Vytlačiť túto stránku

Black Friday je tu: Ekologické, prírodou poznačené kúsky čakajú v e-shope Dedoles len vás!

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA pondelok, 19 november 2018 19:59

Vianoce sa blížia a spolu s nimi ide ruka v ruke aj chaos, ktorý nastáva, keď sa všetci nahrnú do obchodov, aby nakúpili darčeky. Vy tak ale môžete urobiť v predstihu. So skvelými zľavami, ktoré v e-shope Dedoles nájdete, nakúpite eko trendy kúsky za výhodné ceny.

 

Nakupujte ekologicky aj vkusne v jednom

Už sa nemusíte rozhodovať, či nakúpite podľa svojho vkusu alebo svedomia, Dedoles to vyriešil za vás. Každý jeden darček alebo kus oblečenia je od poctivého výrobcu a z kvalitných materiálov s úplne originálnym dizajnom, s ktorým vyjadríte svoje jedinečné JA.  

 

Tipy na dokonalé ekodarčeky pre celú rodinu

 

  1. Mikina s kapucňou Jin Jang strom

Hľadáte unikátny kúsok pre svojho milého? Darujte mu bavlnenú mikinu s kapucňou a s motívom, ktorý v sebe nesie hlbokú myšlienku. Myšlienku o prírode, ktorá vždy navráti rovnováhu aj do života. Kúsok od e-shopu Dedoles poznačený prírodou.  

 

  1. Tričko Ryba na love

Ďalšie originálne tričko, ktoré vám portfólio Dedoles ponúka. Tentoraz si na svoje prídu milovníci rybárčenia. Máte niekoho podobného vo svojom okolí? Ak áno, perfektný eko darček v e-shope Dedoles čaká len na vás. Nechajte ho zaloviť v bavlnených vodách.  

 

  1. Pánska peňaženka Tvár vlka

Vysoko praktická peňaženka, ktorá zabezpečí 100% ochranu osobných údajov aj peňazí na karte RFID blokom. Navyše má pútavý dizajn a hodí sa k akémukoľvek outfitu.  

 

  1. Veselé ponožky Knihy

Veselé ponožky s hlbokou myšlienkou sa vyznačujú zaujímavým znakom. Každá ponožka je iná, ale dohromady tvoria ten najdokonalejší pár. Ponožky hovoria príbeh o ľuďoch s Downovým syndrómom, ktorí sú tiež iní, ale robia svet krajším miestom. Knihy na ponožkách sú zaiste skvelým darčekom pre každého knihomoľa, ktorý má nos celé dni zaborený medzi riadkami.  

 

  1. Náhrdelník Harry Potter točiace sa časovrat

Máte v okolí niekoho, kto je fanúšikom Harryho Pottera? Prekvapte ho originálnym časovratom, vďaka ktorému Harry putoval do minulosti. Možno sa cestovať v čase podarí aj vášmu blízkemu, ktovie?