Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 04 júl 2020

Škvrny, blato, staré fľaky vyrieši vydrhnutie tepom. Čistenie kobercov Bratislava

Zverejnené v BÝVANIE streda, 07 december 2016 21:31

Náš nový dom sme dokončili sotva pred rokom. Bola to drina, veľký stres a všetko lemovalo more kompromisov. Všetko sa zbehlo tak, že život v meste nebol pre nás žiadnym riešením, a tak sme hypotéku a úspory nasmerovali do novostavby na okraji dediny neďaleko Bratislavy. Postupom času sme sa ako-tak zabývali, a našli prijateľný rytmus všedných dní i víkendov.

Keďže svoju rodinu milujem a urobím pre ňu čokoľvek, chcela som, aby bol dom kompletne zariadený čo najskôr. Detská izba a kuchyňa boli hotové ako prvé, potom prišla na rad obývačka a všetko príslušenstvo. Naša manželská izba si v šóre postála najdlhšie. Našťastie, keď dnes vstúpim do domu, teším sa, že je v ňom ozaj útulne a dýcha vlastnou atmosférou.

Pred niekoľkými týdňami mi túto intímnu idylu čiastočne nabúralo počasie a náš syn. O čo išlo? Nič prekvapujúce, že nový dom stojaci na okraji obce, ešte nemá chodníky, asfaltovú cestu, ba ani nočné osvetlenie. Áno, pracuje sa na tom, ale všetko sa akosi pridlho vlečie. Aj preto odkladáme finálne práce okolo trávnika alebo malej záhradky. Okolo domu máme len betónové chodníky z tvárnic, ale je to provizórium a prudký dážď nás o tom presvedčil.

 

Nakoniec sa ukázalo, že mladý muž letel po škole ku kamošovi kvôli novej video hre, keďže mi v kuchyni nechal kratučký odkaz, čo ho – priznávam - zdobilo. Koberec však toto poznanie už nezachránilo. Mastné, husté blato sa na ňom podpísalo viac ako mi bolo milé. Myšlienky na ručné čistenie som zavrhla z dvoch dôvodov. Podobnou patáliou nás pred rokmi potešil v rodine mladší brat a mame vtedy pribudlo pár šedivých vlasov. A druhým dôvodom bolo druhé dieťa, ktoré sa u mňa pred časom ohlásilo. Takže ostávalo osloviť profíkov.

Manžel s mojim rozhodnutím bezvýhradne súhlasil a dokonca mi ponúkol zaujímavé riešenie. V banke, kde pracoval majú vraj veľmi dobré skúsenosti s firmou A SERVIS LIPKA, s. r. o., tepovanie, čistenie kobercov Bratislava. Vždy som dala na overené a odskúšané, a tak nasledoval telefonát do vybranej firmy.

Boli voči môjmu príbehu nesmierne ústretoví a ochotne súhlasili aj so sobotňajším termínom, lebo v bežnom pracovnom týždni nestíhame viac ako pracovné povinnosti, a ešte tak rodinu, samozrejme. Už v tomto okamihu mi sľúbili, že všetko bude v poriadku a koberec sa im podarí vyčistiť. Syn ma napäto čakal v posteli, keďže som mu sľúbila podrobné informácie. Čakal s porcelánovým prasiatkom v ruke a pevným chlapským rozhodnutím, že to zaplatí.


V sobotu dopoludnia sa páni z A SERVIS LIPKA dostavili na čas a boli dokonale vybavení. Pochopiteľne, syn-všadebol chýbať nemohol. So zmesou skrývanej detskej hrdosti, obáv aj nedočkavosti mužom úprimne priznal, že fľaky na koberci nesú jeho autentický podpis. 

Očakávala som dajaký, technicky vylepšený spôsob známeho tepovania, ale páni so sebou priviezli veľký, už na prvý pohľad, výkonný stroj s kotúčom v tvare masívnej kefy. Syn po zvedavej otázke dostal obratom odpoveď, že každý koberec na celom svete, aj ten náš, čistia len a len strojovou metódou, ktorá je vážne super a nedá šancu žiadnej škvrne, a takým od chalanského blata už vôbec nie. 

Muži sa dali šikovne do práce a išlo im to vskutku výborne. Každý pohyb mali v krvi a bolo vidno, že svojej robote rozumejú a teší ich. Netrvalo to príliš dlho a ohlásili, že končia. Vyšla som z kuchyne s maličkou dávkou pochybností, no letmý pohľad na koberec hovoril za všetko. Synove stopy zmizli tak rýchlo, ako sa zjavili a neostala po nich ani pamiatka. Celá plocha žiarila čistotou a farby spolu so vzorom vykročili do priestoru. Navyše sa všade niesla príjemne decentná vôňa čistoty. Priznávam – bola som nevýslovne spokojná, ale skôr za syna, ako samu seba. Syn ma napäto pozoroval, stál na prahu miestnosti a ruke držal prasiatko.

Večer som síce krátko ľutovala, že ma nenapadlo objednať aj čistenie koberca v detskej, ale podstatnejšie bolo niečo iné. Odteraz mám v mobile kontakt na firmu, ktorá mi vie pomôcť s upratovaním rýchlo, kvalitne a bez dlhých rečí. A SERVIS LIPKA oslovím celkom isto častejšie. Veď pri dvoch deťom bude času na poriadne upratovanie ešte menej. Skúste aj vy služby profesionálov. Na stránke upratovanie-bratislava.net nájdete všetko dôležité.


