Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 20 jún 2019

Servisné čistenie okien, výkladov spoločnosťou „Výškové práce a čistenie fasád Bratislava“

Zverejnené v BÝVANIE štvrtok, 01 december 2016 00:00

Od prvých rokov na strednej ma to viac ťahalo k módnemu návrhárstvu. Študoval som síce ekonomku, no módne nápady boli prvé a tak to aj doma vyzeralo. Mama viac, ale otec tiež. Pravidelné dusno a každý týždeň menšie školenie mužstva. Stačil ale väčší, okatejší úspech a rodičia mi v typickom malomeštiackom rozmare prestali brániť. Na kostýmovú tvorbu ma aj tak nevzali.

Akurát v tom čase kamoš odchádzal do Londýna, vraj niečo zarobiť a vylepšiť anglinu. Skočili sme spolu do busu a šikovne odtiaľto vypadli. Drsný štart ma našťastie zvlášť nerozhodil. Časom som si našiel šialený flek predavača vo fish and chips, čo som ale po roku prebil super miestom v maličkom, ale echt britskom krajčírstve. Keď si na to dnes spomeniem, striasie ma, lebo to bola top tvrdá makačka, plná dvanástok a učenia sa od piky. Bol som však rovnako tvrdohlavý ako majiteľ, takže po pár rokoch to povolilo a začalo fungovať na obidve strany.  

Nebolo mi ale súdené. Kvôli rodine som sa musel neočakávane vrátiť domov. Bolo mi však úplne jasné, že ostanem verný ihle a móde, a tak som sa stal majiteľom butiku a módneho krajčírskeho salóna. Biznisu sa dari, veď predávam nielen svoje kreácie, ale aj kúsky od iných návrhárov, často i od dobrých priateľov z Londýna. Klientela sa postupne rozrastá a budujeme si tak celkom zvučné meno. Nedávno som nechal dokonca zmeniť celý interiér tak, aby mal aktuálny dizjanový look a zodpovedal trendom vonku. 

Ok, vnútro butiku som konečne zmenil, ale jeden problém mi ostal. Na jednej strane som naozaj rád, že priestor mám skvele presklený a dostal mega veľké výklady, no zároveň mi to spôsobuje nemalé vrásky. Stojíme na hlavnej ceste plnej áut a mestskej dopravy, kúsok od nás je tiež rušná bočná ulica. Nemožno sa tak diviť, že prachu a znečistenia je tu požehnane. Našťastie, okolitý hluk architekt vyriešil už na samom začiatku prestavby, a to na výbornú, ale prach a špina na bohato presklených plochách ostala otáznikom. Rôzne svojpomocné a iné riešenia sa mi však neosvedčili, takže som hľadal finálnu a dlhodobú odpoveď.

Zrejme tu ani netreba príliš zdôrazňovať ako je dôležité, aby dizajnový butik na hlavnej ulici, tým skôr ten s módou, tešil aj čistými výkladmi a oknami. Klient má skrátka oči všade a jeho spokojnosť sa odvíja od detailov. Rozhodol som sa teda pre radikálne účinné riešenie a začal hľadať profesionálnu pomoc, ktorá ma natrvalo zbaví jedného, cyklicky sa opakujúceho a nepríjemného, problému.

Na webe som našiel desiatky upratovacích firiem, ktoré v zásade ponúkali veľa podobných služieb, ale ani jedna nemala toľko plusových hodnotení, článkov, kladných recenzií a reakcií od zákazníkov ako firma A SERVIS LIPKA. Zavolal som a už prvý kontakt bol pre mňa pozitívom. Oboznámili ma s približnou cenovou ponukou, dohodli sme si termín a informovali ma o systéme práce a konkrétnych krokoch. Spokojnosť od samého začiatku.

Dvojica zamestnancov A SERVIS LIPKA, umývanie okien, výškové práce Bratislava, nemeškala a s úsmevom sa mi predstavila. Podotýkam, že bola sobota popoludní, keďže butik mám otvorený kvôli komfortu klientov aj v sobotu dopoludnia. To sa mi rátalo, lebo rozbíjať si zavedený systém práce kvôli servisným, aj keď dôležitým činnostiam, si skrátka nemôžem dovoliť. Krátko mi zrekapitulovali, čím začnú a kde skončia a následne sa dali do práce.

