ich kutikula je zoradená smerom dole, takže sa vám nebudú zamotávať.  

 

Copíky a ofiny

V súčasnosti získavajú na popularite i nasadzovanie copíky a ofiny. Vďaka clip in copík si môžete jednoducho vytvoriť slávnostný účes, či už na ples alebo svadbu, či rýchlo upraviť vlasy, keď idete behať alebo do parku. Je tiež dôležité si uvedomiť, aký typ copíka vám bude pasovať. Ak máte odstávajúce uši, vysoké čelo alebo kúty, je najlepšia voľba nízko položený, rozviaty, poprípade s načesanou pätkou. Naopak, ak máte nízke čelo, môžete si pretiahnuť tvár vyčesaním vysokého hladkého copíka. Ofina poteší majiteľky oválnych a srdcovitých tvarov tváre, či ženy s vysokým čelom. Možno už dlho plánujete zmenu, ale bojíte sa radikálneho strihu. Pre tieto prípady je tu clip-in ofina, ktorú proste nasadíte a kedykoľvek ju môžete zosadiť a vrátiť sa k pôvodnému účesu. Ak máte guľatú alebo hranatú tvár, a i tak ofinu chcete, ideálne je clip-in ofinu načesať na stranu a zalakovať.  

 

V prvom rade sa starať

Aby vlasy vydržali dlho krásne, je nutné sa o nich dobre starať. Sú totiž „mŕtve“ a nemôžu sa na rozdiel od vašich vlasov vyživovať a preto potrebujú inú avšak intenzívnejšiu starostlivosť. Veľmi vhodné sú prírodné prípravky, vlasy nezaťažovať odfarbovaním či nadmerným tepelným upravovaním. Tiež nepoužívať na predĺžene vlasy normálny hrebeň, ale iba špeciálne upravený, aby sa mechanicky nepoškodili.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.