Tajomstvo čistenia podláh, šetrné a znalé použitia profesionálnej čistiacej chémie

Strojovú metódou vám zaručí naša spoločnosť A SERVIS LIPKA s. r. o., voskovanie linolea, čistenie podláh Bratislava,  veľmi kvalitné
a dezinfekčné vyčistenie podláh Bratislava. Pri strojovej metóde využívame zásadité chémie a kotúčový stroj GHIBLI, ktorý má váhu 40 kg a tak sa svojím prítlakom odstráni nečistoty aj zo štruktúr a škár podlahy. Pokiaľ je váha malá a nedarí sa nám nečistoty odstrániť tak, ako by sme si predstavovali, tak na kotúčový stroj možno prirobiť ešte závažia 10 - 15 kg. Vždy keď začíname čistiť podlahu začíname od tej najslabšej chémie, netreba hneď používať agresívnejší variant, pretože nečistoty nemusia byť také silné a pustia aj pod slabším druhom chémie, pokiaľ nastane, že je znečistenie odolné, tak pridávame silnejší variant chémie. Chémiu nechávame niekoľko minút pôsobiť, aby nečistoty rozpustila a nasledovne ju rozkefujeme kotúčovým strojom, na ktorý môžeme nasadiť dva rôzne kefy - držiak padov a silónový kefu. Po dôkladnom kefovaní chémiu odsajeme vysoko výkonným vysávačom AS59, ktorý pohltí všetky nečistoty a aby sme chémiu zneutralizovali, tak podlahu umyjeme čistou vodou bez saponátov a iných chémiou. Až sú podlahy dôkladne vyčistené, tak odporúčame našim zákazníkom, aby si podlahy nechali zakonzervovať priemyselným polymérom

Firma A SERVIS LIPKA s. r. o. sa zaoberá mnohými ďalšími upratovacími činnosťami, ktoré využíva veľa spokojných zákazníkov - umývanie okien a výkladov, umývanie okien vo výškach, výškové práce Bratislava, odstránenie zatvrdnutých nečistôt zo sklenených plôch, denné a pravidelné upratovania domácností a prevádzok, strojové čistenie kobercov za použitia kvalitnej chémie BOSCH RTS, odstránenie grafity, antigrafitová ochrana s až 6 ročnou životnosťou, impregnácia GPP hydrofóbna nanotechnológia, ktorú nanášame na externé strany okien a ktorá 6 rokov udržuje vaše okná čistá a lesklá. Nanášame vosk, ktorý podlahu ochráni pred ďalším hlbším znečistením.

Priemyselný polymér sa dostane aj do škár, z ktorých je ťažké nečistoty odstraňovať, vďaka polyméru sa podlahy lepšie umývajú, ale tiež chráni podlahu pred znečistením podlahovej štruktúry. Životnosť polyméru je 1 rok a počas tejto dobu je podlaha chránená, ale tiež funguje protišmykovo, čo uvítajú najmä zákazníci, ktorí majú podlahy na vysoko frekventovaných miestach. Po roku vám polymér odstránime a nanesieme znovu nový, aby sme predišli znovu znečistenia podlahy, ale aj vrátime podlahe pekný vzhľad.

 

Umývanie okien vo výške zverte odborníkom. Čistenie fasád Bratislava


Keď sme sa vlani sťahovali do nového bytu, zdalo sa to byť úplne perfektné riešenie, aj vďaka tomu, že náš nový byt bol po všetkých smeroch dokonalý, teda aspoň sme si to mysleli. Blízko centra aj do zamestnania, veľké, priestranné miestnosti, okná orientované na juh, takže cez deň veľa svetla a slnečných lúčov. Tiež máme v byte vysoké stropy. Čo je na jednej strane skvelá vec, ale ukázalo sa to na druhej strane byť problémom, čo sa údržby týka, predovšetkým potom umývanie tých našich vysokých okien nie je žiadna sranda.

Po pár pokusoch keď sme okná skúšali umývať sami, sme sa pre vlastný pokoj a bezpečie rozhodli dať radšej šancu profesionálom, lebo trpím závratmi, čo pri práci na rebríku nie je práve ideálne, a mal som strach aj o priateľku. Zháňali sme teda upratovaciu firmu, ktorá by zvládala perfektne, spoľahlivo a za prijateľnú cenu umývanie okien aj v súkromných priestoroch, a zároveň ju (lepšie povedané jej zamestnancom) nerobilo problém pracovať „vo výške“. Naše hľadanie však niekoľko dlhých mesiacov nenieslo žiadne ovocie - keď už sme našli firmu, ktorá by dosahovalo perfektných výsledkov čo sa čistoty okien týka, boli príliš drahí, či neflexibilný. Až nám sused z poschodia nad nami odporučil firmu A SERVIS LIPKA s. r. o., umývanie okien, výškové práce Bratislava. Táto spoločnosť sa vraj na poli upratovacích prác pohybuje dlhé roky, tak sme im tiež dali šancu... A rozhodne neľutujeme. Splnili všetky naše kritériá, či skôr dokonca predčili očakávania. Výsledky práce dokonalé, spoľahlivosť, flexibilita, nič z toho nechýba a navyše sú to moc milí a ústretoví ľudia!

Napíšte komentár

 


 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.

 


 

Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.