Vytlačiť túto stránku

Horúce novinky v zdravom fajčení - elektronické cigarety Náš TIP

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL štvrtok, 14 marec 2013 09:38

Ani počas letných mesiacov sa v brandži elektronických cigariet nespalo na vavrínoch, preto sa teraz môžete vďaka spoločnosti Elektronická cigareta pozrieť na novinky v odbore zdravého fajčenia. Čakajú na Vás nielen nové modely elektronických cigariet. Aké ďalšie výrobky si teda môžeme zaobstarať ako naozaj najhorúcejšie novinky?Novinka - príchuti Gold Smoke liquid

Prvá otázka samozrejme znie: "Aké sú najnovšie Liquid?" Najnovšie Liquid z radu Gold Smoke, ktorá je vyrábaná výhradne pre Gold Drive! štandardne sa môžete tešiť na skvelú chuť i vynikajúcu dýmavosť - totiž vyrábané len pre tých najnáročnejších. Samozrejme spĺňajú všetky normy pre európsky trh, odporúčame príchuti Cherry a Mentol. Ochutnajte sami.

 Nové doplnky pre e-fajčiarov

Nielen chuťou si však môžete obohacovať svoje zdravšie fajčenie. Čaká na Vás veľa nových driptipov v mnohých farbách a prevedeniach, nové clearomizéry, nové futuristické batérie, ale samozrejme aj nové modely elektronických cigariet - ako luxusných, tak aj štandardných. Ceny noviniek, konkrétne driptipov, začínajú na iba 120 Kč. Viac informácií a kompletnú ponuku noviniek i súčasného tovaru nájdete na www.elektronickacigareta.cz.