Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 18 november 2019

Už vás nebavia vaše vlasy? Zmeňte to!

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA streda, 22 február 2017 11:40

Každá žena by chcela mať krásne a zdravé vlasy. Nie nadarmo sa totiž hovorí, že práve vlasy sú ženskou korunou. Korunou krásy. Bohužiaľ, mnohým ženám sa tento sen nesplnil a neoplývajú takými vlasmi, ako by si želali. Buď sú tie ich príliš krátke, suché, alebo riedke.

 

Aj vy ste na tom podobne a vaše staré vlasy vás už pomaly prestávajú baviť? Rozhodnite sa pre zmenu. Aj vy totiž môžete mať vlasy ako z filmu.

 

 

Krásna z minúty na minúty

 

Riešenie vám poskytnú práve clip in vlasy. Hneď za niekoľko minút získate krásne a dlhé vlasy a to všetko vďaka prameňom, ktoré si na hlavupripevníte pomocou špeciálnych sponiek.

 

Nemusíte mať strach z toho, že vaše vlasy budú vyzerať po ich upevnení umelo. Práve naopak, všetky vlasové pramene sú vyrobené z pravých ľudských vlasov. Jedná sa konkrétne o vlasy európskeho typu, takzvané clip in REMY vlasy, ktoré sú vysoko kvalitné a prirodzené a zaručia vám to, že nikto nepobadá, že sa nejedná o vašu vlastnú hrivu.

 

K dispozícii máte rozličné odtiene farby clip in vlasov, vyberte si tie správne vytvorte tak skvelý súlad tými vašimi. Vyberať si môžete z rozličných dĺžok vlasov (38 cm, 51 cm, 61 cm, 71 cm) a vyčarovať si tak na hlave bohatú šticu, ktorá sa bude tešiť obdivu závisti mnohých.

 

 

Clip in vlasy a ich aplikácia

 

Ako si vlasy aplikujete? Veľmi jednoducho a to priamo z pohodlia vášho domova. Nemusíte navštevovať žiadnu kaderníčku, všetko hravo zvládnete sama pred zrkadlom. Ich samotná aplikácia vám nezaberie viac ako 10 minút. Vlasy si podľa ľahkého návodu pripevníte k svojim vlastným sponkami. Na záver sa len prečešete tak, aby sa clip-in vlasy prepojili s tými vašimi a výsledok bude dokonalý.

 

Ak by ste radi vyskúšali nový účes, ale nechcete sa dať ostrihať, ani v tomto prípade nezúfajte. Kúpte si špeciálnu clip in ofinu, ktorá vašej tvár dodá patričný pôvab a poskytne vám vytúženú zmenu. Obrovskou výhodou clip in ofiny je to, že ak vás prestane baviť, nemusíte čakať, kým vám vlasy dorastú do dĺžky pôvodnej. Vyriešite to razom a to do jednej sekundy tak, že ju poľahky snímete.

 

 

Melír vám už vlasy viac nezničí

 

Všetky vieme, aký je melír škodlivý a ako námničí vlasy. Napriek tomu však stále kaderníčky navštevujeme a nechávame si ho aplikovať. Rovnaký efekt vám však na hlave vytvorí novinka, takzvané clip in farebné pramienky rôznych farieb. Osviežte si vlasy ružovou, tmavomodrou, hnedou, červenou či klasickou svetlo blond farbou.

 

Možností máte skutočne viac ako dosť. Jediné, čo musíte urobiť, je vybrať si tú správnu, ktorá vás urobí krajšou, atraktívnejšou a viac sebavedomou ako doposiaľ.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.