Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 20 jún 2019

Umývanie okien vo výškach nikdy nebolo tak jednoduché, služby od výškových prác Bratislava

Zverejnené v BÝVANIE pondelok, 05 december 2016 23:17

Ostával týždeň do konca prázdnin a my sme sa v našej materskej škole rozhodli, že by naše okná potrebovala do nového školského roka poriadne umyť. Väčšinu okien nám síce umýva naša pani upratovačka, ale hlavne s tými pozdĺž schodiska to bol zase problém. Tieto okná kvôli zlej dostupnosti zvnútra umývame len zriedka a zvonku je to už bez väčšej námahy a riziká úplne nemožné. Bolo nutné najať si nejakú upratovaciu firmu, ktorá by zvládala aj umývanie okien vo výškach. A takú firmu už sme našťastie poznali. Išlo o kvalitnú upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., umývanie okien, čistenie fasád, výškové práce Bratislava, ktorá k nám do materskej školy v Prahe 10 už párkrát zavítala. Vzhľadom k tomu, že sme s touto firmou boli vždy spokojní, neváhali sme si ju k nám pozvať zase.

Mali na nás čas naozaj čoskoro, možno aj preto, že naša zákazka nebola nijako časovo náročná. Išlo iba o tri veľké okná na schodisku a štyri malé. Hovorím len, pretože pre pracovníkov firmy A SERVIS LIPKA je to hračka, zatiaľ čo pre nás alebo našu pani upratovačku by to bola poriadna drina, navyše by určite hrozilo aj riziko ublíženia si na zdraví. Nešlo o žiadne nadmerné nečistoty, iba o bežné umývanie okien, avšak na veľmi zle dostupných miestach, a preto bolo potrebné využiť tieto profesionálov na prácu vo výškach. Navyše táto firma je odborníkom aj na samotné umývanie okien.

Dvaja pracovníci k nám dorazili presne v dohodnutý čas a mohli sa dať do práce. Požadovali sme iba umývanie okien zvonku, takže si páni hneď nachystali svoje náradie a pomôcky pre prácu vo výškach a mohli sa činiť. Veľmi dôležité je tiež spomenúť, že pracovníci firmy A SERVIS LIPKA prácu nikdy neodfláknu. Neumývajú totiž len samotné sklá okien, ale aj ich rámy a parapety, čo si ceníme, pretože toto určite u všetkých firiem nie je samozrejmosťou.

Okná vždy starostlivo umyjú, potom zotrú gumovou stierkou. Zaujímavosťou tiež je, že okná neleštia pomocou rôznych prípravkov na leštenie, ale používajú techniku ​​tzv. triku suchého leštenia. Táto technika je oveľa náročnejšie ako leštenie pomocou použitia leštidiel, ale zato o mnoho kvalitnejšie, preto zvolila firma A SERVIS LIPKA práve ju. Okná tak zostanú zaručene dlhšie čisté. Sama zo skúsenosti viem, že po leštení namokro často na oknách po uschnutí zostávajú nevzhľadné šmuhy a tiež pozostatky po leštení. Navyše sa na ešte vlhké okná ľahšie hneď po umývaní nachytá prach a ďalšie nečistoty, čo u leštenia nasucho firmou A SERVIS LIPKA vôbec nehrozí. Preto sa túto metódu snažím praktizovať aj doma.

Pracovníci s umývaním okien boli hotoví naozaj takmer hneď. Bez toho niečo zanedbali, práca im trvala asi 45 minút, čo je naozaj obdivuhodné. Je poznať, že sa výšok naozaj neboja. S ich výkonom sme boli ako vždy spokojní a ako vždy nás zase kvalitou svojej práce prekvapili.

Ako som už spomínala, firmu A SERVIS LIPKA sme nevyužili prvýkrát. Ponúka okrem umývania okien tiež veľa iných služieb. Ako napríklad čistenie fasád, ktorého sú schopní tiež vo výškach. Pre tieto práce používajú špeciálne vybavenie, ako sú rebríky, vysokozdvižné plošiny, dokonca využívajú aj horolezeckú techniku. Ako u nášho posledného umývania okien. Vždy dokážu zvoliť takú techniku, aby práca bola čo najefektívnejšia. Tiež sme boli uistení, že pre túto prácu majú špeciálny tím školených horolezcov, ktorí túto prácu perfektne zvládajú.

Pre čistenie našej fasády firma tiež zvolila veľmi efektívne riešenie. Bolo totiž potrebné odstrániť z fasády pleseň, ktorá bola vidieť na prvý pohľad, a tak určite na mamičky, ktoré nám tu viedli svoje deti, nerobila zrovna dobrý dojem. Vďaka firme A SERVIS LIPKA sme sa ale plesne zbavili veľmi skoro. Pokúsili by sme sa o odstránenie aj sami, ale postihnuté miesto bolo veľmi vysoko, a tak sme to radšej nechali na odborníkoch, ktorí na túto prácu majú skvelé vybavenie. K miestu sa dostali bez problémov a najskôr starostlivo aplikovali dezinfekčný prostriedok. Potom prišiel na rad LSG náter, po ktorého aplikácii nemajú plesne, baktérie, huby ani kvasinky šancu prežiť. Pre svoje okolie je ale inak na 100 % bezpečný. Používa sa teda bežne aj v zdravotníckych zariadeniach alebo aj v blízkosti potravín. U nás ale rovnako nešlo o jeho aplikácii vo vnútri v škôlke, aj keď aj to by bolo bez problému možné.

