Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 04 júl 2020

Čistenie kobercov už prenecháme len profesionálnej firme. Hrebeňové tepovanie Košice

Zverejnené v BÝVANIE streda, 05 október 2016 00:00

Pred mesiacom som riešila problém, keď manžel vylial červené víno na náš koberec v obývačke. Nevedela som, ako sa táto situácia rieši, tak som sa rýchlo pozrela na net, na „babské rady“, ako sa škvrny z koberca zbaviť. Nakoniec som vyskúšala aj všetky možné čistiace prostriedky, ale, bohužiaľ, nič z toho nezabralo natoľko, aby som škvrnu odstránila úplne. Znovu som sa teda pozrela na net, kde som hľadala nejaké špecializované firmy na čistenie kobercov. Možností bolo naozaj veľa, ale keď som si ich porovnávala aj ich hodnotenia, recenzie a pozitívne ohlasy od spokojných zákazníkov, vyšla mi najlepšie z toho firma A SERVIS LIPKA, s. r. o., čistenie sedačiek, hrebeňové tepovanie kobercov Košice. Povedala som si, že ich vyskúšam a zavolám ich na čistenie všetkých kobercov v dobe, ale nakoniec som si povedala, že si ich zavolám len na ten jeden daný koberec a uvidím ako si s tým poradia.

 

Firmu som teda nakontaktovala, opísala som, čo sa nám stalo, oni mne na oplátku opísali, ako budú pri čistení kobercov postupovať, taktiež sme hneď dohodli termín a nakoniec mi povedali aj cenu mojej požiadavky. Jednoducho kompletné informácie už hneď na začiatku. Po tejto prvotnej komunikácii som sa už nemohla dočkať, až ku mne v dohodnutý termín dôjdu.

V daný deň sa dostavili dvaja muži firmy A SERVIS LIPKA, do domu doniesli ťažký kotúčový stroj, prehliadli si koberec a hneď sa pustili do práce. Koberec začali pomaly, ale dôkladne čistiť tak, že do nej vniesli kvalitnú chémiu, ktorú nechali v koberci nejakú chvíľu pôsobiť, aby pustili všetky nečistoty. Potom koberec opäť rozčesali, aby sa všetko dostali na povrch a nakoniec ich vysali výkonným vysávačom.

 

Keď ich práca skončila a koberec úplne vyschol, nestačila som sa diviť. Koberec bol dôkladne vyčistený, vydezinfikovaný a predovšetkým zbavený všetkých nečistôt aj škvrny od vína. V tú chvíľu som vedela, že som narazila na správnu firmu a hneď som si s nimi dohodla čistenie aj ostatných kobercov v dome.

Firmu A SERVIS LIPKA musím vrelo odporučiť a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

 

Koniec špinavých okien. Je tu nano impregnácia! Umývanie vo výške Košice

Už dlhšiu dobu sme riešili v našej reštaurácii problém so špinavými oknami a výkladmi. Reštaurácia sa nachádza v centre mesta, kde je naozaj veľká prašnosť, takže okná aj výklady sú rýchlo zanesené a ich údržba je celkom náročná. Hľadali sme teda riešenia, ako si umývanie okien a výkladov uľahčiť. Keď sme brázdili internet narazili sme na tzv. nano impregnáciu okien, ktorá zaručí, že okná zostávajú dlho krásne čisté a ich údržba je potom minimálna. Funguje to na princípe „lotosového kvetu“, keď sa voda a všetky nečistoty zhlukujú do guličiek, ktoré potom z okna odletia, keď zafúka. Na oknách sa teda nič neusadzuje a ostávajú dlho bez údržby čisté.

 

Hľadali sme teda firmu, ktorá tieto služby zaisťuje. V tej chvíli sme narazili na firmu A SERVIS LIPKU, s. r. o., výškové práce Košice, čistenie fasád, umývanie okien, Lodžií, ktorá robí komplexné upratovacie služby. Firmu sme nakontaktovali a opísali sme naše prianie. Bolo nám doporučené nechať si od nich najprv okná poriadne umyť a potom nechať naniesť nano impregnáciu. Súhlasili sme a hneď sme si dohodli termín realizácie našej požiadavky. Tri dni na to došli dvaja zamestnanci tejto firmy, obišli celú reštauráciu, aby vedeli, akým spôsobom postupovať a ako si rozdeliť prácu. Po obhliadke sa bez zdržovania hneď pustili do práce.

Začali dôkladne umývať jedno okno za druhým. Bolo vidieť, že sú skúsení, dávali si na tom záležať a nevynechali ani jedno miestečko. Následne okná zotreli do sucha a naniesli tú slávnu nano impregnáciu. Boli sme na to  naozaj zvedaví, keďže sme nikdy niečo také nevideli. A ono to naozaj fungovalo.

 

Všetko sa zhlukovalo do guličiek a z okna následne odpadávalo. Bolo to úžasné. Nakoniec teda okná vyleštili pomocou bavlnenej plienky. Na záver nám s úsmevom na tvári dali krásne čisté a žiarivé okná, na ktorých odviedli naozaj skvelú prácu. S firmou A SERVIS LIPKA sme teda boli veľmi spokojní. Rýchla, kvalitná a naozaj precízna práca.

Napíšte komentár

 


 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.

 


 

Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.