Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 22 september 2019

Vyrazte na golf!

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA streda, 23 november 2016 17:33

Golf je voľnočasová aktivita, ktorá sa v poslednej dobe teší veľkej obľube. A potvrdzuje to nielen zvyšujúci sa záujem hráčov, ale tiež rastúci počet golfových ihrísk.

 

Golf ako šport pre všetkých
Ak si myslíte, že sa jedná o hru určenú len pre vyššiu vrstvu, tak je načase opustiť túto zažitú predstavu a rozhliadnuť sa po golfových ihriskách. Golf už totiž dávno nie je záležitosťou elity a užívať si ho môže naozaj každý, bez ohľadu na finančné možnosti, vek či fyzickú zdatnosť. Čo tomuto športu však zostalo, a pravdepodobne zostane aj naďalej, je prísne dodržiavanie pravidiel. A to nielen pri hre samotnej, ale i v oblasti obliekania.

 

Správne oblečenie je dôležité
Nie náhodou býva označovaný ako šport gentlemanov, oblečenie na golf je totiž neoddiskutovateľnou súčasťou golfovej etikety, ktorej porušenie vám môže kaziť radosť z hry. Nevhodne zvoleným odevom môžete tiež klesnúť v očiach ostatných golfistou. Hoci sa módne trendy v obliekaní behom doby razantne menili, v prípade golfového odevu sa žiadne veľké zmeny neudiali. Pri hre sa potrebujete cítiť pohodlne, a to vám džínsy umožnia len ťažko. Nehľadiac na to, že práve džínsy patria na ihrisku k zakázanému oblečeniu, čo by si mal každý nováčik zapamätať.


Pre pánov sú ideálnou voľbou dlhé plátené nohavice, v teplejšom počasí šortky, košele či golfové tričká s golierikom alebo so stojačikom.
Dámske golfové oblečenie má oveľa viac variant, rozhodnúť sa môžu pre golfové sukne, šortky či dlhé nohavice alebo tričká s golierikom.

 

Myslite na počasie
Nezabudnite, že golf je vonkajšia aktivita a počasie môže byť niekedy nevyspytateľné. Rozhodne by vám teda v golfovom vybavení nemalo chýbať teplé, nepremokavé oblečenie, ktoré vás ochráni pred nepriaznivým počasím. Pribaliť by ste si mali golfové svetre či vesty a do obzvlášť nepriaznivého počasia priberte i športové bundy. Veľkú službu vám preukáže tiež termoprádlo, vďaka nemu nebude mať zima a nachladenie žiadnu šancu. Myslite tiež na pokrývku hlavy, i tá ku golfu neodmysliteľne patrí. Medzi golfistami je najobľúbenejšia šiltovka, ktorá vám poslúži ako za slnečných dní, tak i v jesenných dňoch, kedy vás ochráni pred chladom či ľahkých dažďom.


Dôležitá je v neposlednom rade tiež vhodne zvolená
golfová obuv
, ktorá bude nielen estetická a reprezentatívna, ale predovšetkým kvalitná a praktická. Vyberte takú, ktorá vám zaistí správny postoj a dostatočnú oporu i pohodlie, či už budete hrať v akomkoľvek teréne a akokoľvek dlho.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.