Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 20 jún 2019

Kvalitné čistenie a údržba markíz, kobercov za pomoci nano impregnácie Bratislava

Zverejnené v BÝVANIE piatok, 02 december 2016 22:24

Som stálym zákazníkom firmy A SERVIS LIPKA, s. r. o. Moja firma vykonáva servis mechanických zariadení markíz. Ak však chcem svojim zákazníkom ponúknuť kompletný servis, zahŕňa táto služba aj ich čistenie, ktoré pre našich zákazníkov sprostredkovávajú práve odborníci z upratovacej firmy A SERVIS LIPKA, čistenie, nano impregnácie markíz Praha. Čistenie markíz prebieha metódou ručného mechanického čistenia, ktoré je vykonávané pomocou ručného kotúčového stroja alebo bez neho.

Pokiaľ ide o čistenie markíz bez demontáže, kedy je potrebné čistiť citlivo a bez vyvíjania nadmerného tlaku, nie je však ručný kotúčový stroj vhodný. Metóda ručného mechanického čistenia bez kotúčového stroja bola použitá aj pri našej poslednej zákazke - údržbe markíz v reštaurácii Potrefená Husa Bratislava. Markízy je potrebné udržiavať pravidelne, zvlášť v centrách miest, kde sú vystavené agresívnym spádom. Ak navyše povrch markíz nie je impregnovaný, usadený prach ničia štruktúru látky. Tento problém je samozrejme možné vyriešiť prelátkovaním markízy, ale prelátkovanie je 3x až 4x drahšie ako samotné čistenie a impregnácia. Preto väčšina zákazníkov využíva radšej možnosti nano impregnácie.

Markízy, ktoré potrebujú naozaj dôkladné čistenie, ako napríklad v spomenutej reštaurácii, sú čistené pomocou kvalitnej nemeckej chémie Florwash od výrobcu Bosh a dezinfikované. Chémia Florwash je používaná pre údržbu silne znečistených plne syntetických alebo zmesových vlákien. Okrem čistenie markíz je teda vhodná aj na čistenie kobercov. U markíz v reštaurácii Potrefená Husa bolo nutné použiť na čistenie citlivejší metódu ručného mechanického čistenia, kedy boli markízy nastriekané čistiacim roztokom, s prímesou chémie Florwash, ktorý bolo treba nechať 10 minút pôsobiť, potom opláchnuť čistou vodou a odsať vysoko výkonným priemyselným vysávačom, ktorý odstráni všetky uvoľnené nečistoty a vysuší markízu takmer dosucha.

Na dezinfekciu je použitý tiež veľmi kvalitný kvapalný prípravok Sanatop určený na profesionálnu likvidáciu rias, plesní, machov a baktérií. Pre reštauráciu Potrefená Husa bolo sprostredkované ako čistenie markíz smerujúcich do ulice, ktoré podliehajú znečistenie najviac, tak aj markíz vo vnútrobloku. Celkovo išlo o plochu 66 m2, ktorej čistenie zabralo dvom pracovníkom firmy A SERVIS LIPKA 5,5 hodiny. Po dôkladnom vyčistení markíz a ich preschnutí je odporúčaná aj ich impregnácia. Nano impregnácia výrazne predlžuje životnosť markíz a dlhodobo ich udržiava v skvelom stave. Je veľmi výhodná na novú markízu alebo na úspešne vyčistenú. Voda a agresívne mestské spády do štruktúry látky nepreniknú a sú odpudzované. A to všetko vďaka silnej hydrofóbnej a olejofóbnej samočistiacej funkcii náteru.

 

Nano impregnácia spôsobuje nepremokavosť, pričom vzhľad, priedušnosť ošetrenej textílie zostávajú nezmenené. Chráni materiál pred znečistením, soľami a chemikáliami do hodnoty pH 13. Vďaka hydrofóbnej funkcii impregnácie je špina z markíz prirodzene spláchnutá, len pomocou dažďa. Hydrofóbna nano impregnácie vyvoláva tzv. lotosový efekt, keď na látke markízy dôjde k zhlukovaniu vody so špinou a tá je následne odvádzaná v tvare guľôčok samospádom alebo pomocou vetra. Hydrofóbna ochrana je dlhodobá, prípravok chráni textíliu aj proti UV žiareniu a pri premenlivých teplotách. Ochranný film pretrváva tiež pri mnohonásobnom zasunutí a vysunutí markízy.

