Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 04 júl 2020

Krištáľový lesk u nás na počkanie

Zverejnené v BÝVANIE štvrtok, 08 december 2016 22:08

Keď tvrdíte, že máte veľa kamarátov, sú jednými z nich tiež mop, ktorým dennodenne stierajú podlahy, a handru, s ktorým určite každé ráno preleštíte okná? Že nie? Áno, tak vy takéto práce každé ráno ani neprevádzkujete? Nie je na tom nič zábavného, ​​všakže. Človek takéto práce iste s obľubou nevyhľadáva. Len s jedinou výnimkou. Pokiaľ nemá na práci niečo oveľa horšie a zložitejšieho. To potom ešte veľmi rád dokonale vypucuje celý dom aj so strechou. No áno, ale na takéto prípady sa spoliehať väčšinou nemôžeme.

Chce to doma robiť poriadok pravidelne. Niektorí ľudia sú z tejto práce ale už tak zúfalí, že dúfajú v zázrak. A to prísľub zázraku, ktorý síce sľubuje mnohé, ale nakoniec skutok útek. Nemáte potuchy, o čom hovorím? Prídavné mená! Pre spresnenie prídavné mená účelová. Pre väčšie spresnenie prídavné mená účelová, ktorá sa veľmi často zamieňajú za dejová, čím vzniká rad nedorozumení. Keď si totiž kúpite žehliacu dosku alebo čistiaci prostriedok na okná, čakáte, že vám doska pokrčené bielizeň vyžehlí samo a s umývaním okien už sa tiež hrať nebudete musieť.

Lenže čakať môžete, ako dlho chcete. Ono doska totiž vôbec nie je žehliaci, ale žehliaca, a prostriedok čistiaci. S tými len tak ľahko nepohnete. A môžete sa snažiť, ako chcete. Nakoniec budete rovnako porazení a z boja utečiete ako Nemci v bitke o Moskvu. Jediné dlhé a krátke "i" totiž rozhoduje o tom, či konkrétna pomôcka určenú prácu sama robí, alebo je k nej iba určená. Nenechajte sa teda zmiasť zlým pravopisom a od žehliacej dosky nečakajte zázraky.

Zázraky však čakať môžete od našej upratovacej firmy A SERVIS LIPKA, s. r. o., umývanie okien, výškové práce Bratislava. Fungujeme totiž úplne presne ako nesprávne napísané účelové prídavné meno. A to ... že prácu urobíme za vás. Zo všetkých najlepšie a s najväčším úsmevom na tvári. Len s nami môžete veriť tomu, že vaša podlaha bude dokonale čistá aj po tom, čo vy ste sa mopu ani nedotkli. Len s nami to funguje tak, že okná budete mať čisté takmer lusknutím prsta. A ani tým nezruinuje váš rodinný rozpočet, pretože ten sme vysať neprišli. Naopak váš koberec  a čalúnenie áno. Sme totiž profíci s mnohoročnou praxou. A s našou kvalitou nám obchody len kvitnú. Sme tu k vašim službám a pre vaše potreby.

Na svojich zákazníkov berieme maximálne ohľady. Splníme všetko, čo si budete priať. Ak to teda ale súvisí s upratovaním. Práve v tom sme totiž odborníci. Starostlivo si budujeme dôveru. A darí sa nám. Ak teda potrebujete uveriť v nejaký zázrak, ktorý vám umyje okná, vyčistí koberce a podlahy, postará sa o pleseň vo vašej kúpeľni alebo odstráni grafity z fasády, sme tu pre vás. So všetkou skromnosťou. Nie je ťažké robiť svoju prácu dobre a pre nás nie je ťažké ani robiť ju perfektne. Stačí správna motivácia a úsmev na tvári. A ak k tomu máte aj roky praxe ako my, rozhodne to nemôže byť na škodu. Neraz sme už zachraňovali situáciu po upratovaní inej firme, ktorá nerazili takú stratégiu ako my. Stalo sa tak napríklad v OC Olympia v Brne. Našim verným zákazníkom v OC Olympii je luxusný obchod s diamantmi ALO diamonds.

Majiteľ už si nedokáže predstaviť, aby si na upratovanie pozval inú firmu. Vždy pred novou kolekciou treba predajňu dôkladne upratať, aby žiarila rovnako ako ich tovar. Pred nami už túto predajňu navštívila aj iná upratovacia firma, avšak narobila viac škody ako úžitku. Predajňu zdobil umelecký porcelánový luster. Ale len do tej doby, než sa firma dala do práce. Nám sa však nič také nemôže stať. Minimálne teda zatiaľ nikdy nestalo. A majiteľ predajne ALO diamonds vie, že nám môže zveriť aj tú najjemnejšiu prácu a nesklameme.


V predajni ALO diamonds naša firma A SERVIS LIPKA pri poslednej návšteve vykonávala servisné umývanie výkladov, umývanie zrkadiel, čistenie lustra, ktorý sa nám podarilo udržať bezpečne v celku, vysávanie závesov, kobercov a kresiel a leštenie skiel pultov. Naše upratovanie nestretla žiadna katastrofa. Všetko prebehlo ako vždy a majiteľ predajne mal opäť radosť. Všetko sa krištáľovo lesklo.


