Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 18 júl 2019

Profesionálne umývanie, čistenie okien a fasád. Výškové práce Bratislava

Zverejnené v BÝVANIE utorok, 29 november 2016 23:25

Moja rodina je početná, veselá a dlhoveká. Zrejme máme vzácny dar jedinečnej genetickej výbavy, a tak je celkom bežné, že sa muži a ženy dožívajú – celkom bežne - aj vyše deväťdesiat rokov. S manželkou sme svoji už dva roky a za ten čas, mala akú-takú možnosť spoznať všetkých mojich príbuzných, čo z pohľadu ich počtu nebolo nič jednoduché.

Keďže žijeme v podnájme a ešte neprišli vlastné deti, občas - z vlastnej vôle - slúžime ako spoľahlivá rýchla rota, chystajúca víkendové grilovačky alebo rodinné oslavy. Obľúbeným miestom takýchto zrazov je dom prarodičov, stojaci na okraji mesta. Pôvabný, i keď rokmi poznačený, má rozľahlú záhradu, terasu a dostatok priestoru pre akúkoľvek rodinnú párty. Navyše je situovaný uprostred tichej zelene, takže pri prvej návšteve jeho múrov je možné ľahké uveriť, že ste sa ocitli kdesi na dedine.

Prarodičia majú ešte stále chuť do života, takže sa na spoločné family posedenia tešia. Prednedávnom však prišla z ich strany nečakaná ponuka, či nechceme spolu s manželkou žiť s nimi. Prastarý otec začal mať zdravotné problémy s mobilitou, a tak sa celá rodina zjednotila na tom, že by sme ich ponuku mali prijať a ostať s nimi žiť pod jednou strechou. 

Uznávam, nebolo to nijako ľahké rozhodnutie, tým skôr, že naše profesné záujmy mali tiež svoje limity. Napokon sme ako-tak všetko vybalancovali a doladili. Prvé týždne nás tak čakali dôležité zmeny v našich osobných rozvrhoch, príjemné a relaxom naplnené víkendové práce v záhrade, a taktiež nevyhnutné opravy priamo na dome. S odstupom času som presvedčený, že sa nám všetko vcelku podarilo.

Vlastne bolo šťastím, že manželka pochádzala z dediny, takže si vedela poradiť s akýmkoľvek typom práce v domácnosti. Mne sa zase nevyhla praktická vlastnosť zvládať typicky mužské práce, a tak som dnes, s odstupom času, presvedčený, že sme záväzku nájomníkov-údržbárov dostáli aj v tomto smere. Pravda, nič nebude dokonalé, a tak sa na našom vysvedčení dali nájsť aj menej výborné známky. Samozrejme, berte tieto myšlienky s rezervou a nadhľadom.

Medzi detaily, ktoré nám pri prvej etape - „osvojovania si domu“ - akosi unikli, boli neumyté okná. Vzhľadom na to, že na dome ich nie je práve málo, zrejme nás magicky odpudzovali alebo citovo odmietali. Manželka sa tejto mojej argumentácii smiala, no výsledkom bolo, že okná stále čisté neboli. Napokon medzi nami padlo rozhodnutie prenechať túto delikátnu prácu profesionálom. Seriózne, všetky okná boli pokryté vrstvou nečistôt a prachu, ktoré svedčili o tom, že jednoznačne potrebujú zásah odborníkov.

Ešte v ten deň sme prebehli web stránky upratovacích firiem a chceli nájsť tých najlepších. Ponuky a profily boli rôzne, takže sa bolo treba sústrediť a vyberať správne. Napokon sme sa s uspokojením zhodli na spoločnosti A SERVIS LIPKA, s. r. o., umývanie okien, čistenie fasád Bratislava. Silným argumentom bolo taktiež množstvo kladných komentárov, referencií a odkazov od súkromných osôb aj firiem. Myslím, že len málo iných spoločností sa mohlo pochváliť takýmto ocenením svojej práce. 

Telefonát len potvrdil naše prvotné očakávania. Ústretoví, milí a pozorní. Poskytli nám približnú cenu za všetky objednávané práce, dohodli si termín realizácie a oboznámili nás s postupom prác priamo v domácnosti. Človeka sa nevdojak zmocnil príjemný pocit, že dajako takto by to vo sfére služieb podobného typu malo vyzerať. 

Takmer na minútu presne dorazili dvaja zamestnanci A SERVIS a bez zbytočných rečí začali s prácou. Boli zohraní, pričom sa zdalo, že sa skôr bavia, ako vážne pracujú. Najprv všetky sklá dôkladne poumývali pomocu vody a saponátu. Následne každý centimeter plochy vytreli gumovou stierkou a potom začali s finálnym leštením. Nebol to však dajaký dôverne známy chemický pomocník v podobe naparfumovaného, alkoholového roztoku.

Každý kúsok skla leštili nasucho, a to len s pomocou bavlnenej tkaniny. Sprvu sa mi zdalo, že sa im to nemôže predsa podariť, ale po malej chvíli sa okná začali krásne lesknúť a doslova žiarili. Žiadne šmuhy, fľaky, ani stopy po oschnutej vode. Ako sa vraví, brali to z jednej vody načisto, a tak umyli zájdené parapety, kľučky a zachytané okenné rámy. Pomyslel som si, kto vie, vie a ostatní sa musia stále učiť.

Proti plesňový náter Bratislava. Odstraňovanie, likvidácia, sanácia plesní, grafity, sprejov.

Pre našich zákazníkov ponúkame odstránenie grafitov a aplikáciu antigrafitovej ochrany na fasádu alebo stenu v mnohých mestách Českej republiky, Slovenskej republiky, Nemecku a Rakúsku. Odstránenie grafitov na fasádach, ktoré nie sú chránené antigrafitovou ochranou, robíme s 60 – 90 % úspešnosťou a je potrebné fasádu po odstránení znovu opraviť a zamaľovať oslabené tiene, ktoré po grafity ostali. Keď máte na vašej fasáde antigrafitovú ochranu, tak je naša úspešnosť 100 % a tak nie sú potrebné  ďalšie opravy.

Vo veľkých mestách, je potrebné antigrafitový náter  alebo nástrek bezodkladne, pretože vandalov je tu vysoký výskyt a stretávame sa takmer denne s posprejovanými objektmi, ktoré nie sú chránené AGO. Antigrafitový nástrek robíme na porézne a štruktúrované povrchy v 6 – 12 vrstvách a na hladké povrchy stačí 3 – 6 vrstiev  antigrafitového náteru, ktorý aplikujeme valčekom. Keď chránite svoju fasádu pred vandalmi antigrafitovou ochranou, ktorú vám nanášala naša spoločnosť A SERVIS LIPKA s. r. o., Odstraňovanie, likvidácia, sanácia plesní Bratislava tak máte nami zaručený, veľmi lacný servis odstránenia grafitov.

Grafity si sami neodstránite a pokiaľ vám iná firma povie, že si grafity musíte odstrániť sami, tak to nie je pravda. V tomto prípade by ste potrebovali skúsenosti a príslušnú chémiu, ktorých je cca 20 druhov. Grafity odstraňujeme zákazníkom, ktorí majú svoje objekty v rizikových zónach. Pokiaľ chcete predísť poškodeniu vášho objektu a drahým opravám, tak odporúčame veľmi rýchlo aplikovať antigrafitový náter. Pri odstránení grafitov, využívame príslušné odstraňovače a vysokotlakové zariadenia. Nikdy sa nesmie použiť rotačná tryska, keďže by poškodila spolu s antigrafitovou ochranou aj fasádnu farbu, ktorá by sa po tejto akcii musela opravovať .

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.