Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 10 apríl 2021

Povinné zmluvné poistenie medziročne zdražuje. Dohodnite si výhodné podmienky

Zverejnené v RADY NA NEZAPLATENIE streda, 27 január 2021 13:22

Povinné zmluvné poistenie musí mať zo zákona každé vozidlo, ktoré je v prevádzke na ceste. Chráni vás proti škodám, ktoré spôsobíte prevádzkou vášho vozidla tretím stranám. Často preto medzi vodičmi vzniká mylný dojem, že keď je toto poistenie povinné, je jedno, v akej poisťovni si ho zariadite. Z internetového porovnania ponúk naopak vyplýva, že rozdiely v cenách za ten istý produkt sú obrovské. Dáta ukazujú, že porovnávať ponuky od rôznych poisťovní sa stále oplatí, rozdiely sú aj v desiatkach percent, hovorí expert na poistenie Aleš Rothbarth z internetového porovnávača Klik.sk.

 

Pri cenotvorbe každej ponuky sa uplatňuje celá rada faktorov, ktorá výslednú cenu zásadne ovplyvňuje smerom nahor alebo nadol. Keď ste mladý vodič s čerstvým vodičským preukazom a žijete v Bratislave, príde vás povinné zmluvné poistenie výrazne drahšie ako o desať rokov staršieho vodiča z malomesta. Ponuka sa kalkuluje každému vodičovi na mieru podľa jeho veku, miesta bydliska alebo parametrov vozidla. Poisťovne tak vyhodnocujú rizikovosť vodičov.

 

"Cena pre napríklad dvadsaťročného nevyjazdeného vodiča žijúceho v Bratislave môže byť aj niekoľkonásobne vyššia ako u skúsených a starších vodičov z menších miest. Rozdiely v cenách sú do istej miery dané, ale stále je tu značná časť, ktorú môžete ovplyvniť vyhľadaním výhodnejšej ponuky pri zachovaní rovnakého plnenia v prípade škodovej udalosti. Dáta nám ukazujú, že medzi najdrahšou a najlacnejšou ponukou pre rovnakého vodiča môžu byť aj desiatky percent rozdiel. A to už je suma, ktorú určite vo svojich osobných financiách pocítite. Porovnávaním cien online sa tiež môžete účinne brániť proti dlhodobému zdražovaniu tohto produktu, "hovorí Aleš Rothbarth, špecialista online porovnávacej spoločnosti Klik.sk, ktorá na pár kliknutí vie porovnať ponuky konkurenčných poisťovní.

 

Poisťovne avizujú zdražovanie

Len za rok 2019 stúpla podľa dát Slovenskej kancelárie poisťovateľov priemerná cena povinného zmluvného poistenia pre fyzické osoby o 3,5%. V ďalšom výhľade sa očakáva zdraženie o ďalších 5%. "Za zdražovaním povinného zmluvného poistenia stoja predovšetkým rastúce náklady poisťovní na likvidáciu poistných udalostí, výrazne sa tiež zdvihli úhrady za škody na zdraví. Táto situácia je pre poisťovne dlhodobo neudržateľná, preto na to potrebujú reagovať zdvihnutím cien pre koncových zákazníkov. Napriek tomu je povinné zmluvné poistenie pre poisťovne strategický produkt, vďaka ktorému si môžu rozšíriť klientské portfólio a ďalej na ňom zarábať vďaka ďalším produktom, akým je potrebné nepovinné havarijné poistenie. Na Slovensku ho má dohodnuté približne každé štvrté auto s povinným zmluvným poistením, " hovorí Aleš Rothbarth zo spoločnosti Klik.sk.

 

Dohodnúť si povinné zmluvné poistenie je veľmi jednoduché. Stačí vyplniť online niekoľko informácií o vás a vašom aute v jednoduchom formulári a obratom dostanete prehľad ponúk povinného zmluvného poistenia. Jediná informácia, ktorú možno nebudete z hlavy poznať, je výkon a objem motora vášho auta. Ak pri sebe nemáte malý technický preukaz, skúste ju odhadnúť. Ak nepoznáte vaše bonusy z predchádzajúceho poistenia, je možné požiadať o pomoc priamo internetovú porovnávaciu spoločnosť. Bonusy je totiž možné previesť z predchádzajúceho povinného zmluvného poistenia.

Napíšte komentár

Najčítanejšie

Holandský umelý trávnik...

Jednou z najdôležitejších úloh, ktoré majú výrobcovia umelých kobercov je,...

3 dôležité piliere...

Dôkladná starostlivosť o našu pleť by mala byť zaužívanou rutinou,...

Skrýva bezkofeínová káva...

Isté dobe existoval obchodník Ludwig Roselliem, ktorý používal benzén pre...

eObuv.sk kupóny vám...

Na jar nás čaká veľmi často veľká obmena obuvi. Niektoré...

České hory lákajú...

České hory sú nádherné v každom ročnom období. Keď ich...

Už ste vyskúšali...

Poznáte ten pocit, keď vám pramienky vlasov neustále a vytrvalo...

Viete ako vznikol...

Viete, čo si predstaviť pod pojmom pilates? Tento názov prislúcha...

Nájdite najviac romantické...

Trávenie kvalitného času so svojou polovičkou je pre zdravý vzťah...

Povinné zmluvné poistenie...

Povinné zmluvné poistenie musí mať zo zákona každé vozidlo, ktoré...

Čo charakterizuje dobrú...

Existuje jeden základný prvok pánskeho šatníka, ktorý obstál v skúške...

Ako si zariadiť...

Domov je bezpečným miestom, kde ľudia radi oddychujú a vykonávajú...

Ako sa zbaviť...

Všetky domy, byty a iné budovy sú dnes napojené na...

«
»

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


 Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty na predaj Bratislava za atraktívne ceny.

 

ads