Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 21 august 2019

Umývanie okien ako v reklame? To som sa zmýlila! Umývanie okien Bratislava

Zverejnené v BÝVANIE utorok, 04 október 2016 00:00

Umývanie okien a upratovanie celkovo nebol nikdy mojou šálkou kávy. Vždy som sa obzerala po nejakom vynáleze, ktorý mi to čo najviac uľahčí, alebo po robotovi, ktorý to urobí za mňa. Raz prišla zase jar a všetci sa zbláznili s jarným upratovaním – také upratovanie, keď prevrátite aj tú poslednú pokrievku, odsuniete sedačku alebo zájdete s prachovkou tam, kde to nie je tak na očiach.

To ja na tieto upratovanie vôbec nie som, ale tohto roku som nazbierala odvahu na umývanie našich okien, ktoré som si pred rokmi vymyslela. Viete, to si človek navymýšľa, keď rekonštruuje – tam nové okno, tam francúzske, tamto vysoké, tamto nízke. A ja, že sa teda do toho pustím, a že si k tomu nakúpim nejaké náradie. Tak som zainvestovala. Nakúpila som si u nás v Bratislave špeciálne prípravky na okná, leštidlo a nezabudla som taktiež na stierku, ktorá ma vždy fascinovala.

To musí ísť ako po masle, keď to vyzeralo v televízii tak jednoducho. A aby to jednoduché bolo, tak som sa ešte pre istotu pozrela jedno video o umývaní okien na internete a pustila som sa do toho. Malé okná som celkom zvládla, ale žeby som bola nejako nadšená? Stále sa mi zdalo, že je to samá šmuha a premýšľala som, či je to v rukách alebo v stierke. Potom prišli na rad moje krásne veľké okná v obývačke. A tu sa to ukázalo. Začala som prvým oknom a tým som rovnako aj skončila. Povedala som si, že predsa tá práca nemôže byť márna, ale za nič n svete mi to nešlo vyleštiť a okolo rámov umyť.

Po dvoch hodinách som moje úsilie ukončila a sadla som si zase k všemocnému internetu. Ako prvú som našla firmu A SERVIS LIPKA s. r. o., práce vo výške, umývanie okien, čistenie fasád Bratislava – tak prečo ich neskúsiť. Oni sa predsa na okná špecializujú. A keďže ich pracovník mal práve čas, do druhého dňa bol u mňa ako na koni.

Okná vyzerali skvelo. A ja „žena zvedavá“ som zisťovala, prečo to tiež nešlo aj mne. Prišla som k záveru, že po prvé – pracovníci A SERVIS LIPKA sú asi skúsení borci, a že po druhé nie je potrebné použitie čistiacich prostriedkov a po tretie? Cena tých mojich pomôcok by zaplatila umývanie okien dvakrát. S ďalším umývaním mám teda jasno.

 

Majstri svojho odboru, to je „Rotačné čistenie kobercov Bratislava“

Nastúpila som do nového zamestnania. Je to pomerne veľká firma, ktorá má veľmi priestorné kancelárie a celkovo pekné zázemie pre zamestnancov. Cítila som sa tu veľmi dobre. Len sa mi zdalo, že moja astma sa zhoršila. Myslela som si, že bude na vine klimatizácia, pretože aj to môže byť jedna z príčin, ale tušila som, že chyba by mohla byť ešte niekde inde.

Takmer v celej firme sú na podlahách koberce. A myslím, že ich dlho nikto nečistil. A vo svojom byte koberce nemám a myslím, že moje dýchacie problémy, môžu byť spôsobené aj tým, že vo firme sú práve koberce. Ako nováčik som si nemohla dovoliť veľmi vymýšľať. Skúsila som sa opýtať kolegyne, ako na tom s čistením kobercov firma je a potvrdila mi, že ona sama si nepamätá, že by tam čistenie niekedy prebehlo. Že im vraj chodia čistiť len okná, a to robí firma A SERVIS LIPKA, čistenie sedačiek, rotačné tepovanie kobercov Bratislava. Na ich webe som zistila, že ponúkajú aj hĺbkové čistenie kobercov, Bratislava. Kolegyňa sľúbila, že to u šéfa navrhne a uvidíme. Našťastie sa nápad stretol s úspechom a mohli sme A SERVIS kontaktovať a dohodnúť termín na čistenie. Podmienka bola práca po našej pracovnej dobe, čo pre nich nebol nikdy žiadny problém.

Koberce prišli zamestnanci čistiť kotúčovým čistiacim strojom a chémiou Bosch RTS. Dozvedeli sme sa, že strojová metóda je veľmi účinná. A v porovnaní napr. s extrakčnou metódou čistenia je dokonca účinnejšia.

Chémia, ktorú A SERVIS využíva, má viac dezinfekčné účinky a zbaví tak koberec aj alergénov, čo bola pre mňa výborná správa. Dúfala som, že sa moja astma zase trochu zlepší. Všetky koberce zamestnanci strojom precízne vyčistili a nakoniec ich vysali turbo vysávačom. Celá firma bola prevoňaná čistotou a koberce neuveriteľne ožili. Urobili sme naozaj dobre. Aj šéf bol s ich prácou veľmi spokojný, je vidno, že sú to odborníci nielen na okná. Sú to  majstri svojho odboru. Odporúčame!

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.