Vytlačiť túto stránku

Pánske plavky pre rok 2015

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA utorok, 02 jún 2015 23:29

Leto je takmer za dverami a hrejivé dni nabádajú k poobhliadnutiu sa po nových plavkách.

Takisto ste dospeli k záveru, že je načase zaobstarať si vhodné pánske plavky?

V dnešnej dobe si páni môžu vyberať z niekoľkých odlišných typov. Väčšina z nich ich nákup nerieši toľko, ako ženy. Domnievať sa ale, že mužom nezáleží na tom, ako v plavkách vyzerajú, je nezmysel! Ak sa chystáte vyberať pánske plavky, rozmyslite si najskôr, či si zvolíte druh slipového či šortkového strihu. Druhý variant je stále obľúbenejšie, ale aj v prípade, že preferujete slipový strih, nemusíte sa obávať malého výberu.

Pánske plavky a aktuálne trendy

Pri výbere správnych plaviek zohľadnite predovšetkým svoju postavu. Plavky skrátka musia padnúť, ide o typ spodného prádla, kde nie je priestor na žiadne kompromisy. Jednofarebné plavky sú už štandardom, ak sa však chcete rozhodnúť k odvážnejšiemu kroku, vyberte si jeden z menej tradičných modelov svetlejších farieb.

Tieto vzory sú ideálne najmä pre pánov, ktorí si môžu dovoliť na svoju športovú postavu pritiahnuť pozornosť. Aktuálne trendy k tomu doslova nabádajú, výrobcovia pánskych plaviek sa zameriavajú stále častejšie na farebnejšie kolekcie.

Vaša postava a plavky

Ešte pred tým, ako pôjdete nové plavky nakupovať, bude potrebné zistiť, aký štýl vám vlastne pristane. Možno sa vám bude zdať, že nezáleží na tom, akú máte postavu a kúpite prvé plavky, ktoré vás zaujmú. Ale opak je pravdou.

Každej postave nemusia sedieť voľné šortky, rovnako tak ako každému mužovi nemusí pristať slipový strih. Pozrite sa teda preto na najpredávanejšie druhy pánskych plaviek na internetových stránkach daniela-pradlo.sk a nechajte sa inšpirovať najnovšou kolekciou, ktorá korešponduje s aktuálnymi trendmi na sezónu 2015. Staňte sa neprehliadnuteľným symbolom tohtoročného leta!