Vytlačiť túto stránku

Na večierku in

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA utorok, 30 apríl 2013 13:10

Každá jedna z nás minimálne raz za život zažíva stres s prípravou na večierok. Túžime byť tie najkrajšie, ktoré tam budú. Chceme očariť okolie svoju dokonalosťou, vizážou aj správaním. Aj z tohto dôvodu sa príprave venuje dosť času. Vyberáme oblečenie, účes aj líčenie. Jednoducho povedané na večierku chceme byť in. Nie tie šedé myšky, ktoré sedia v kúte.

 

Ako na to

Výber oblečenia je dôležitý. Najjednoduchšie je to ak idete párty v maskách. Ak je to inak, zvážte v čom sa cítite pohodlne a čo zvýrazní vaše krivky. Samozrejme nie len krivky, celé oblečenie vám musí dokonale sadnúť. Ak sa rozhodnete pre niečo odvážnejšie, myslite nato, že v tom musíte stráviť celý večierok. Čo je dosť dlhý čas. Aj preto vyberajte dôkladne. Potom sú na rade doplnky. Tašky cez plece sa hodia skôr do ulíc. Večer ich v rukách mladých dám uvidíte málokedy. Čo sa týka líčenia, je to na každej z nás. Denné líčenie však na večer nie je to pravé. Mali by ste trošku pritvrdiť. Nebojte sa experimentovať. Skúšajte, čo je ideálne k vašej tvári. Tekuté linky a dramaticky vytočené mihalnice z vás urobia dámu večera. Stálice večierkov a milovníčky nočného života majú jeden typ. Šošovky, tie dodajú ten správny šmrnc.

 

Črievičky na nožičky

Možno jej niekto neprikladá až taký význam, výber obuvi je však dôležitý. Samozrejmosťou na formálny večer sú opätky. Na večierok s kamarátmi to nemusí byť tak. Hlavne by však mala byť pohodlná. Stretávame sa aj dámami, ktoré to riešia dvoma druhmi topánočiek. Jedny majú ukryté v zálohe. Tancovanie, bujará zábava dáva nohám zabrať. Ak sa chcete vyvarovať bolesti a nechcete ujsť z večierka ako Popoluška, vyberte si tú najpohodlnejšiu.

 

Účes a posledný pohľad do zrkadla

Úprava vlasov je na vás. Vy viete čo vám pristane. Nemusíte rozmýšľať nad rôznymi kreáciami, v jednoduchosti je krása. Možno stačí len oživiť doplnkom denný účes a zmena je zaručená. Ak sa vám zdá, že práve on vytvára vašu osobnosť, neexperimentujte. Nechajte si vlasy prirodzene, pridajte len maličkú ozdobu, sponku, či kvet. Zmena bude na hneď viditeľná a vy sa zároveň budete cítiť ok. Nezabudnite na posledný pohľad do zrkadla. Z každej strany sa pozrite na dokonalé dielo, ktoré ste vytvorila. Ak budete spokojná, samozrejme sa vám vyčarí úsmev na tvári . A práve ten úsmev by tam mal ostať celý večer. Potom, už len stačí kabelka cez rameno a môžete vyraziť. Večer vašich snov sa môže začať.