Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 19 september 2019

Strojové čistenie podláh A GENERÁLNE UPRATOVANIE PO STAVBE Košice

Zverejnené v BÝVANIE štvrtok, 01 december 2016 21:09

Mojou prácou a prácou mojej firmy je výstavba predajní. Moji ľudia odvádzajú skvelú prácu. V tom, čo robia, sú naozaj dobrí. Ale aj tak po stavebných prácach jednoducho vždy zostáva nejaký ten neporiadok. Prach, špinavé podlahy, ufúľanej a polepené výklady. Takto by sme však nikdy svojim zákazníkom zákazku neodovzdali. Všetko musí byť dokonale čisté a o žiadnom prachu nemôže byť ani reč. Mohol by som svojim pracovníkom platiť tiež za upratovanie po stavbe, ale v tomto odbore už to profesionáli nie sú, preto neviem, ako by výsledok ich práce vyzeral. Radšej som si na poriadne upratovanie našiel profesionálov, ktorí sa s našou firmou dokonale dopĺňajú.

Za dovedenie našej práce k dokonalosti môžem poďakovať upratovacie firme A SERVIS LIPKA, s. r. o., Čistenie, voskovanie podláh Košice. Tejto firme naozaj nič nechýba. Svoju prácu odvádza perfektne, sú spoľahliví, vždy s nami rokujú s ochotou, slušne a veľmi milo. Nedokázal by som nájsť žiadny zápor. Môžem spomenúť napríklad posledný zákazku. Išlo o výstavbu predajne Deichmann v Košiciach. Samozrejme následne aj o jej upratovanie, ktorý bol ale ako vždy veľmi zle načasovaný. Nikdy totiž nemožno vopred presne odhadnúť, kedy budú stavebné práce hotové, takže firme A SERVIS LIPKA voláme vždy na poslednú chvíľu. A to je tiež jeden z prípadov, kedy firma dokazuje svoju obrovskú ochotu. A okrem toho, že môžeme zavolať na poslednú chvíľu, sú pracovníci firmy schopní dostaviť sa dokonca cez víkend, čo bolo potrebné aj teraz.

 

Väčšinou sa upratovacie práce vojdú do jedného dňa. Záleží ale samozrejme na množstvo práce, ktorú treba urobiť. V predajni Deichmann toho bolo treba urobiť veľa. Najviac času zabralo umývanie regálov a podláh, preto bolo treba prácu rozdeliť do dvoch dní,
10. 9. a 14. 9.

 

Bolo potrebné v rámci generálneho upratovania odstrániť prach a všetky ostatné nečistoty. Zamestnanci A SERVISU pracovali veľmi starostlivo a nič nevynechali. Regále, skrine, police, osvetlenie, pulty, ... všetko, na čom sa prach usadzuje, to bolo samozrejmosťou. Aj o sociálne zázemie bolo potrebné sa postarať. Umyť všetko vrátane podlahy a výkladov.

Umývanie výkladov je možná tá najnáročnejšia práca zo všetkých. Ak sú sklá výkladov nadmerne znečistené, čo väčšinou sú, musí sa postupovať veľmi opatrne. Na odstraňovanie nadmerných nečistôt, ako sú napríklad polepy, farba, malta atď., zo skiel totiž firma A SERVIS LIPKA používa korundové žiletky. S ktorými sú ale pracovníci starostlivo preškolení pracovať a tiež majú dlhoročnú prax a dlhé skúsenosti. Preto sa nikdy nemôže stať, že by na skle zostávali snáď škrabance. Sklá sú vždy po odstránení nečistôt ešte riadne umyté a nasucho vyleštené.

Ďalšou špecialitou upratovacej firmy A SERVIS LIPKA je strojové čistenie podláh. Neexistuje spoľahlivejšie metóda. Kotúčový stroj s prítlakom na kefu 40 kg a rotačnou plochou 43 cm je pre takéto čistenie ideálne. Účinnejšiu a efektívnejšiu metódu by ste nenašli. Stroj je určený ako na umývanie podláh, tak na čistenie kobercov. A v oboch prípadoch si vedie dokonale. Vďaka prítlaku čistí podlahu do hĺbky, ale zároveň je potrebné povedať, že je tiež veľmi šetrný. Sám stroj by toho ale tiež moc nezvládol nebyť kvalitné a pre okolie nezávadné chémie, ktorú firma A SERVIS LIPKA k upratovaniu používa. V tomto prípade chémia Unisan, ktorá je určená priamo pre postavebné upratovanie, kedy je potrebné zbaviť sa viac odolných nečistôt, ako je napríklad aj vápno a cement.

Vo väčšine prípadov má zákazník záujem tiež o hydrofóbnu nano impregnáciu podláh. Dokáže si totiž spočítať, ako veľmi výhodná táto služba je. Čo to nano impregnácie vôbec je a na čo slúži? Ochrana je neviditeľná a nijako nemení štruktúru podlahy na dotyk. Nečistoty sa vďaka nano impregnácii do hĺbky podlahy nedostanú. Zostanú na povrchu, kde sa spolu s vodou zráža do guľôčok. Podlahu je potom treba len jednoducho vlhkým mopom zotrieť a je hotovo. Ide o tzv. lotosový efekt, ten má tú výhodu, že napríklad kvapalina rozliata na podlahu sa stiahne do malých kvapôčok, ktoré majú pri stekaní samočistiaci efekt. Ošetrený povrch nie je celoplošne vlhký, takže sa na neho nelepí prach, pele a pod. Upratovanie podlahy je vďaka tejto ochrane veľmi jednoduchý.

