Vytlačiť túto stránku

Narodeninové oslavy pre tých najmenších

Zverejnené v VOĽNÝ ČAS pondelok, 12 september 2016 18:33

Narodeniny sú dôležitým míľnikom v živote našich detí. V tento deň sú šťastné a s iskierkami v očkách čakajú, čo si pre nich rodičia pripravili, aký darček ich čaká. Niekedy boli narodeninové oslavy obmedzené na domáce prostredie. Matka napiekla tortu, pozvala najbližšiu rodinu, otvorili sa darčeky, deti sa vyšantili a potom nastalo veľké upratovanie. Teraz však už nemusí byť celá oslava na pleciach matky. V dnešnej dobe existujú unikátnejšie spôsoby ako môžete osláviť narodeniny svojho dieťaťa.

 

Rozmýšľate ako pripraviť oslavu svojej ratolesti, aby bolo všetko dokonalé a pre dieťa nezabudnuteľné? S LEGO® to nemusí byť žiaden problém. Organizujú kreatívne a nápadité narodeninové oslavy. Každý rok rodičia hľadajú väčšie a lepšie spôsoby ako osláviť narodeniny svojich detí. A priznajme si to, deti sa tešia na ich narodeniny po celý rok. Po Vianociach je to pre nich asi najšťastnejší deň v roku. Preto ho urobte pre ne krásny a nezabudnuteľný.

 

Organizáciu narodeninových osláv nechajte na profesionálov

V kreatívnom centre LEGO® sa deti počas dvoch hodín zabavia. Nemusíte sa o nič starať a ani obávať. Prítomní budú skúsení animátori a lektori, ktorí si pre vaše deťúrence prichystajú zaujímavý program, v ktorom budú vtiahnuté do deja a jedno vám môžeme zaručiť, nudiť sa určite nebudú! Nemusíte si robiť starosti o bezpečie vašich detí. Priestor bude len váš, bude tam panovať tzv. uzavretá spoločnosť. Pri priaznivom počasí je možné oslavu zorganizovať aj na terase, čo sa najviac využíva najmä v lete. Deťom pripravíte oslavu, na ktorej sa nebudú nudiť, a pritom budú rozvíjať svoju kreativitu a získajú príjemný zážitok.

 

Tohtoročné narodeniny môžu byť zvláštne a zábavné. Ponúkajú deťom možnosť zúčastniť sa hier a aktivít, ktoré nie sú dostupné v ich každodennom zozname hier.

 

Narodeninovú party už máme vybavenú. Ale čo by to boli za narodeniny bez narodeninového darčeka? Teraz nás čaká dlhé rozmýšľanie, čo by naše dieťa potešilo, aký narodeninový darček im kúpiť. Stačí si len pozrieť stránku vengo.sk, kde nájdete rôzne podnety na zaujímavé a kreatívne darčeky pre deti všetkých vekových kategórii. Nájdete tu roztomilé plyšové hračky, hračky ako vláčiky a autíčka, ktoré vyčaria úsmev najmä chlapcom, ale aj bábiky a kuchynské sady pre dievčatká. Nájdete tu niečo aj pre športovo založené deti, ukrátení však nezostanú ani intelektuáli.