Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
piatok, 24 január 2020

Zbavte sa parazitov, ktorí sa zabývali vo vašom tele

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL utorok, 14 február 2017 12:51

V súčasnej dobe sa rozširuje myšlienka zdravého životného štýlu, s ktorým súvisí eliminácia zdravotných komplikácií. Ak ste začala so zdravou stravou a športovaním, potom sa pravdepodobne domnievate, že vaše telo sa očistilo od všetkých parazitov. Ale táto domnienka je mylná, pretože títo cudzopasníci sa v tele aj napriek zdravému životnému štýlu objavujú, vysávajú živiny a oslabujú imunitu. Parazity dokonca môžu napadnúť dôležité orgány, ako sú pľúca, pečeň, žalúdok, svaly či mozog. V nasledujúcich riadkoch vám preto prezradíme, aký prípravok pôsobí proti parazitom.

 

Aby ste zo svojho organizmu vyplavila všetkých nepozvaných parazitov, potom by ste sa mala pustiť do celkovej detoxikácie. Trh ponúka pestrú škálu prírodných byliniek a štiav určených práve na tieto účely. Jedným z preparátov proti parazitom je Detoxic.

 

 

Čo spôsobujú parazity v tele?

Ak máte podozrenie, že sa vám v tele usadili parazity, potom sa objaví niektoré z možných príznakov, ako sú vyrážka, nádcha, časté ochorenie, chronická únava, bolesť kĺbov a svalov, bolesť hlavy, zápcha alebo hnačka, nervozita, nespavosť, nechuť k jedlu a podobne.

 

Ak chcete s vyššie uvedenými neduhy raz navždy zatočiť, potom sa vám ponúka prípravok Detoxic, ktorý si veľa užívateliek pochvaľuje.

 

Čo Detoxic obsahuje?

Zloženie zahŕňa celý rad užitočných a telu prospešných látok, ako sú molekuly skupiny A, G a F. Vo výsledku podporujú hojenie, čistí krv, lieči rany, obnovujú poškodené tkaniny, obnovujú črevnú mikroflóru a podobne. Zároveň všetky látky v obsahu pôsobia proti parazitom.

 

Detoxic sa od konkurenčných prípravkov líši tým, že nemá žiadne vedľajšie účinky, pretože je založený na čisto prírodnej báze. Jedná sa o certifikovaný preparát, ktorý odporúča veľa odborníkov nielen na odstránenie parazitov, ale aj k prevencii.

 

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.