Vytlačiť túto stránku

Kvalitné odstránenie polepov, umývanie okien, výloh Trenčín

Zverejnené v ZAUJALO NÁS piatok, 18 marec 2016 09:01

Potreboval som vo svojej predajni vymeniť polepy, ktoré boli na výkladoch po predchádzajúcom nájomníkovi. Strhávanie bolo nemožné a nevedel som, ako sa týchto polepov zbaviť. Kamarát mi odporučil firmu z Trenčína, ktorá sa volá A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Kontaktoval som túto firmu a spýtal sa ich na problém so strhávaním polepov. Odporučili mi však, že sa na to prídu pozrieť, a nech polepy nedávam z výkladov dole sám, pretože by som mohol poškriabať sklo.

Prišiel skúsený pracovník, ktorý mal špeciálnu žiletku, a s tou perfektne polepy odlepil. Po odlepení polepov odstránil aj zvyšky lepidla a umyl celé výklady vodou zmiešanou s chémiou. Potom použil ich trik, kedy nasucho, len s bavlnenou plienkou, vyleštil celú sklenenú plochu. Hovoril som si, že keď nepoužije leštidlá, tak predsa nemôže odstrániť šmuhy na oknách. Naopak, odstránil všetky šmuhy a navyše po jeho vyleštení výkladov zostali sklenené plochy dlho lesklé a čisté.

Čudujem sa, že po ich umývanie okien Trenčín zostali výklady tak dlho lesklé, pretože sa moja predajňa nachádza vedľa parkoviska, kde sa veľa práši. Teraz viem, že ak budem potrebovať odstrániť akciové plagáty a fólie, tak zavolám spoločnosť A SERVIS LIPKA, s.r.o., ktorá je kvalitná a ústretová.

 

Hľadal som odbornú firmu na umývanie okien Trenčín

Pre našu školu som hľadal firmu, ktorá by kvalitne umyla okná. Na internete som si našiel priamo bratislavskú spoločnosť A SERVIS LIPKA, s.r.o., ktorá sa zaoberá umývaním okien. Som riaditeľ školy a je pre mňa dôležité zachovať bezpečnosť žiakov, ak sa v okolí školy vykonávajú úpravy, opravy a aj umývanie okien Bratislava.

Naša škola je trojposchodová a v takom prípade sa okná umývajú aj zvonku a vo výškach. Zaujalo ma, že používajú kvalitnú vysokozdvižnú techniku, ale mal som problém s bočným krídlom, kde je iba malá cestička a málo miesta, aby sa tam taká technika vošla. Ale po konzultácii s pracovníkmi som bol rád, že som kontaktoval práve túto firmu.

Používajú na takých miestach horolezecké laná a pri umývaní okien sa zlaňujú, takže si poradia s akýmkoľvek terénom. Veľmi sa mi to páčilo, keď som videl, ako okná umývajú z lán. Musím povedať, že sú to naozaj profesionáli a nič pre nich nie je problém. Dohodol som si s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. dlhodobú spoluprácu a nastavili sme interval servisného umývania okien.

Je dôležité udržiavať čistotu v miestach, kde sú deti a vysoká frekvencia ďalších osôb. Deti tiež veľmi radi lepia na okná rôzne samolepky, aj napriek upozorneniu to stále robia. Poznáte deti, sú to nezbedníci a zakázané ovocie im chutí.

Samolepky mi pracovníci odstránili bez poškriabania skiel žiletkou, ktorú vozia zakaždým so sebou. Nikdy sa nestalo, že by po ich práci bolo okno poškriabané. Môžem jedine odporučiť túto firmu.