Vytlačiť túto stránku

Stieracie žreby novej generácie priamo vo vašom mobile

Zverejnené v VOĽNÝ ČAS streda, 06 apríl 2016 13:27

Aj vás vzrušuje dávka napätia a eufórie, ktorú prežívate pri stieraní jednotlivých políčok na stieracom žrebe? Dnes za týmito pocitmi a aj samotnými žrebmi nemusíte chodiť na poštu či do trafiky, ale môžete ich mať so sebou stále, napríklad vo vašom vlastnom mobilnom telefóne. História klasických stieracích žrebov pomaly končí a na ich miesto prichádza MOBILOS – výherné žreby online.

 

Čo je to MOBILOS – stieracie žreby v mobile?

MOBILOS je prvý vedomostný stierací žreb v mobile, ktorý funguje na základe vlastnej aplikácie nainštalovanej v chytrom zariadení. K nej sa jednoducho a úplne zadarmo dostanete na Google Play alebo na Apple store. Po stiahnutí a nainštalovaní vás aplikácia prihlási do systému cez vaše telefónne číslo bez nutnosti zložitých registračných postupov, dobijete si kredit a môžete začať stierať a vyhrávať kdekoľvek sa nachádzate. Vyhrať môžete až 100 000 €.

 

Na rozdiel od papierových stieracích žrebov vás stieracie losy MOBILOS držia stále v hre. Po zotretí každého okamžite viete, o čo hráte. Navyše, ak na žrebe zotriete tri rovnaké symboly, automaticky ste zaradení do pravidelného mesačného žrebovania o atraktívne finančné výhry.

 

Ako prebieha hra?

MOBILOS nie len obyčajný stierací žreb, ale aj vedomostná hra. Na jej začiatku získate vedomostnú otázku, na ktorú musíte zodpovedať. Správna odpoveď vám neskôr môže priniesť okamžitú výhru alebo postup do žrebovania. Následne si vyberiete jeden z 5 cenových úrovní žrebov podľa toho, na aký máte aktuálne zálusk. Za žreb môžete zaplatiť prostredníctvom SMS alebo sa suma strhne z vášho hráčskeho konta. Žreb zotriete, čím zistíte, o čo vlastne hráte.

 

Po zotretí žrebu je nutné odpovedať na ďalšiu jednoduchú vedomostnú otázku, pričom k dispozícii máte vždy tri možnosti. Ak sa vám podarí vyhrať okamžitú finančnú výhru, môžete si ju nechať pripísať na osobné hráčske konto, ktoré môžete použiť na ďalšiu hru, alebo po dosiahnutí výplatného limitu okamžite vyplatiť na váš bankový účet.

 

Aká veľká výhra ma v MOBILOS čaká?

Ako sme už spomenuli, stieracie žreby sú dostupné v piatich cenových úrovniach, a to za 0,50 €, 1 €, 2 €, 3 € a 5 €. Každá cenová úroveň žrebu má stanovenú maximálnu možnú výhru, a to 25 000 €, 30 000 €, 40 00 €, 60 000 €, resp. 100 000 €. Výplata výhry je na bankový účet a je možná od minimálnej sumy aspoň 500 €.

 

Stieracie žreby MOBILOS sú pre vás pripravené stále a kdekoľvek sa nachádzate. Stačí vám len nainštalovaná aplikácia v mobile, tablete alebo na počítači a pripojenie na internet. Hre môžete dôverovať, pretože je pod prísnym dohľadom notára. Keďže má nová stieracia hra MOBILOS finančný charakter, je určená len pre osoby staršie ako 18 rokov.