Životnosť tohto náteru je dlhá niekoľko rokov, odolá aj klimatickým zmenám, navyše sme od firmy A SERVIS LIPKA dostali aj dva roky záruky, ktorú sme ale zatiaľ využiť ani nemuseli. Od čistenie už je to skoro rok a pleseň sa už neobjavila. Služby firmy A SERVIS LIPKA si teda nemôžeme vynachváliť. Sú to skutoční odborníci s láskou k svojej práci, vždy ju robia s radosťou. Navyše v týchto prípadoch, kedy by sme si sami neporadili, sú pre nás ich služby veľmi výhodné. Všetku techniku ​​a potrebné vybavenie si zabezpečuje firma sama, takže pre nás z toho neplynú žiadne starosti. Odvádza naozaj kvalitnú prácu za veľmi prijateľné ceny. Vzhľadom na to, že firma ponúka svoje služby aj v zahraničí, sú jej ceny stále prekvapivo nízke. Ešte nikdy sme s touto upratovacou firmou nemali najmenší problém. Spolupracovať s ňou je radosť, ku ktorej sa radi vraciame. A určite túto radosť odporúčame aj Vám.


Chcete mať svoju firmu reprezentatívnu, obráťte sa na čistenie kobercov Bratislava


Pracujem v realitnej spoločnosti v Bratislave a zaplať pánboh, máme mnoho klientov, takže sa o výplatu nemusím báť. Ono je totiž ťažké pracovať, keď fixný plat je skôr, aby sa nepovedalo, a až podľa predaných nehnuteľností  si môžeme zarobiť tie pravé  peniaze. Lenže keď potom náhodou príde tzv. uhorková sezóna, tak je to so zárobkom ťažké. Práve na toto obdobie je dôležité sa v rámci roku pripraviť a hlavne na to myslieť, že to môže nastať a snažiť sa aspoň niečo si odkladať stranou zo zarobených peňazí. Pretože potom môžete tvrdo naraziť. Áno, v realitkách je to jednoducho ťažké. Ale baví ma to a preto som asi aj dobrá a zarábam dosť slušne.

Teraz ale späť k tomu, čo som vlastne chcela povedať. Tým, že nám do firmy chodí mnoho klientov, kde máme aj natiahnutý koberec na zemi, tak sa tým aj ten koberec špiní a ničí. Ale to je zanedbateľný problém, ktorý sa dá ľahko vyriešiť. Od majiteľa kancelárie som dostala pokyn, aby som sa postarala o vyčistenie koberca, takže som začala hľadať na internete nejakú upratovaciu firmu na čistenie kobercov v Bratislave. Netušila som, že sa toho na mňa vysype toľko.

Tak som postupne preberala jednu firmu za druhou a prečítala ich ponuky a ceny a porovnávala ich s ostatnými. Je až zarážajúce, koľko firiem ponúka len extrakčné čistenie, ale pritom jedna to má skoro za pusu a ďalšia za to chce minimálne dvojnásobok. Je vidieť, ako veľmi si zisťujú svoju konkurenciu alebo je im to celkom jedno. Keď by som ja mala takúto firmu, tak sa rozhodne o konkurenciu zaujímam a podľa toho sa zariadim.

Vedela som, že aj tak extrakčná metóda alebo parná metóda nie sú tie správne, takže som ich viac menej zas až toľko neštudovala. Po nejakej dobe som natrafila na strojové čistenie kobercov, tak som si o tom začala čítať, aby som vedela, či je to iné než to, čo ponúkajú ostatné firmy a bolo. Podľa recenzií bolo s touto metódou spokojných strašne veľa zákazníkov. Tak som sa rozhodla pozvať firmu A SERVIS LIPKA s. r. o.,čistenie tepovanie kobercov Bratislava,  ktorá práve ponúka strojové čistenie kobercov.

Na centrále som si dohodla termín čistenia a očakávala som pracovníkov firmy. Prišli v dohodnutý termín a vysvetlili mi, ako to bude prebiehať. Najskôr aplikovali chémiu na koberec, bez ktorej by efekt čistenia nebol správny, a nechali ich nejakú dobu pôsobiť. Pôsobí dezinfekčne, ničí baktérie, roztoče a alergény a hlavne na seba viaže všetku nečistotu. Je super, že je tak všestranná.

Po uplynutí doby pôsobenia chémie začali kefovať koberec veľkým kotúčovým strojom s vysokým šampónovacím hrebeňom, ktorým sú schopní vyčistiť aj koberec s vysokým vlasom. Prechádzali ním po celej ploche koberca, na ktorom vznikala pena s naviazanou špinou. Po ošetrení koberca kotúčovým strojom pustili vysoko účinný turbo vysávač, ktorým odsávali všetku špinu penu z koberca.

Musím povedať, že strojové čistenie kobercov je naozaj efektívne a hlavne účinné. Koberec bol na dotyk takmer suchý, vlasy sa opäť vzpriamili a koberec sa celkovo prevzdušnil, farba opäť mala ten správny odtieň ako predtým. Týmto by som chcela firme A SERVIS poďakovať za ich perfektne odvedenú prácu a ich služby, určite ich rada odporučím ďalej.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.