Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 20 január 2020

Ako správne na gélové nechty

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA štvrtok, 30 marec 2017 11:18

Gélové nechty. Trend dnešnej doby? Alebo je to všetko úplne inak? Osobne som ich nikdy nemala. Je však pravda, že nad nimi v poslednej dobe uvažujem. Nakoľko sa mi moje nechty pomerne často lámu. Nechce sa mi ich lakovať a radšej sa zverím do rúk odborníkom.

 

Lepšia odolnosť nechtov

Takto som uvažovala niekedy v minulosti. Kým som si nenaštudovala všetko okolo gélových nechtov. Prišla som na to, že to nie je až také zložité. Môže z toho byť aj zaujímavá párty s kamoškami.

UV gély na nechty sú výborným pomocníkom, pretože zlepšujú odolnosť nechta. Nikto predsa nemusí vedieť, keď sa žena vyberie do spoločnosti, že pracuje manuálne. Krásne upravené nechty doplnia charizmu samotnej krásy ženy. Krásne a upravené nechty už veľmi dlho symbolizujú spokojnosť a bohatstvo. A nielen to. Veď hádam každá žena sa chce páčiť a dobre vyzerať.

Je úplne jedno, či sa vyberieme do spoločnosti alebo len tak so smeťami von. Sme ženy a chceme dobre vyzerať. Záleží nám aj na kvalite našich nechtov. Tak ako nám záleží na tom čo konzumujeme. Verím, že to platí pre väčšinu ľudí. Nielen pre ženy.

 

Vizitka ženy

Pestované a čisté nechty sú našou vizitkou. Keď som sa začala touto problematikou zaoberať hlbšie, našla som veľa zaujímavých informácií. Samozrejme už počas hľadania som bola čoraz viac presvedčená o tom, že aj ja budem mať krajšie nechty, lebo sa o ne budem podstatne lepšie starať.

V tomto rozhodnutí mi pomohol aj jeden e-shop, kde majú široký výber UV gélov za najzaujímavejšie ceny aké sa mi podarilo objaviť na internete. Farebné odtiene, ktoré je možné ladiť pomaličky ku každému outfitu alebo na každú príležitosť, sú len malé výhody, ktoré ti UV gély na nechty môžu poskytnúť.

Či už máš nechty krehké a náchylné na lámanie, prípadne sa ti inak poškodzujú, ver tomu, že UV gély môžu byť jedným z elegantných riešení. Tvoje nechty budú pevnejšie, odolnejšie a budeš môcť bez obáv chodiť na rôzne oslavy alebo párty. Farebná variabilnosť ti umožní byť vždy charizmatická, úžasne zladená a pripravená na to, že ti niekto povie: „Máš krásne nechty. Kde ti ich robili?“

 

Termo UV gély

Viem si predstaviť ako budeš reagovať. Ja už samú seba vidím so svojou reakciou. Široký úsmev: „To som si robila sama.“ Pokračujem: „Pozri, keď sa zmení teplota tak sa mi zmení aj farba laku. Videla si to už?“ UV gél, ktorý mení svoju farbu podľa teploty okolia. V chlade je napríklad tmavomodrý a vytvára efekt akoby nočnej oblohy. Už chýbajú len krásne hviezdy so žiarivým mesiacom.

Keď sa začne teplota meniť postupne s chladnej na teplejšiu mení sa takýto tmavomodrý UV gél na svetlo modrý až biely. Kľudne si ho môžeš naniest aj v dvoch vrstvách. Zmena farby UV gélu je závislá aj na teplote prostredia. Takto môžeš mať krásne nechty takmer každú chvíľu inak.

Je dobré, keď si ho ešte zafisuješ vrchným leskom. Bude viac odolný a dlhšie ti vydrží. Nechaj sa unášať na vlne krásy, elegancie, luxusu a dokonalosti. Čím skôr si uvedomíš, že aj ty za to stojíš, tým skôr budeš stretávať fantastických ľudí, ktorí ti do života neprídu len tak náhodou.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.