Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 04 júl 2020

Keď v dome chýba ženská ruka, pomôže „Čistenie kobercov Bratislava“

Zverejnené v BÝVANIE pondelok, 03 október 2016 00:00

Starý otec má na svojej chalupe veľmi krásne koberce, ale na ich čistotu, bohužiaľ, vôbec nedbá. Od tej doby čo babička nežije, je jeho dom trochu zanedbaný. Niekedy tu tá ženská ruka trochu chýba. Snažíme sa za ním chodiť a s chalupou mu pomáhať, ale času , bohužiaľ, až toľko  nie je.

Rozhodli sme sa, so súrodencami, že si zoberieme v lete spoločne týždeň dovolenky a urobíme dedkovi radosť a strávime u neho celý týždeň spoločne, s tým, že mu tam pomôžeme dať všetko do poriadku.


Ovšem, ako to občas býva, keď sa niečo plánuje, dovolenku nám všetkým v rovnakom termíne nedali a tak som na to nakoniec zostala sama.

Rozhodla som sa, že si pozvem na pomoc upratovaciu firmu. Surfovala som po internete a našla som firmu, ktorá mala viac než dobré ohlasy. Firma sa volá A SERVIS LIPKA, čistenie sedačiek, strojové tepovanie kobercov Bratislava. Rovnako zaisťuje umývanie okien aj čistenie kobercov. Pozvali sme ich nakoniec na jedno aj druhé. Nebol problém si s nimi dohodnúť termín v dobe mojej dovolenky.

Koberce, ako som tušila, potrebovali naozaj poriadnu starostlivosť. Pre A SERVIS to bola hračka. Využívali strojovú metódu čistenia s pomocou kotúčového stroja. Táto metóda je veľmi šetrná, ale spoľahlivá a výsledok bol vskutku vynikajúci.

Najprv koberec, s pomocou chémie a kotúčového stroja, vyčistili. Vytvorila sa na ňom pena, ktorá v sebe mala všetku špinu z koberca. Nakoniec vzniknutú penu pracovníci vysali turbo vysávačom. Dedkove koberce boli ako nové. Umývanie okien prebehlo bez problémov, takže sme mali s dedkom na seba viac času a ja som si mohla dovolenku aj užiť a nestrávila som  ju len upratovaním.


Keď to bude potrebné, určite si A SERVIS zavoláme znovu. Majú moje doporučenie.

 

Výškové umývanie okien zaistí profesionálna upratovacia firma. „Čistenie fasád Bratislava“

Hľadali sme pred rokom pre našu päť poschodovú firmu niekoho, kto by mal skúsenosti s výškovým  umývaním okien, a zaistil nám tak pravidelné servisné cykly. Sklenených plôch máme vo firme naozaj dosť veľa, tak sme hľadali niekoho naozaj spoľahlivého, najlepšie na doporučenie. Pýtali sme sa teda firiem, s ktorými spolupracujeme, či nemajú nejaký tip. Okrem jednej nám všetky doporučili firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., práce vo výške Bratislava, výškové čistenie fasád, umývanie okien, zimných zahrád, s ktorou väčšina z nich spolupracuje už roky. Ihneď sme si ich pozreli na internete a zhodnotili sme, že to bude asi najlepšia voľba. Mali naozaj veľa kladných hodnotení, recenzií a predovšetkým ohlasov od spokojných zákazníkov.


Firmu sme teda nakontaktovali na jednorázové umývanie našich sklenených plôch, aby sme si ich vyskúšali, predovšetkým sme boli zvedaví, ako si poradia v rámci výškového umývania okien. Ihneď bol s nami dohodnutý termín a ešte v ten deň nám bol poslaný finančný návrh. Ich komunikácia bola naozaj rýchla a to sa nám veľmi páčilo.

 


Okná vždy začali umývať pomocou 
saponátu s vodou. Dávali si na tom naozaj záležať. Následne, keď už boli okná čisté, zotreli okná gumovou stierkou pekne do sucha a nakoniec všetky okná dôkladne vyleštili a to len s pomocou bavlnenej plienky. Nikdy by sme neverili, že to ide bez použitia leštiacich prípravkov. Ale naozaj to šlo. Všetky sklenené plochy sa leskli a boli dokonale čisté.


Od tej doby sme s firmou naviazali pravidelnú spoluprácu a jazdia k nám umývať okná raz za štvrť roka, a vždy je z našej strany jedna veľká spokojnosť. Firmu A SERVIS LIPKA doporučujeme.

Napíšte komentár

 


 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.

 


 

Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.