A finančne sa rozhodne tiež veľmi oplatí. Nano impregnáciu je najvhodnejšie aplikovať na nadmerne zaťažované podlahy. Väčšinou ide o podlahy vonkajšie, betónové, najmä zámkovú dlažbu, ale aj podlahy v predajniach sa radí do tejto kategórie. A od typu podlahy takmer nezáleží. Túto ochranu je nutné aplikovať na čistý a suchý povrch náterom, valčekovaním, alebo nástrekom. Impregnácia je plne funkčná po cca 24 hodinách od aplikácie a ochrannú funkciu si zachováva až 12 rokov, čo je úžasné. Po skončení jeho životnosti ho možno jednoducho aplikovať znovu. Firmy A SERVIS LIPKA si veľmi vážime. S inou firmou by sme nemenili. Ich ceny a kvalita služieb sú úplne neprekonateľné. Svoju prácu odvádza podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia. Majú k tomu tiež tú najlepšiu techniku ​​a chémiu. Navyše len ťažko by ste hľadali pracovníkov, ktorí by boli ochotní pracovať cez víkend. Firma A SERVIS LIPKA je naozaj jedinečná.

 

Chcete mať dobre vyčistený koberec, tepovanie kobercov Košice


Pracujem v jednom nemenovanom hoteli v Košiciach, kde som si vždycky priala pracovať. Veľmi sa mi tam páči a rada by som v ňom pracovala asi aj navždy. Je to síce dvanásťhodinová zmena, ale baví ma to a hlavne aj finančne je to super. Už som si tak vyskúšala niekoľko pozícii vrátane ustielaní v izbách, ale nedávno mi bola zverená nová funkcia a to údržba kobercov v celom hoteli. Nielen spoločných priestorov, ale aj izieb. Keď som ju dostala, tak som vôbec netušila, čo to obnáša, ale je to naozaj makačka. Keďže je jasné, že izby sa nemôžu nechať čistiť zároveň všetky, ale postupne, ako sa niektorá uvoľní, tak je veľmi ťažké všetko skoordinovať. Klasické vysávanie sa stihne v bežnom upratovaní izby, keď sa uvoľní, ale nechať koberec poriadne vyčistiť, to je kumšt.

Keďže koberce v spoločných priestoroch už neboli nejako zvlášť reprezentatívne, tak som dostala povel zhora, že sa majú nechať vyčistiť. Keď už niekoho zoženiem, tak to musím skĺbiť aj s nejakou pripadne voľnou izbou v rovnakom termíne, aby som ich nemusela volať stále. Na internete som sa začala zaoberať upratovacou firmou na čistenie kobercov v Košiciach. Bolo mi tiež odporúčané, nech sa vyhnem firmám, ktoré ponúkajú extrakčnú alebo parnú metódu čistenia kobercov. Tak som sa teda pozerala po firmách, ktoré neponúkajú extrakčnú alebo parnú metódu čistenia, ale úplne niečo iné. Zaujala ma strojová metóda čistenia kobercov, tak som si prečítala viac a rozhodla som sa objednať služby firmy A SERVIS LIPKA s. r. o., čistenie, tepovanie kobercov Košice

Na centrále som si dohodla najbližší možný termín čistenia. Pracovníci firmy prišli a obhliadli si najprv hotel, aby vedeli, koľko metrov kobercov ich čaká a koľko majú namiešať chémiu. Aplikovali chémiu na všetky kobercové plochy, ktoré sa museli nechať nejakú dobu pôsobiť. Pôsobí dezinfekčne, viaže na seba všetku nečistotu, roztoče, baktérie a alergény, čo je super.

Po uplynutí doby pôsobenia chémie začali kefovať koberce kotúčovým strojom s vysokým šampónovacím hrebeňom, ktorým sú schopní vykefovať koberec aj s vysokým vlasom. Za nimi vznikali na kobercoch peny s naviazanou špinou. Až ošetrili koberce kotúčovým strojom, pustili vysoko účinný turbo vysávač, ktorým postupne odsávali všetku penu z kobercov.

Môžem povedať, že som bola úplne ohromená strojovou metódou čistenia kobercov, pretože koberce boli na dotyk takmer suché, vlasy sa opäť vzpriamili  a farba sa krásne rozžiarila. Takto nádherne vyčistený koberec som asi ešte nevidela. Keby som pri tom nebola, tak by som asi neverila, že to dokáže byť až také účinné. Myslím, že som sa rozhodla správne pre strojovú metódu čistenia kobercov a týmto by som chcela firme A SERVIS poďakovať za ich skvelo odvedenú prácu a ich služby rada odporúčam ďalej.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.