Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 25 máj 2019

Sedačka

Zverejnené v BÝVANIE streda, 07 december 2016 20:16

Tak ako je obývacia izba strediskom domu či bytu, je sedačka jej prirodzeným centrom. Je to ten kus nábytku, na ktorom trávime najviac času a jeho výber preto neponechávame náhode. Je pre nás dôležité, aký typ si vyberieme, chceme sa na nej cítiť pohodlne, a preto riešime, aký povrch bude mať, akej bude farby, ako veľa toho znesie... V súčasnosti je na trhu dostupný široký výber. Napriek tomu zákazník často nenájde tú pravú podobu, ktorá by spĺňala všetky jeho nároky a vyhovovala jeho predstavám alebo potrebám. Takisto sa môže stať, že jednoducho nemá čas či náladu na prezeranie alebo chodenie po obchodoch. Sedačku však napriek tomu potrebuje. Možno má dokonca v hlavu jasnú predstavu o tom, ako by mala vyzerať...

To najlepšie, čo v takom prípade môže urobiť, je nechať si ju vyrobiť na objednávku. V takom prípade má istotu, že sedačka splní všetky jeho požiadavky. A ak má k tomu navyše možnosť nechať si ju vyrobiť priamo na Slovensku, rodinnou firmou špecializujúcou sa už od roku 1995 na ručnú výrobu, niet prečo váhať. Nezáleží pritom na tom, aké vysoké očakávania zákazník má, či je jeho snom rohová sedacia súprava, ktorá presne zapadne do jeho obývačky, moderná sedačka pre atypickú, či rozkladacia pre malú miestnosť. Výhodou odbornej ručnej práce je, že sa dokáže prispôsobiť akejkoľvek predstave, že dokáže vytvoriť akýkoľvek čalúnený nábytok nielen podľa nákresu, ale aj fotografie či iba popisu. Je to sofistikovaná ručná práca porovnateľná s výrobou šiat na mieru či iným profesionálnym remeslom, skutočné umenie spojené s technickou znalosťou a priemyselným know-how.

 

Problémom nie je ani luxusná sedačka, ktorá splní očakávanie tých najnáročnejších klientov. Skúsenosti z celého sveta a spolupráca s prvotriednymi dizajnérmi, ako aj využívanie tých najkvalitnejších domácich i zahraničných materiálov sú zárukou stopercentnej spokojnosti.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.