Pre krištáľový lesk máme tiež svoje osvedčené metódy. Výklady alebo akékoľvek sklenené plochy najprv pomocou kvalitnej chémie a gumových stierok umyjeme a potom príde to hlavné ... leštenie. Leštenie totiž vykonávame bez pomoci leštiacich prípravkov. Vykonávame ho nasucho. Táto metóda je o mnoho kvalitnejšia a efektívnejšia. Na vlhké sklo sa vďaka tomu neprichytávajú čiastočky prachu a nezostávajú na ňom nepekné šmuhy. Preto teda ten krištáľový a tiež dlhodobý lesk. A taký si iste môžete dovoliť aj vy. Vďaka nám sa zdá aj budúcnosť o niečo žiarivejšie.


Snáď sme vám teda nezborili predstavy o vašom žehliacej doske, o ktorom ste sa ešte doteraz domnievali, že je žehliaca, ale naopak sme vás navnadili na čistiace služby našej upratovacie firmy A SERVIS LIPKA. Ktorá jediná vám dá pocítiť, aké to je, keď niekto poupratuje rovnako kvalitne a s láskou za vás.


Profesionálne hĺbkové čistenie kobercov a čalúnenia Bratislava


ČISTENIE KOBERCOV BRATISLAVA. Pre stálych i nových zákazníkov v Bratislave firma zaisťuje hĺbkové čistenie kobercov, umývanie a následné voskovanie podláh. Hĺbkové strojové čistenie kobercov v Bratislave vykonáva najúčinnejšou metódou, ktorá v súčasnej dobe existuje. Možno tvrdiť, že firma je schopná strojovo vyčistiť koberce v Bratislave, s ktorými si iná firma nevie poradiť. Táto metóda strojového čistenia kobercov Bratislava používa kombináciu kotúčového stroja a sanie priemyslového vysávača AS59 s výkonom 1600 W, ktorý je osadený dvojitou turbínou, ktorá vyvíja podtlak 2x200mb. Strojové hĺbkové čistenie, tepovanie kobercov Bratislava     vykonáva kotúčovým strojom Ghibli SB 43 Comfort Plus, na ktorom je osadená vysoká šampónovacia kefa, ktorej štetiny disponujú výškou 12 cm. Pri takto vysokej kefe zaručuje strojové čistenie kobercov veľmi hĺbkové vyčistenie vďaka váhe stroja, ktorý má váhu 50 kg a táto váha je prenášaná na priemer kotúča 43 cm nenapodobiteľnou silou vykefovania a vyčesania nečistôt z koberca. V súčasnej dobe žiadny výrobca ani firma neponúka účinnejšie strojové a hĺbkové čistenie kobercov v Bratislave. Vysoká šampónovacia kefa prenikne do štruktúry podsady koberca bez akéhokoľvek narušenia vlákna koberce. Kotúčový stroj strojovo vyčistí a vykefuje špinu na povrch koberce, odkiaľ je vzápätí odsatá vysávačom AS59.

Profesionáli na čistenie a kryštalizáciu mramorových podláh. Voskovanie, impregnácia Bratislava


V našom hoteli bolo potrebné zaistiť vyčistenie mramorovej podlahy, resp. kryštalizáciu ako som bola odborne upozornená. Obvolala som mnoho firiem, ktoré ponúkajú profesionálne vyčistenie podláh, ale žiadna sa nechcela po obhliadke pustiť do čistenia našej mramorovej podlahy, pretože to vraj nerobia. Bola som zúfalá a nevedela som ako zohnať firmu, ktorá sa takým vyčistením zaoberá. Raz som sa na káve s kamarátom, ktorý pracuje na úrade, bavila o tom, že u nich zaisťovala čistenie podláh z mramoru jedna firma, takže mi dal kontakt.

Tou firmou bola A SERVIS LIPKA, s. r. o., čistenie podláh, voskovanie linolea Bratislava.  Asi stačí povedať, že už prvý kontakt bol veľmi seriózny. Oproti predošlým firmám, sa správali naozaj slušne a povedali mi, že som vyhľadávala zle, že som mala hľadať kryštalizáciu podláh. Divím sa, že ma na to žiadna z predošlých kontaktovaných firiem neupozornila, ale našťastie som narazila na kvalitnú firmu, ktorá mi poradila. Dôležité bolo dohodnúť sa na včasný termín, aby sme mohli náš hotel dokonale usporiadať tak, aby sme neobmedzili prevádzku a kryštalizácia podláh neotravovala v žiadnom prípade našich klientov, ktorí sú v hoteli ubytovaní.

Bola som upozornená na to, že kryštalizácia mramorovej podlahy bude trvať dlhšie, než klasické čistenie podlahy. Hotel sme teda usporiadali, práve vo vhodný termín pre firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o. našťastie naši klienti využili hotel iba na jednu noc a striedali sa tam každý deň. Termín sme si dohodli na všedné dni, pretože pre nás je to tak viac vyhovujúce. Najprv sme robili prvé poschodie, druhý deň sme urobili druhé poschodie a tretí deň sme vyčistili tretie a štvrté poschodie, pretože sa začínalo už od skorého rána.

Pracovníci kryštalizovali podlahu v dvoch skupinkách, aby bola práca rýchlejšie hotová. Zo spolupráce s firmou A SERVIS LIPKA, s. r. o. mám veľkú radosť. Ako som už hovorila, správanie niektorých jedincov pri kontaktovaní predchádzajúcich firiem bolo niekedy tak negatívne, že som ani nemala chuť zaoberať sa kontaktovaním ďalšej firmy, ale dostala som to za úlohu, tak som to nemohla vzdať.

Napíšte komentár

 


 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.

 


 

Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.