Vytlačiť túto stránku

Veľkosti pre všetkých

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA utorok, 18 február 2014 22:33

Chystáte sa do spoločnosti? Dostali ste pozvanie na firemný večierok, ale máte strach, že vaša postava nie je práve ideálna? Nebojte sa, našli sme spoločnosť, ktorá vám s výberom ideálnych šiat určite pomôže. Nahliadnite na ponuku Modestia.cz. V jej modeloch očaríte každého. Ponuka oblečenia je skutočne pre všetkých. Modestia český výrobca oblečenia je správnou voľbou, ktorá vám dodá sebavedomie. Tu si vyberie skutočne každý.

trikoŠiroká ponuka veľkostí
Keď hovoríme o zvýšení sebavedomia myslíme to naozaj. Každá žena sa chce páčiť. V dnešnej dobe je najväčším problémom nájsť to správne oblečenie. Ponuka www.modestia.cz je však myslí na všetky ženy. Nájdete tu veľkosti od 36 tky. To však nie je všetko. Sortiment je tvorený z menších, ale aj z nadmerných veľkostí. Práve vďaka tomu si tu vyberie každá z nás. Je jedno aký typ postavy máte. Pozriete sa na širokú ponuku a zadovážte si domov vychytané kúsky oblečenia vo vysokej kvalite a za skvelé ceny.

Tuniky pre každé krivky

Každá jedna žena je pekná. Každá má v sebe ten správny šarm. Ak máte kilečko navyše, do spoločnosti budú pre vás ideálne tuniky. Vzhľadom na ich premyslené strihy sa vôbec nemusíte báť, že by vám boli vidieť faldíky. Práve naopak. Šikovne ich zakryjú. Ak si chcete postavu opticky zúžiť vyberte si výstrih do véčka. V oblasti hrudníka jemne obtiahnutý strih, ktorý sa smerom nadol rozširuje. Tunika by mala byť vždy dlhšia. Aj tento fakt na prvý pohľad postavu zužuje. Ak máte pocit, že vaša postava by mohla byť trochu plnšia, tuniky budú tiež ideálne. Ak si vyberiete tu správnu veľkosť, určite si opticky  ženské tvary pridáte. Nezabúdajte, že v takomto prípade by mala byť v oblasti výstrihu mierne nariasená.

 

Je jedno, či sa chystáte do spoločnosti, v každej situácií by ste mali vyzerať dokonale. Všetko oblečenie by vám malo prvotriedne padnúť. Vďaka širokému sortimentu českej spoločnosti Modestia si vyberú všetky ženy. Kabátiky, sukne, tričká a veľa ďalšieho vo všetkých veľkostiach nájdete na stránkach www.modestia.cz. Doprajte si českú kvalitu a buďte trendy a štýlové.