Vytlačiť túto stránku

Gumičky na pletenie rozvíjajú zručnosť a kreativitu

Zverejnené v RODINA štvrtok, 21 august 2014 15:22

Mnoho ľudí si sťažuje, že dnešná mládež už vôbec nebehá po vonku, nelozí po stromoch a neobjavuje krásy prírody v betónových mestách. Už dávno nepobehajú s loptou na ihrisku a nehrajú sa medzi domami na vojakov. Niet sa čomu diviť, ihriská sme im vzali, tak nezostáva nič iné, než improvizovať. Gumičky Loom Bands sú typickým príkladom toho, že deti na kreativitu a chuť vytvoriť svoj vlastný výrobok nezabúdajú. Ide o mimoriadny hit tohtoročnej sezóny. Možno ste sa už s výrobkami z gumičiek stretli aj vy. Teraz máte možnosť za veľmi príjemné cenové ohodnotenie nakúpiť tieto gumičky aj pre svoje deti U Terezky.

 

Gumičky Loom Bands v mnohých prevedeniach

Gumičky Lomm Bands poskytujú optimálne podmienky pre rozvoj a motoriku vašich detí. A ako sa vôbec používajú a na čo vlastne sú? Predovšetkým na pletenie a tvorbu náramkov, príveskov, prsteňov, ale aj náušníc. Vo výrobe impozantných diel sa medze nekladú.

Jednotlivé stavy sa dajú spojiť, takže vám nič nebráni vytvoriť si svoj náramok požadovanej dĺžky. Ide o mimoriadne zaujímavú hračku, ktorá vaše deti zabaví na dlhé hodiny. Určite oceníte aj ich skladnosť pri cestovaní, takže sa jedná o ideálnu hračku na dovolenku.

 34beee5b2c0381e77ebb7b8496128992

 

Ako rozoznať falzifikáty?

Dokonca aj detské hračky, ktoré sú vo svete populárne ako gumičky Loom Bands sa falšujú, ako ich teda rozoznať od originálu? Na prvý pohľad je ich rozoznanie ťažké, keďže vystupujú pod rovnakým názvom. Falošné gumičky sú navyše nebezpečné pre deti.

 

V balíčku nájdete popraskané a inak zdeformované gumičky, ktorých pôvod ani výroba nie sú známe, nie to ešte testované. K vašim deťom sa tak môže za vidinou úspor financií dostať nebezpečný a zdravotne závadný produkt. Internetový obchod U Terezky ponúka výhradne originálne gumičky, preto ich nakupujte radšej tam.

Navyše získate sadu 200ks v prepočte len za niečo viac než euro alebo celý set na pletenie s 600ks gumičiek za sympatickou cenu v prepočte za približne 5€.

 

Pokiaľ vás zaujímajú aj ďalšie informácie o gumičkách Loom Bands, navštívte internetovú stránku predajcu na adrese http://www.uterezky.cz/.