Dôležitý je tiež poznatok, že nano impregnáciu nemožno aplikovať počas príliš nízkych teplôt. V zime sa ale rovnako údržba markíz väčšinou nevykonáva. Impregnácia sa aplikuje na očistený suchý povrch pomocou rozprašovača, ktorým je nanesená tenká súvislá vrstva.

 

Aj v reštaurácii Potrefená Husa zistili, že nano impregnácia bude dobrou investíciou, prevažne pre ich markízy smerujúce do ulice, ktoré každodenne trpia usadzovaným prachom. Preto si vyžiadali nano impregnáciu iba na tieto markízy s celkovým rozmerom 40 m2. Aplikácia bola ľahká a veľmi rýchla. Odborníkom z firmy A SERVIS zabrala iba 0,5 hodiny. Pretože markízy vo vnútrobloku až toľko nepodliehajú mestským spádujú, rozhodli sa na tieto zatiaľ impregnáciu nepoužiť.

Nanesenie nano impregnácie je naozaj finančne veľmi výhodné. Jej aplikácia aj vrátane predchádzajúceho čistenia je až o tretinu lacnejšie ako nechať markízy prelátkovať. Nano impregnáciu netreba strhávať, chráni látku po dobu cca 2-3 rokov. Až po uplynutí tejto doby je vhodné nechať markízy znovu generálne vyčistiť a naimpregnovať. S nano impregnáciou nielenže budete mať až na 3 roky pokoj od akejkoľvek údržby markíz, ale tiež výrazne ušetríte. Jednorazová nano impregnácia markízy je totiž mnohonásobne finančne výhodnejšia ako pravidelné zabezpečovanie jej čistenie, ktoré je bez impregnácia nutné, ak si chcete uchovať dlhodobú kvalitu farieb a materiálu Vašich markíz. Po dlhodobom zanedbávaní je totiž veľmi ťažké markízy vyčistiť, niekedy až nemožné. Nano impregnácia je preto vo všetkých ohľadoch veľmi výhodná. Medzinárodná upratovacia spoločnosť A SERVIS LIPKA je v čistení markíz skutočným odborníkom, preto s ňou aj v rámci servisu mechanických zariadení markíz, ktorý má firma ponúka, často a veľmi rád spolupracujem. Moji zákazníci sú s čistením od A SERVISU vždy veľmi spokojní.

 

Spoľahlivá a flexibilná upratovacia firma je tu! Umývanie okien Bratislava


Hľadáte upratovaciu firmu, ktorá zaisťuje umývanie okien a umývanie výkladov? A nielen to, firma robí aj čistenie kobercov, podláh, odstraňuje grafity, zaoberá sa antigrafitovými nátermi, nátery proti plesniam a mnoho ďalším. Stále premýšľate, čo to je za firmu? Áno, správne, je to firma A SERVIS LIPKA s. r. o., Čistenie, umývanie okien Bratislava.

 

Najlepšie na tom je, že zásadne nepoužívajú extrakčnú metódu čistenia kobercov, s ktorou máme skúsenosti od predchádzajúcej upratovacej a skúsenosti to neboli pozitívne. Okná či ostatné presklené plochy pomocou čistiacich prípravkou umyjú, vyčistia a nakoniec okná vyleštia. Leštenie okien je veľké prekvapenie, keďže nepoužívajú žiadne leštiace prípravky, ale len 100 % bavlnenú plienku, ktorou okno alebo ostatné sklenené plochy dôkladne doleštia.
Ako už bolo spomínané, s firmou  spolupracujeme už tretí rok a vždy ich práca dopadla na jednotku. Zamestnanci tejto firmy sú skúsení, preškolení a celkovo vedia, čo robia. Komunikácia s firmou je bezkonkurenčná, všetci sú tam veľmi milí a ústretoví. Vždy dodržali termín našich servisných cyklov, na ktorých sme sa s A SERVIS dohodli. Firmu môžeme len odporúčať a sme radi, že s A SERVIS spolupracujeme.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.