Vytlačiť túto stránku

Originálne tipy na darček pre muža, ktorého vášňou sú zbrane

Zverejnené v ZAUJALO NÁS pondelok, 13 júl 2015 12:15

Je váš muž vášnivým poľovníkom alebo je jeho hobby hra paintballu a hľadáte preňho darček, ktorý bude originálny a rozhodne ho poteší? Zabudnite preto na oblečenie, dezert či fľašu alkoholu a venujte mu pre zmenu zaujímavé pomôcky, ktoré využije pri jeho voľno-časových aktivitách so zbraňou v ruke.

Laser na bezproblémové mierenie

Mierenie je pri akejkoľvek streľbe kľúčové. Ak nie je rana nasmerovaná správne, neprinesie želaný výsledok. Pre mnoho mužov je mierenie problematické, a preto využívajú rozličné zlepšováky. Od klasických puškohľadov, cez moderné kolimátory až po jeden z najefektívnejších spôsobov mierenia, ktorým je laser. Lasery sa však stretávajú s problematikou, či ich vôbec možno na zbrane upevňovať. V tejto oblasti existujú výnimky, a preto ak chcete prekvapiť svojho muža práve laserom, mali by ste ho kupovať z renomovaného zdroja, ktorý garantuje jeho bezproblémové použitie. Kúpte si legálny laser, ktorý je zárukou, že váš muž s ním nebude mať žiadne opletačky. Môže ho využiť napríklad pri spomínanom paintballe, avšak lasery sú určené najmä na krátke zbrane.

Nočné videnie poslúži na poľovačke, ale aj pri pánskych zábavkách

Poľovanie, ale aj adrenalínové hry so zbraňou sa odohrávajú najmä večer či v noci, kedy sú výrazne sťažené pozorovacie podmienky. Je preto veľmi náročné vidieť cieľ a správne naň nasmerovať ranu. Pozorovacie prístroje na nočné videnie však tento hendikep odstraňujú, čím strelcovi vytvárajú výborné podmienky za akýchkoľvek okolností. Vďaka nočnému videniu bude poľovník jasne vidieť svoju korisť, a preto preňho nebude väčší problém ju uloviť. Pri rozličných pánskych zábavkách zas kúpou týchto zariadení pre vášho partnera zvýšite pravdepodobnosť jeho výhry nad ostatnými súpermi. Darčekom vo forme zariadenia na nočné videnie určite u svojho muža zabodujete a jeho priatelia mu vás budú závidieť. Buďte preto originálna a netradičná a inšpirujte sa napríklad aj týmto tipom.

Lasery či pozorovacie prístroje na nočné videnie môžete nájsť u predajcu Amory.sk.