Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 22 september 2019

Výpredaj značkovej dámskej módy vás oblečie ako šarmantné Francúzky

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA pondelok, 06 marec 2017 10:27

V nás ženách vyvoláva pravidelne stres myšlienka na to, že nemáme čo na seba. Nech sa nám muži za to smejú ako chcú, s každou sezónou sa znovu a znovu vydávame na nákupy, aby sme potom v nových módnych kúskoch vypadali dobre a zmienený stres tak aspoň na čas zahnali. Lenže našu peňaženku to vie pekne prevetrať. A tak sme si zvykli vyčkať na zľavy a snažíme sa nakupovať kúsky, na ktorých niečo ušetríme. To čo skutočne milujeme, je výpredaj značkovej dámskej módy. Zľavy využívame nielen v nákupných centrách, ale aj na internete. Skúste ale nenakupovať oblečenie a módu len preto, že je lacná, ale zamerajte sa na módu, ktorá má šarm. Obe tieto požiadavky – nízke a zlacnené ceny, ako aj francúzku eleganciu, spľňa móda v e-shope Vypredaj-zlavy.sk.

 

Výpredaj značkovej dámskej módy s francúzskym šarmom

Pekné a elegantné kúsky v e-shope Vypredaj-zlavy.sk dokážu obnoviť váš šatník v ktorejkoľvek sezóne. Nájde tu módu pre chladnejšie mesiace, ale aj aktuálne jarné či už dokonca letné kúsky. Nakúpite tu klasickú dámsku módu, ale aj exkluzívnu módu či oblečenie pre našich partnerov – mužov. Tovar, ktorý tu nakúpite, je sortimentom francúzskych značiek. Máte tak šancu skúsiť si rovnaký štýl, akým sú preslávené šarmantné Francúzky.

 

Pár jarných tipov na lacnú módu z Vypredaj-zlavy.sk

Prečo sa hneď nepozrieť na to, aké kúsky práve teraz letia a hneď na nich ušetriť, pretože ich vieme výhodne nakúpiť? Hitom jarnej sezóny, ktorý ponúka aj výpredaj dámskej značkovej módy v e-shope Vypredaj-zlavy.sk, budú košeľové šaty. Väčšinou sú rozpínacie po celej dĺžke prednej strany. Nosia sa také, ktoré napodobujú pánsku dlhú košeľu, ale hitom sú aj tie, ku ktorý sa pridajú ženské prvky, ako trebárs volány. Originálne vypadajú džínsové šaty, pristane im klasická biela, ale aj opäť módna khaki. Často majú rukávy, ktorých dĺžku si dokážete ľahko regulovať.

Druhý horúci tip sú tuniky. Tunika je samozrejme klasikou šatníku, ale tie dlhšie sa dnes uplatnia na džínsy, legíny, ale aj len tak ako kratšie jarné či letné šaty. Zaujímavou voľbou pre jarnú sezónu sú tuniky z úpletu, vďaka ktorým máme možnosť už v prvých teplejších dňoch odhodiť kabáty či bundy. A ak si ich chcete užit v dokonalej kombinácii, noste ich ešte doplnené vyššími čižmičkami. Pár dní, než vás slniečko vyzuje do poltopánok, sa môžete pyšniť skutočne super outfitom.

 

 

 

Napíšte komentár

  • ChasLiff
    ChasLiff
    pondelok, 10 júl 2017 15:01

    Azithromycin Vs Amoxicillin Children'S Ear Infection cialis Citalopram 20 Mg


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.