Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 22 júl 2019

Koberce ako zo škatuľky. Chemické, strojové čistenie kobercov Košice

Zverejnené v BÝVANIE piatok, 07 október 2016 00:00

Bývam v byte 3 + 1 ešte s ďalšími študentmi. Dohromady je nás šesť, čo vôbec nie je málo. Byt je starší, ale cítime sa v ňom všetci veľmi dobre. Všetky izby aj chodba je pokrytá kobercami. V byte bývam už dva roky a okrem vysávania koberce nijak nečistíme.

Rozhodla som sa, že by nebolo zlé vyčistiť ich trochu dôkladnejšie, predsa len po chodbe chodíme všetci v topánkach a vysávač zbaví koberce špiny len na povrchu. Ostaní spolubývajúci s vyčistením kobercov súhlasili, tak som sa pustila do hľadania nejakej upratovacej firmy, ktorá robí čistenie kobercov.

 

Už po chvíli som mala jasno, vybrala som firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., čistenie kobercov, tlakové tepovanie sedačiek Košice, ktorá mala bezkonkurenčne najlepšie ohlasy zákazníkov. Veľmi sa mi páčila aj prehľadnosť ich webových stránok. Prečítala som si niečo o strojovom čistení kobercov, ktoré firma robí. Táto metóda čistí koberec do hĺbky a zbaví ho roztočov a baktérií. To je presne to, čo potrebujeme, povedala som si.

Zavolala som tam a dohodla sa s nimi na termíne čistenia. Pracovník firmy k nám dorazil, prehliadol si miestnosť a dal sa do práce. K čisteniu používal veľký kotúčový stroj. Najprv naniesol na koberce chémiu a nechal ju pôsobiť. Potom použil tento stroj a koberec poriadne vykefoval. Bolo vidieť ako sa vo vzniknutej pene usadili nečistoty z koberca. Nakoniec penu vysal špeciálnym vysávačom.

 

Koberce vyzerali úžasne a všade to nádherne voňalo, celý byt úplne ožil. Spolubývajúci boli z výsledku tiež nadšení. Koberce mali opäť nádherne žiarivé farby a boli príjemné na dotyk.

Takže za nás jedno veľké ANO, firma A SERVIS to vie!

 

Umývanie okien pred Vianocami v domácnosti. Čistenie výkladov, fasád Košice

Bolo krátko do Vianoc a mala som veľa vecí na zriaďovanie vrátane pečenia koláčov. Chcela som ešte zvládnuť umyť okná ako každý rok na Vianoce, bola som k tomu vedená od malička. Ale naozaj mi na to nezvyšoval čas a naviac to pomyslenie, že by som opäť musela umývať okná v tej zime, ma veľmi nelákala. Napadla mi spásonosná myšlienka, obrátiť sa na profesionálov.

Na internete som hľadala upratovaciu firmu na umývanie okien a ponúklo sa mi hneď niekoľko firiem. Začala som porovnávať ceny a ponuku. Zaujala ma ponuka od firmy A SERVIS LIPKA, s. r. o., Práce vo výškach, čistenie fasád, umývanie okien, balkónov a lodžii, ktorá ponúka umývanie okien, výkladov a leštenie na sucho bez leštiacich prostriedkov. Jednak som bola zvedavá ako to leštenie funguje a takisto mali veľa spokojných zákazníkov a kladných hodnotení, čo bolo pre mňa rozhodujúce.

 

Zavolala som na centrálu a dohodla som si termín na umývanie čo najskôr. Bola som milo prekvapená, že aj vo vianočnom čase nemali problém. V dohodnutý termín prišli pracovníci firmy a prehliadli si dom, aby vedeli, koľko okien budú umývať. Najskôr umyli parapety, rámy a kľučky a potom umývali sklá kvalitnými prostriedkami, ktoré zotreli stierkou z kvalitnej gumy. Po dôkladnom preschnutí ich začali leštiť čistou 100 % bavlnenou plienkou na sucho.

Opýtala som sa, prečo vlastne leštia na sucho a bolo mi povedané, že práve leštiace prostriedky spôsobujú šmuhy a viditeľné ťahy po leštení na sklách, pretože sa na nich neskôr lepia nečistoty a peľ. Nevedela som, že práve leštiace prostriedky ešte viac škodia, ako keď by sa nepoužili vôbec. Výborná metóda, avšak veľmi namáhavá. Vôbec som im nezávidela, že musia umývať toľko okien a naviac ich ešte leštiť na sucho.

 

Musím ale povedať, takto umyté a skvelo vyleštené okná som ešte nikdy v živote nemala a mám z nich ohromnú radosť. Chválim pracovníkov firmy za ich precízne odvedenú prácu a príjemné vystupovanie. Už teraz viem, keď budem do budúcna opäť potrebovať umyť okná, viem na koho sa obrátiť. Týmto ďakujem firme A SERVIS za ich perfektne odvedenú prácu a ich služby veľmi rada odporúčam ďalej.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.