Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 25 máj 2019

Chcete mať v interiéri prírodné drevo? Takto ho do neho môžete dostať

Zverejnené v BÝVANIE streda, 07 december 2016 20:28

Drevo je prvkom, ktorý sa bezpodmienečne musí nachádzať v každom jednom interiéri. Bez neho by to jednoducho nebolo ono a priestoru by stále niečo chýbalo. I keď si možno poviete, že drevený je nábytok, len ten často nestačí. Aké ďalšie možnosti máte pri zakomponovaní dreva do vášho bývania?

 

Drevo na stenu v podobe tatranského profilu

Jednou z najefektnejších a na realizáciu najmenej náročných spôsobov na zakomponovanie dreva do interiéru je obloženie steny tatranským profilom. Teda tradičným dreveným obkladom, ktorý je aj dnes nesmierne moderný. Neodporúčame vám však do tatranského profilu „obaliť“ všetky steny miestnosti. Naopak, použiť ho triezvo, minimalisticky a zladiť s inými povrchovými materiálmi. Najlepšie s čisto bielou stenou, s ktorou pôsobí jemne, nežne a najmä atraktívne. V moderných interiéroch môžete porozmýšľať o obložení jednej steny, prípadne jej čiastočnej plochy dreveným profilom a zvyšok ponechať v základnej bielej farbe. Tak nielenže zachováte vzdušnosť a veľkú svetelnosť priestoru, no zabránite všednosti obyčajných bielych stien. K nim sa najlepšie hodí tatranský profil v prevedení severského smreku.

 

Pred samotným pokladaním tatranského profilu nezabúdajte na ošetrenie dreva náterom, čím zvýšite jeho odolnosť voči škodcom. Ak chcete zachovať prirodzený vzhľad dreva, preferujte bezfarebný ošetrujúci lak na drevo a natrite ním drevený profil z oboch strán. Obmedzovať sa však nemusíte len na jeden odtieň. V prípade, že máte premyslené farebné zakomponovanie tatranského profilu, môžete ho natrieť akýmkoľvek odtieňom farby na drevo, aký vám príde na um.

 

Vytvorte si podlahu z čistého dreveného masívu

Okrem tatranského profilu drevo v dominantnej úlohe do interiéru prinesiete aj vo forme podlahy. Zabudnite však na imitácie dreva, ale preferujte drevo prírodné. Práve z čistého masívu je vyrobená drevená podlaha dlážkovica, ktorá si vás získa nielen svojim vzhľadom, ale aj funkčnými vlastnosťami či životnosťou. Dlážkovica skvele ladí aj s tatranským profilom, najmä ak sú v priestore použité v jednom spoločnom odtieni dreva.

 

Myslite na drevené doplnky

Drevo však do bývania prinesiete aj vo forme doplnkov. A nemusí sa jednať len o drevo rastúce v našich lesoch. Zaujímavú atmosféru v priestore vyčaria aj exotické dreviny, ktoré boli umelcami spracované do zaujímavých umeleckých predmetov. Napriek tomu, aj drevená plastika, tradičné drevené stolovanie či iné ľudové drevené dekorácie si v našich bývaniach držia svoje stále miesto a dokážu ho výrazne oživiť.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.