Vytlačiť túto stránku

Povedzte akné raz a navždy zbohom!

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA pondelok, 22 september 2014 12:58

Zbaviť sa akné, to rozhodne nejde len tak. Pupenčeky možno po použití niektorých prípravkov zmiznú, avšak len na čas. Po niekoľkých dňoch sa znovu objavia a boj začína nanovo. Ak s akné márne bojujete aj vy, máme pre vás riešenie. Na trhu je totiž konečne dostupná sada prípravkov, ktoré vďaka unikátnemu zloženiu dokážu s akné zatočiť raz a navždy.

 

aknoOšetrenie akné s kyselinou glykolovou

Jedná sa o sadu prípravkov na akné s kyselinou glykolovou, ktorá sa predáva tiež pod talianskym názvom Trattamento Purificante e Sebonormalizzante Pelle impura e/o con Acne. Sadu tvoria traja super účinní bojovníci. Prvým z nich je prípravné tonikum, druhým ACN krém s kyselinu glykolovou 3 % a tretím do partie je denný krém s SPF 20. Oproti obyčajným prípravkom na akné majú tieto výnimočné zloženie. Obsahujú množstvo účinných látok – jedná sa predovšetkým o prírodné výťažky. V zložení sa nachádza extrakt z ibišteka, aloe vera či slezu, ďalej tiež med, glycerín, kyselina kaprylová, avokádový a olivový olej. Špeciálnou zložkou je potom oxid zinku.

 

5Uzdravuje, posilňuje, stimuluje

Všetky zložky majú na pokožku super pozitívny vplyv, pretože aktivujú jej činnosť. Súčasne pôsobia dezinfekčne a liečivo. Hlavnou zložkou je kyselina glykolová. Najmä ona sa podieľa na odstraňovaní akné, pretože výrazne eliminuje vznik kožného mazu a prispieva aj k hojeniu jaziev, ktoré môžu po pupenčekoch vzniknúť.

Sada prípravkov na akné s kyselinou glykolovou vás nesklame! Je určená pre dospelých a nie je vhodná pre tehotné a dojčiace mamičky.

 

 

Prípravky je odporúčané aplikovať na pleť po dobu 2 mesiacov, aby došlo k maximálnemu efektu. Kúpiť ich môžete na stránkach www.drahomirajelinkova.cz