Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 17 február 2020

Čistenie kobercov nebolo nikdy také jednoduché, Tepovanie Košice

Zverejnené v BÝVANIE utorok, 18 október 2016 22:04

Bývam s dvoma psami a jedným spolubývajúcim. Áno, priznávam, nie sme práve chlapci, čo by si nejako dávali záležať na perfektnom upratovaní, ale poriadok sa relatívne snažíme udržiavať. Jediný problém sú koberce v celom byte. Keďže jeme, kde sa nám zachce, občas nám niečo spadne na koberce, následne sa to zašliapne, potom po nich prebehnú psi, apod.

Koberce boli na začiatku svetlé, skoro úplne biele. Teraz sú kompletne šedé, ich pôvodnú farbu by nikto nepoznal. Jedného dňa sme sa rozhodli, že sa do nich pustíme a poriadne vyčistíme. Nakoniec sme to asi po pol hodine vzdali. Áno, síce sa nám darilo nejakú špinu z koberca dostať, ale i tak boli koberce stále zašlé a plné nečistôt.

Po tomto neúspechu sme začali hľadať na internete nejakú kvalitnú firmu, ktorá sa špecializuje na čistenie kobercov. Nakoniec sme narazili na firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., ručné čistenie sedačiek Košice, tepovanie kobercov, ktorá mala veľa kladných recenzií a spokojných zákazníkov. Neváhali sme ani minútu a firmu sme nakontaktovali. Ihneď bol s nami dohodnutý termín realizácie nášho priania a bola nám povedaná i približná cena, približná pretože sme nevedeli presné rozmery kobercov.

 

 

V daný deň potom došli dvaja zamestnanci firmy s veľkým kotúčovým strojom a začali hĺbkovo čistiť koberce. Čistenie prebiehalo tak, že do koberca zapracovali účinnú chémiu, nechali pôsobiť, aby pustili všetky nečistoty, koberce vydezinfikovali, zbavili roztočov, ale predovšetkým im navrátili pôvodnú farbu i vzhľad. Neverili sme tomu, ale ono to naozaj šlo a koberce boli ako novo kúpené. Bolo vidieť, že firma

A SERVIS LIPKA, s. r. o. veľmi dobre vie, čo robí a naozaj to vedia. Za nás teda jedna veľká spokojnosť a budeme odporúčať ďalej.

 

Umývanie strešných okien a nano impregnácie skiel Košice

Neviem ako Vy, ale ja rozhodne nemám rada umývanie strešných okien. A že ich na našom domčeku máme požehnane. Keby som mala vyliezť na strechu, tak z nej asi spadnem ako hruška, pretože mávam neuveriteľné závrate. Manžel sa umývaniu okien vyhýba oblúkom, keďže tvrdí, že je to ženská práca. Obrátením okna dovnútra sa to úplne nevyrieši, pretože sa aj tak veľmi dobre neumyje. Tentokrát som už naozaj musela vyhľadať profesionálnu pomoc.

Na internete som si našla upratovacie firmy na umývanie okien a porovnávala ich služby a ceny. Zaujala ma firma, ktorá sa zaoberá leštením okien na sucho, bez leštiacich prípravkov. Ešte nikdy som o tom nepočula, prečítala som si, v čom to spočíva, a rozhodla som sa ich osloviť. Ide o firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., umývanie okien, skleníkov, Výškové práce Košice, čistenie fasád. Majú tiež mnoho kladných recenzií a spokojných zákazníkov.

 

Na centrále som si dohodla termín umývania okien a už pri telefonáte som ich upozornila na strešné okná. Upokojili ma, že sú na to školení a buď to môžu urobiť z vysokozdvižnej plošiny, alebo pomocou speleologickej techniky. V dohodnutý čas dorazili pracovníci firmy a priviezli so sebou i tú plošinu, s tým, že si rozmyslia priamo na mieste, či to bude potrebné alebo nie.

Najskôr umyli všetky rámy, kľučky a parapety a potom sa pustili do umývania skiel samotných. Naniesli kvalitný prípravok a potom ho zotreli stierkou s kvalitnou gumou. Po dostatočnom preschnutí začali sklá leštiť čistou 100 % bavlnenou plienkou bez použitia leštiacich preparátov. Práve preto, že okná na streche sú hore dostupné, mi ponúkli i nano impregnáciu skiel, ktorá predĺži cyklus umývania okien a ochráni ich dlhšie. Neváhala som ani sekundu a nechala som si ju aplikovať.

 

Keď som videla umyté okná od profesionálov, jednoznačne som vedela, že už to ani inak nechcem a budem využívať ich služby i naďalej. Takto umyté okná som nikdy v živote nemala. Firme A SERVIS mnohokrát ďakujem za ich perfektne odvedenú prácu a všetkým vrelo odporúčam ich služby.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.