Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 04 júl 2020

Dezinfekcia a čistenie kobercov aj čalúnenia v Prievidza

Zverejnené v BÝVANIE štvrtok, 13 október 2016 00:00

Firma A SERVIS LIPKA, s. r. o., profesionálne čistenie kobercov, tepovanie sedačiek Prievidza, ponúka upratovacie služby viac ako 20 rokov pre dôležitých zákazníkov v Českej republike, na Slovensku, v Rakúsku aj v Nemecku. Vo svojom obore patrí k špičke, či už ide o kvalitu vykonanej práce alebo servisom ponúkaných činností. Spoločnosť využíva účinné a najmodernejšie technológie.

 

Kvalitné hĺbkové čistenie kobercov následne realizujeme prevereným strojovým spôsobom. Využívame pritom kotúčový stroj a vysokovýkonný trojmotorový vysávač. Kvalitu strojového čistenia každého koberca zásadne ovplyvňujú aj použité profesionálne chemické prípravky RT-80. Ide o špičkovú a vysoko účinnú chemickú látku, ktorá sa dá využiť aj v prostredí potravinárskej výroby alebo v zdravotníckych zariadeniach. Nijako neublíži ani domácim zvieratám.

Strojový spôsob čistenia kotúčovým strojom považujeme za preverný a jediný postup, ako koberec dokonale vyčistiť a zbaviť všetkých usadených nečistôt. Hĺbkové strojové čistenie realizujeme v týchto krokoch. V prvom rade na koberec nanesieme pripravený čistiaci roztok, ktorý necháme istý čas pôsobiť. Následne povrch mechanicky čistíme kotúčovým strojom s vysokým kartáčom. Takto koberec zbavíme všetkých nečistôt a mastnoty. Uvoľnené nečistoty z koberca sa postupne naviažu na aplikovaný roztok, aby sme ich obratom vykartáčovali na povrch. Tu je dokonalým pomocníkom vysokovýkonný trojmotorový vysávač. Všetka špina je povysávaná a s ňou aj nežiaduce alergény a pachy. Zároveň sa pri tejto činnosti celý koberec vysuší takmer dosucha.

Spokojne môžeme povedať, že sme schopní vyčistiť aj koberce, s ktorými si iné upratovacie firmy poradiť nevedia. Poniektoré firmy používajú tzv. extrakčnu metódu čistenia. Jej mínusom je fakt, že nedokáže koberec vyčistiť od hĺbky. Jej podstatou je vstreknutie roztoku do štruktúry koberca a jeho rýchle odsatie. Roztok sa však celkom do hĺbky nedostane a po vyschnutí ostávajú na ploche nepekné fľaky. 

Napíšte komentár

 


 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.

 


 

Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.