Najprv všetky tie veľké sklenené plochy dôkladne poumývali saponátom a vodou. Každú umytú časť následne vytreli širokou gumovou stierkou. Obaja páni pracovali vo svižnom tempe, pozorne a s prehľadom profíkov, takže to fakticky odsýpalo. Už po tejto etape sa mi zdalo, že sklá sú krásne čisté a lesknú sa. K slovu však prišlo finále, a tým bolo leštenie. Pozor! Nekonala sa ale žiadna navoňaná chémia, či iné, synteticky fabrikované barličky. Zamestnanci A SERVIS LIPKA sa spoliehali len na vlastné svaly, dokonalý odborný výcvik a rokmi overený technologický postup. Všetky sklá začali leštiť na sucho, prostredníctvom kvalitnej bavlnenej textílie. Kúsok po kúsku, trpezlivo a naučene, leštili plochu mojich výkladov, až dosiahli žiarivý lesk, ktorý očiam neponúkol ani tú najmenšiu šmuhu, nebodaj dajaký fľak. Pomyslel som, si celkom spontánne a plný zadosťučinenia: to je skutočne jedinečný výsledok, páni.

Akonáhle sa tento sobotňajší „profi koncert“ skončil, volal som do firmy A SERVIS opäť a dohodol som si pravidelnú a rozsahom podobnú spoluprácu, teda umývanie okien a výkladom podľa príslušného harmonogramu, prirodzene, podľa mojich časových možností a potrieb.

Odvtedy pretieklo Dunajom už dosť vody a moje vtedajšie rozhodnutie sa mi zdá čoraz prezieravejšie. Akékoľvek myšlienky na čistotu skiel výkladov ma už dávno nezamestnávajú. A SERVIS sa mi len krátko pripomenie a v dohodnutom termíne príde urobiť svoju očakávanú prácu. Vždy načas, v stabilnej kvalite a bez akýchkoľvek otázok a komplikácií. Spoluprácam, ktorá mi v mojich podnikateľských zámeroch výrazne pomáha. Skúste o niečom podobnom pouvažovať aj vy.

Upratovanie po stavbe. Čistenie, voskovanie, impregnácia, kryštalizácia betónových, liatych, priemyselných podláh, mramorových podláh, dlažby, linolea, marmolea Bratislava

A SERVIS LIPKA, s. r. o., je spoločnosť, ktorá sa špecializuje na kvalitné strojové čistenie podláh. K realizácii tejto ponúkanej služby používame niekoľko druhov zásaditých chemikálií a tiež strojovú metódu čistenia podláh, kedy používame dva nástavce - držiak padov a silónový kefu.

Kotúčový stroj je zodpovedný za kvalitný a hĺbkové vyčistenie podlahy, ktorým odstráni aj nečistoty zo štruktúry a škár podlahy. Kotúčový stroj, ktorý využívame, váži 40 kilogramov a je možné na jeho hlavu pridať ešte 10 - 15 kilogramové závažie, tým pádom dokáže vynaložiť dostatočný tlak na povrch a vyčistí aj nečistoty ukryté hlboko v podlahe. Po hĺbkovom čistení odporúčame podlahu ošetriť priemyselným polymérom - voskom, fluataciou.

Zaručíme vám tým ochranu podlahy pred hlbším zanesením či poškrabaním a iným znehodnotením. Používame vosk, ktorý je protišmykový, a po dobu svojej životnosti
(1 rok) chráni chodcov, ale aj podlahu pred zničením. A SERVIS LIPKA, s. r. o., čistenie, voskovanie podláh Bratislava,  svojim klientom poskytuje tiež dennú či ďalšie pravidelné upratovanie bytov, domov, domácností, kancelárií, obchodov, prevádzok, rezidencií, víl a firiem, upratovanie po stavebných a rekonštrukčných činnostiach, umývanie okien, výkladov a iných presklených plôch, odstraňovanie grafitov a nanesenie antigrafitového náteru, umývanie a čistenie žalúzií, látkových i plastových markíz vrátane ich impregnácie, čistenia kobercov a podláh strojovou metódou, odstránenie plesní technológiou LSG.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.